Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obniżamy cenę Jade Empire!

128 postów w tym temacie

CD Projekt

Mamy rewelacyjną wiadomość dla wszystkich fanów gier fabularnych, którzy z niecierpliwością czekają na największą premierę RPG od czasu wydania Gothic 3 i Neverwinter Nights 2! CD Projekt z przyjemnością informuje, że cena detaliczna edycji premierowej gry Jade Empire została obniżona do 99,90 PLN!

Przeczytaj cały tekst "Obniżamy cenę Jade Empire!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajno, ale nie podoba mi się zdanie:
"Mamy rewelacyjną wiadomość dla wszystkich fanów gier fabularnych, którzy z niecierpliwością czekają na największą premierę RPG od czasu wydania Gothic 3!"

Po pierwsze ktoś zapomniał o Neverwinter Nights 2 a po drugie prędzej G3 do kategorii hack&slash niż RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja niestety nie zamówie bo w niedziele jade do Czech i bede tam pewnie siedział z rok co najmniej a tam to raczej mi nie przyślą... Wiem że jest na Czeskiej stronie cdporekt.. ale nie chce Czeskiej wersji... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zrezygnowałem ze zwykłej wersji i zamówiłem kolekcjonerską :D Super są takie nieoczekiwane obniżki cen! :D Pozdrowienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedziecie obcinac z zamowien straszych te 20 zl ? Czy moze nie i bedzie polowanie na "jeleni" ktorzy przeplaca ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde no:D Kupiłbym ale na ten rok mogę sobie pozwolic jedynie na dodatek do WoW''a i Wiedźmina:D No bo za dodatkiem idzie jeszcze opłacenie abonamentu:D No chyba, że uda się coś jeszcze na wakacjach wycisnąc to może wtedy kupie:D Ale priorytet to kasa na TBC i Wiedźmina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Oczywiście wszystkim tym, którzy złożyli zamówienie przed obniżką, cena zostanie już wkrótce odpowiednio skorygowana."

Jeżeli jednak ceny nie zostaną u wszystkich poprawione to obawiam się, że CDP może naprawde ostro oberwać po tyłku ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ty taki niedowiarek - jak napisali WSZYSTKIM to będzie WSZYSTKIM.

Jes tot obietnica handlowa/kupiecka i jednocześnie image firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2007 o 17:20, Mistic napisał:

Po pierwsze ktoś zapomniał o Neverwinter Nights 2 a po drugie prędzej G3 do kategorii hack&slash
niż RPG.


Ermm skoro zaliczyc G3 do H&S to jestem ciekaw co myslisz o NWN2 ;) - mam obie gry i żadnej nie nazwał bym H&S, chociaz w NWN2 miałem takie uczucie w kampani głównej (ale pewnie powiesz ze go MP i mody ratuja ;] w co nie wątpie). Co do JE to to juz mi predzej na taki H&S wyglada, ale może być fajny. Aby nie odbiec od tematu: cieszę się, że ceny się zmieniły teraz tylko sie zastanowic, co zamówić zwykłą czy EK- w której nic nadzwyczajnego nie widze :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie wierzę!!!!! jakiś pozytyw w końcu!!! teraz to można zamówić:) dzięki cdp... macie dobrego negocjatora, albo prędzej marketingowca ;P jednym słowem: --sprytnie--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować