Zaloguj się, aby obserwować  
Iosis

Blacksite: Area 51

43 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2008 o 18:07, Tokix napisał:

a jest multi ??


Jest, ale nie spotkasz w nim żywej duszy. Nic dziwnego, nikt w takiego gniota nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wydajie się byc niezła, ale jak widzę recenzje w czasopismach to mi się odechciewa... Area 51 to było coś a Blacksite Area 51 to już nic.... Szkoda właściwie, że mało osób doceniło potencjał pierwszej części.

PS> BS: A 51 kiedy czytałam zapowiedzi to zaciekawiłam się nawet bardzo, ale teraz to już jakoś nie. Czekam aż gra będzie w jakiejś taniej serii =P Wtedy kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA PORAŻKA gralem u kumpla i jest tak przykra ze szkoda wydawac na nia pieniadze, gdby by7la za 19.90 to jeszcze bym to przebolal. Gra jest strasznie liniowa do tego moze ze 3 fajne sceny wybuchow grze i nic wiecej, nudzi sie po 15 min wystarczy zagrac na poczatku na pustyni to zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się niektózy czepiają tej gry...Kupiłem ją dzis i musze przyznać że jest dobra,moja ocena 4/5,grafe ma naprawde super, w końcu Unreal Engine 3....Co do rozgrywki to nie moge powiedzieć wszystkiego bo dopiero zaczynam tą gre...Dla osób które lubią sobie "postrzelać"-polecam tą gre:) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może w jakim folderze (dokładnie) znajdują się zapisy? Bo szukałam i nie wiem gdzie są ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra na 1/4 uzycia mozgu, wkoncu mozemy dowodzic grupka zolnierzy, ta gra mi przypomina stara gre Thing, tam tez dowodzilo sie grupka zolnierzy, a poza tym czysta strzelaninka do potworow, zalezy kto co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czemu nikt nie gra na multiplayer w tą grę?
Może na single player nie zachwyca aż tak bardzo bo ma dość prostą fabułę i przewidywalny koniec,ale grafika ładna,wizualnie gra prezentuję się ładnie,potworki fajne.A na multi przyjemnie się gra,ale nikogo nie mogę znaleźć.
Team Deach Match bym z kimś zagrał,może zachęcę kogoś tym,że póki co nikt mnie jeszcze tam nie pokonał,a już trochę osób tam wchodziło.Może arogancją zachęcę do gry? :)
Na prawdę warto zagrać,grywalność na multi ta gra powinna mieć nieco większą według mnie...
Czemu ludzie niedoceniają prostoty,która na multi i tak jest powszechna.Na multi nie wymaga się jakiś niesamowitych opcji.Wystarczy,że jest TDM,DM,parę fajnych mapek.A grafika fenomenalna.
Zapraszam na mój server: Team deatchmatch,mapa:Moskwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem gry. Klikam 2 razy na ikone, pojawia się czarne tło i...nic. Mogę jedynie zresetować kompa, nic nie działa. Gra jest z CDA. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 19:21, Ecko09 napisał:

Mam problem z uruchomieniem gry. Klikam 2 razy na ikone, pojawia się czarne tło i...nic.
Mogę jedynie zresetować kompa, nic nie działa. Gra jest z CDA. Jakieś pomysły?


Ja mam to samo na ati 4850. Tylko ja dodatkowo mam bluescreena Podobno pomaga zainstalowanie sterowników 9.2 . U siebie nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to kompletna porażka 5 broni 2 obcych 3 ludzi samochody niezniszczalne jak się jedzie.Nasi kompani często znikają mi np często potworów naliczyłem z 5rodzaji i nic więcej ciągle tylko coraz nudniejsza rozgrywka.

Sory że to odp ale coś chyba omyłkowo nacisnąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 19:21, Ecko09 napisał:

Mam problem z uruchomieniem gry. Klikam 2 razy na ikone, pojawia się czarne tło i...nic.
Mogę jedynie zresetować kompa, nic nie działa. Gra jest z CDA. Jakieś pomysły?

Pomysłów jest wiele na forum CDA. Ludzie wałkują temat od momentu wyjścia nowego numeru. Na kilka problemów jest kilka rozwiązań. Na niektóre żadnego. Efekt najczęściej jest taki, że da się zagrać i przejść, ale gra jest zaminowana bugami od menu po napisy końcowe.

Radzę zajrzeć na wskazane forum i poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 18:45, Matthew22 napisał:

Mam problem z grą, jak chcę pograć przez sieć i próbuję się rejestrować, to wyskakuje
mi błąd rejestracji. Co z tym zrobić?

nie wiem, ale servy i tak nie dzialają. Jak masz z CDA to tam pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować