Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chris Taylor o Supreme Commanderze i planach na przyszłość

12 postów w tym temacie

Domek

Chris Taylor udzielił ostatnio wywiadu niemieckiemu serwisowi eXp.de. Opowiedział w nim co nieco na temat najnowszej produkcji jego firmy - grze Supreme Commander - oraz planach z nią związanych, sugerując m.in. prace nad oficjalnym dodatkiem.

Przeczytaj cały tekst "Chris Taylor o Supreme Commanderze i planach na przyszłość" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej takich ludzi w tej branży! Przykład pracowitości, a nie próby wyciągnięcia kasy! :) Gratulacje za produkcje SupComa! Same dobre wieści ostatnio! :P Ech... Optymista ze mnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mnie odstrasza Supreme Commander innowacją, ilością jednostek, a także tematyką przyszłości - to nie jest to co AoE, WC, SC Czy Eu2 to jest zupełnie inna gra nawet nie przypominająca C&C, a bardziej Permitera no i samego Annihilatora :) No a to już wystarczające argumenty abym tutaj pozostał przy zdaniu, że póki co nie dotykam. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 15:09, s2nto napisał:

No mnie odstrasza Supreme Commander innowacją, ilością jednostek, a także tematyką przyszłości
- to nie jest to co AoE, WC, SC Czy Eu2 to jest zupełnie inna gra nawet nie przypominająca
C&C, a bardziej Permitera no i samego Annihilatora :) No a to już wystarczające argumenty abym
tutaj pozostał przy zdaniu, że póki co nie dotykam. ;))


I właśnie dlatego SC będzie pierwszą grą, jaką kupię tuż po upgradzie PC-ta :-D
Z tego co czytam, to nareszcie ktoś stworzył RTS z prawdziwego zdarzenia, a nie jakieś tam logiczno-zręcznościowe klikaniny na czas dla mas ;-P. Nareszcie tytuł, dla którego chyba warto wydać te 1500 złociszy na modernizację kompa ;-P).
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować