Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wii przebije Xboksa 360 i PS3?

58 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2007 o 15:36, Kris Blake napisał:

Tak poza tym to trochę ( abstrahując od tematu ) to śmieszy mnie ocenianie na zagranicznych
site''ach staroci, które można ściągnąć na Wii...Przykłady: "The Legend of Zelda: A Link to
the past", jakiś tam Super Mario, Contra itp. Gry te dostają wysokie oceny. Nie twierdze, że
są złe, ale bez przesady...nie ma co oceniać? Widocznie nie ma;)


Boże, widzisz to i nie grzmisz?

Te starocie - to klasyka. W coś, w co nie grało się dlatego, że przeciwnik opadał ultra realistycznie na ziemie, ale dla grywalności. Dla tego "czegoś" co w sobie miały. Jakbym miał Wii, od razu ściągałbym te gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 15:54, 5511262 napisał:

PS3 jest najlepsze!!! Może i drogie, ale super. Moim zdaniem Wii jest najsłabsza!


Tyle że te niby słabiutkie Wii ma kilka razy większy popyt niż te twoje PS3 które jest porażką sony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 15:55, ad0 napisał:

Boże, widzisz to i nie grzmisz?

Te starocie - to klasyka. W coś, w co nie grało się dlatego, że przeciwnik opadał ultra realistycznie
na ziemie, ale dla grywalności. Dla tego "czegoś" co w sobie miały. Jakbym miał Wii, od razu
ściągałbym te gry.


Hę? A czy ja gdzieś pisałem o grafice? Fajnie, że klasyka, "A Link To The Past" grałem i nadal gram, Maria też miło wspominam. Grafę zazwyczaj mam w głębokim poważaniu, bo często wolę pograć w "starsze" gierki.
Nie o to mi kurka felek chodzi, czytaj ze zrozumieniem. Po kiego grzyba recenzować coś co wyszło 10, 15 lat temu, tyle tylko, że teraz można w to pograć na Wii? Młody i tak jak zobaczy tę "staroświecką" grafę ( generalizuję, wiem i z góry przepraszam) to od razu go odrzuci, a stary wyjadacz wie co dobre i strawne jest. Więc nie wiem czemu się burzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Pawlo 100 -> Sory że cie zmartwie ale nie jestem zwolennikiem Nintendo ani zadnej innej firmy konkurującej na rynku. Ja jestem zwolennikiem dobrych gier. Napisałem tak dlatego że nie podoba mi się polityka tych którzy pakują co mogą w grafikę a zapominają że najważniejszy jes fun płynący z rozgrywki. Nie twierdzę też że konkurencja nie ma nic do zaoferowana w kwestii grywalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 15:40, jamaniek360 napisał:

> Moim zdaniem nikt nie pokona takie rywala jak PS3. To nic ze jego prepiera sie opuznila
dzieki
> temu mogli go dopracowac i jes napewno leprzy od WII i od Xboxa 360!!

Po poerwsze naucz sie odtrotgrafii albo wróć do przedszkola. A w samym ps3 nic nie zmienili
zreszta powolny proces tworzenia napedu BD spowoduje ze ps3 nie wygra zrteszta na nextgenwars.com
zobaxcz se wyniki sprzedarzy ps3 nawet 2 minlinow nie ma . :P Wii i Xbox 360 rządzą a ps3 to
wielka poracha.



mowcie se mowcie ja i tak czekam na PS3 bo nie kupie Xboxa360 tylko PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 15:18, pawelgr5 napisał:

A to byłoby ciekawe. Kop w ryj dla tych co myślą że siła konsoli tkwi w grach z grafiką wyświetlanąw
HD. MAm nadzieję że faktycznie Nintendo wysunie się na prowadzenie.


Ja tak twierdze? Bo nie widzę niczego w g... słabej grafie z przed kilku lat. A to, że ma fajny pilot to mnie to nie przekonuje. Następnym czynnikiem jest to, że gry, które wychodzą na Wii są słabe przeważnie oceny są w granicy 60% lub mniej. No oprócz Zeldy, ale co mi po jednej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii ma w sobie specyficzną radość zabawy, Magiczny Pilot. Bardzo chcę mieć Wii ale narazie nie mogę sobie na to pozwolić. Gdybym miał wybór XBOX360 - świetna grafa, gry takie jak Gears Of War, PS3 - sprawdzona juz konsola, i Wii - kontroler przyszłości, wybrałbym Wii ponieważ daje on nowe możliwości. Pomimo tego że ma mało gier to i tak bardzo mi się podoba ten pomysł - XBOX360 - siedzenie i przyciskanie butonów, PS3 - siedzenie i przyciskanie butonów, a Wii - pełen ruch, zabawa na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziłomi o to żeby reszta robiła takie gry jak nintendo albo żeby dorzucili jakiegoś pilota albo wibrator (np w wersji dla kobiet) ale żeby skupili się na graczach starajac się wkładać w swoją pracę troche orginalności a nie tylko kładli nacisk na grafe i szukali matołow co to łykną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah widze ż eludzie nie znają znaczenia dobrej zabawy, oczywiście liczy się tylko grafika, a czy gra będzie o tym że chodzimy po ściekach i zbieramy śmieci to nic, bo przecież one sa takie realistyczne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 16:51, ShadoWi napisał:

Ah widze ż eludzie nie znają znaczenia dobrej zabawy, oczywiście liczy się tylko grafika, a
czy gra będzie o tym że chodzimy po ściekach i zbieramy śmieci to nic, bo przecież one sa takie
realistyczne......


Dobrze prawisz;)
Niektórzy to nie wiedzą do czego np. służy takie coś jak wyobraźnia.
Chociaż trzeba przyznać, że grafika też znaczenia ma. Idealny obraz to: Piękna grafika i jak to się kiedyś mówiło "miodność" płynąca z gry;). Cóż, ale nie można mieć wszystkiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszecie że Wii ma mało gier ale ta konsola dopiero weszła na rynek a coraz więcej developerów się nią interesuje i coraz więcej chce na Wii tworzyć gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Wii jednak pozostawi daleko w tyle konkurentów, a właściwie konkurenta, bo wszystko wskazuje na to, że PS3 już niedługo w ogóle przestanie się liczyć.

Sony ma niemały problem, Wii stało się ogromnym hitem i zgarnia coraz większą część rynku, podczas gdy sprzedaż PS3 cały czas spada i już teraz jest znacznie gorsza niż w przypadku niezbyt popularnego PSP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 17:13, 1602 napisał:

Uważam, że Wii jednak pozostawi daleko w tyle konkurentów, a właściwie konkurenta, bo wszystko
wskazuje na to, że PS3 już niedługo w ogóle przestanie się liczyć.

Sony ma niemały problem, Wii stało się ogromnym hitem i zgarnia coraz większą część rynku,
podczas gdy sprzedaż PS3 cały czas spada i już teraz jest znacznie gorsza niż w przypadku niezbyt
popularnego PSP...



Pamietasz premiere PSX?
Na rynku juz byl lepszy technologicznie Saturn.
I co?


Premiera PS2, konsola pol roku byla bezuzyteczna.
I co?

PS3 zdobedzie rynek. Predzej, czy pozniej, ale to zrobi.

Sony od lat popelnia bledy, ale wychodzi ze wszystkiego bez szwanku, teraz bedzie podobnie.

PSP malo popularne?
Zobacz takie rynki, jak nasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee :) Przecież każdy wie że X 360 rządzi !! A co?? Może nie ??

Wii bije reszte konsol tylko tym że ma rewolucyjne sterowanie. Więcej w niczym niedorównuje swoim mocniejszym konkurentom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile się dostaje za taką prognozę. Chcę zostać analitykiem :D

A tak, żeby trochę an temat było. To w sumie jestem jak najbardziej za zwycięstem Wii, bo jest to najbardziej nowatorska konsola, niesety nie miałem okazji żeby w nią zagrać. W dodatku bliżej mi do kupna XBoxa, bo Wii jest zdecydowanie za drogie, poza tym Wii nie nadaje się moim zdaniem na konsolę do codziennego samotnego grania. To jest konsola stworzona do gry w dwie lub więcej osób, inaczej sobie tego nie wyobrażam.
PS. PS3 śmierdzi zdechłym karpiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 17:28, sianer napisał:

PSP malo popularne? Zobacz takie rynki, jak nasz.


Polska jest jedynym krajem w Europie, gdzie DS sprzedaje się słabiej od PSP:P Więc jakie Ty widzisz inne rynki podobne do Polskiego? Gdzie jeszcze panuje taki ciemnogród. Pozatym jestem pewien, że relatywnie wysoka sprzedaż PSP spowodowana jest dobrze rozwiniętą sceną homebrew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować