Zaloguj się, aby obserwować  
Pawlo100

CBŚ jest wśród nas!!!!!!!!

12 postów w tym temacie

Ostatnio założyłem temat o GTA 4 że wyjdzie wczesniej na konsole niz na pecety i jakaś ***** podała do moderatora ze założyłem taki i taki temat kiedy taki istniał i zablokowali mi go. Społki są w szkołach na ulicach ogólnie wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 15:00, Pawlo100 napisał:

Ostatnio założyłem temat o GTA 4 że wyjdzie wczesniej na konsole niz na pecety i jakaś *****
podała do moderatora ze założyłem taki i taki temat kiedy taki istniał i zablokowali mi go.
Społki są w szkołach na ulicach ogólnie wszędzie


został zablokowany, bo już podobny istniał. A kilka takich samych tematów powodują po prostu chaos. I nie zdziw sie jak i ten zostanie zablokowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 15:02, Pawlo100 napisał:

> hm... o czym?

A CBŚ to centralne biuro śledcze ogólnie społki

zaraz zamkną ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 15:00, Pawlo100 napisał:

Ostatnio założyłem temat o GTA 4 że wyjdzie wczesniej na konsole niz na pecety i jakaś *****
podała do moderatora ze założyłem taki i taki temat kiedy taki istniał i zablokowali mi go.
Społki są w szkołach na ulicach ogólnie wszędzie

No i bardzo dobrze! Po co ma być bezsensowny temat, skoro już są o danej grze podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 15:04, wojtek095 napisał:

> Ostatnio założyłem temat o GTA 4 że wyjdzie wczesniej na konsole niz na pecety i jakaś
*****
> podała do moderatora ze założyłem taki i taki temat kiedy taki istniał i zablokowali mi
go.
> Społki są w szkołach na ulicach ogólnie wszędzie

został zablokowany, bo już podobny istniał. A kilka takich samych tematów powodują po prostu
chaos. I nie zdziw sie jak i ten zostanie zablokowany.


Ale ten raczej sie nie powtarza. A to najpierw sekretarz wszedł na ten mój temat cos tam napisał i zaraz moderator wszedł i zablokował. Ej wojtek jako jedyny zgadzasz sie ze mną w kwestii xboxa że jest gorszy od kompa. Załóż sobie bloga na gram.pl i dodaj mnie do friend bo z takim kumplem da sie pogadać bo nie jestes taki ze wywyższasz xboxa ponad kompy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No ładnie sobie spamicie, ładnie. Skoro założyciel nawet nie wyjasnił nam o co tu ma chodzić, zamykam.

Feno---> ostrzeżenie za spam

ufo344---> ostrzeżenie za spam

Pawlo100---> prosilbym Cię, abyś na drugi raz zastanowił się, zanim założysz jakiś wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 15:07, wojtek095 napisał:

Pawlo100, wyluzuj ;-) bo to może się skończyć czymś więcej niż tylko zamknięciem tematu.


Dobra spoko. Ale jestes spoko bo nie wywyższasz xboxa podad kompy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować