Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

goalunited - darmowy menadżer piłkarski przez przeglądarkę!

1733 postów w tym temacie

Pierwszy raz tak wysoko przegrałem! I to z drużyną z którą wygrałem lekko w ostatnim tygodniu... Statystyki po mojej stronie, ale co z tego:) głupia piłka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh 4 mecz w lidze jakoś poszedł. 3 zero dla mojej drużyny a więc narazie jestem z niej zadowolony. Dziwi mnie to że wszystkie bramki strzelili obrońcy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jako debiutant w lidze, znowu oberwałem :((
Tym razem, aż 5:0, naprawdę srogo...
Eh, nie wiem, co poradzić na taki stan rzeczy, jestem na przedostatniej pozycji...
No cóż, mówi się trudno, a sezon jeszcze długi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 20:48, Probos napisał:

No cóż, jako debiutant w lidze, znowu oberwałem :((
Tym razem, aż 5:0, naprawdę srogo...
Eh, nie wiem, co poradzić na taki stan rzeczy, jestem na przedostatniej pozycji...
No cóż, mówi się trudno, a sezon jeszcze długi :D

No ja jestem 7 ale wygrałem 5:2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

drugi mecz i drugie zwycięstwo tym razem 4-0,teraz bardziej cieszy bo dostałem premię od sponsora.Muszę chyba odpuścić puchary bo mi świeżość spada na łeb na szyję a rezerwowi nie prezentują dobrego pozimu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Mecz pucharowy wygrałem, ale niestety tylko zremisowałem 2:2 w meczu ligowym. Mimo to pozostaję nadal na 1 miejscu w 7 lidze. Moja drużyna jest bardzo mocna, tylko trzeba poszukać dobrego obrońcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 15:44, mroczny mrok napisał:

Sorry za drugiego posta pod rząd, ale mam pytanie.
Jeżeli skończy mi się umowa z zawodnikiem, to mogę go sprzedać za całą wartość kwoty, czy też
on odchodzi z mojego klubu?

Wtedy możesz sprzedać go za pełną wartość, jak nie zrobisz tego to po jakimś czasie - nie pamiętam jakim- automatycznie zostaje podpisany nowy kontrakt - na najkrótszy okres, czyli ten najdroższy kontrakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2007 o 16:51, kordzio1 napisał:

Wtedy możesz sprzedać go za pełną wartość, jak nie zrobisz tego to po jakimś czasie - nie pamiętam
jakim- automatycznie zostaje podpisany nowy kontrakt - na najkrótszy okres, czyli ten najdroższy
kontrakt.

Aha, dzięki. W takim razie czekam na koniec umowy, sprzedaję zawodnika i kupuję środkowego obrońca przy sile około 2,0. Wtedy moja drużyna w połowie będzie w sile około 2,0.
PS: Dzisiaj mój 3 zawodnik awansował na siłę 2,2. W dodatku wszyscy to moi wychowankowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 18:18, Gregory171 napisał:

Wystawione rezerwy wygrały w pucharze 3-0 i to mnie cieszy,smuci to że komplet wodzów 5 tys.
, a nie wpłyneła kasa za bilety na konto co to może być?

Kolejki w banku ;) trzeba poczekać, ja ostatnio też niecierpliwie czekałem, kiedy w końcu wpłynie kasa :)

Ja dziś wygrałem 6-1 w pucharze, czy to taki słaby rywal, czy w końcu taktyka lekko wytrenowana dała efekt, nie wiem i to jest nie ważne. Ważne są pieniążki :) 4000 x 25 to dla mnie sporo :), oraz to, że udało się z zaangażowaniem zerowym wygrać -> świeżość trzeba oszczędzać, zwłaszcza jak tydzień temu przez pomyłkę zagrałem zaangażowaniem 50%. Oby się udało w piątek wygrać, tylko nie wiem, czy nie dac świeżości 25% bo ostatnio mi lekko spadła. Ale zobaczymy trenuję troszkę kondycję, więc jak będę oszczędzał grajków w środowych meczach to nie powinna za bardzo świeżość spadać. Zmienników za bardzo nie mam, więc trzeba graczy oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety przegrałem 3-2 z dużo gorszym rywalem. Ale mówi się trudno. Przynajmniej mecze towarzyskie będę mógł rozgrywać. Ktoś chętny na sparing z 1 miejscem w jednej z 7 lig?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 19:28, mroczny mrok napisał:

Ktoś chętny na sparing z 1 miejscem w jednej z 7 lig?:D


Po pracy wyślę wyzwanie, Arena Gromu już czeka... tym wyzwaniem podejmuję wielkie ryzyko, ryzyko odniesienia pierwszej porażki w meczach z gramowiczami, wole juz przegrać z bardziej znanym mi forumowiczem niż normalnym userem...

Dziś jeden zawodnik podskoczył o 0.2 siły, i problemy ze świeżością powoli zanikają... na piątkowy mecz ligowy będę miał pełnie składu... ale patrząc tak ogolnie na obecną sytuacje w tabeli, to jak moj team gra z różnymi składami musiałbym wygrywać wszystkie mecze wysoko i do zera, a inni musieli by remisować, wtedy bym miał szanse na zwycięstwo w lidze. Obecnie jestem w ósmym miejscu w tabeli ligowej... nie jest za ciekawie, obym nie spadł z powrotem do piątej ligi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 11:50, CaRd1991 napisał:

Ja grałem w GoalUnited już spory czas.


A mozna się spytać ile czasu?

Dnia 04.10.2007 o 11:50, CaRd1991 napisał:

Awansowałem parę razy do wyższej ligi ale po pewnym
czasie mi sie znudziło.


Jeszcze mi się nie nudzi... ogólnie lubie takie gry jak GU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 11:52, hunter22 napisał:

> Ja grałem w GoalUnited już spory czas.

A mozna się spytać ile czasu?


Zaczynałem jak nie było jeszcze pełnej Polskiej wersji. Niektóre elementy miałem po niemiecku lub po angielsku juz nie do końca pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 11:59, CaRd1991 napisał:

Zaczynałem jak nie było jeszcze pełnej Polskiej wersji. Niektóre elementy miałem po niemiecku
lub po angielsku juz nie do końca pamiętam.


Po pewnym czasie wszystko się nudzi... ja gram od początku GU w Polsce i jeszcze jakoś idzie grać. Jakbym miał pobawic sie w jasnowidza, to stwierdzam, że kiedyś ta gra mi się znudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde tak sie przyjrzałem mojemu składowi i ten jeden mecz, gzie dałem za wysokie zaangażowanie dość mocno rzutuje na moją drużynę, mam teraz 3 graczy którzy mają świeżość między 60-70, gdyby nie tamten mecz to mieli by 70-80 i było by wszystko git, a poniżej 70 już jest pewne ryzyko kontuzji, i zastanawiać się zaczynam, czy nie zmniejszyć treningu o 1kratkę, lub nie dać o 25% zaangażowania niżej na kolejny mecz. Niedługo PR manager wraca ze szkolenia, więc może dam go na szkolenie co powinno dać profity pod koniec sezonu - a właśnie sobie jakiś czas temu wymyśliłem, że akurat kondycją będę nad rywalami pod koniec górował :)
I jeszcze liczę, że trener kondycyjny się może niebawem zgłosi :), jak nie to trzeba będzie za jakiś czas kolejne ogłoszenie dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować