Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

goalunited - darmowy menadżer piłkarski przez przeglądarkę!

1733 postów w tym temacie

Mimo dużej przewagi, wygrana tylko 0:1 na wyjeździe z ligowym przeciętniakiem. Cieszy czyste konto w ligowym debiucie nowego bramkarza. Poza tym po przerwie biorę się znowu za obserwowanie juniorów, ale nie mam do tego ani talentu ani szczęścia. Obrońca łapiący co mecz 4 gwiazdki- odsłoniła się gra 1-1 tylko 5. Zakrywam, musi mieć przynajmniej 12-15 punktów podstawowych umiejętności dla obrońcy, dziad jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 20:26, lukmistrz napisał:

Poza tym po przerwie biorę się znowu za obserwowanie juniorów, ale nie mam do tego ani talentu ani szczęścia.

Heh, mam taki sam problem, zatrudniłem trenera juniorów o umiejętności 44 i dośw. 40 i też efekty są..."mało satysfakcjonujące" - teraz dałem sobie spokój z juniorami, bo jak sobie policzyłem to lepiej (w moim przypadku) kupić 17 latka i go szkolić - przynajmniej ma się wgląd, jakiego zawodnika chce się kupić, a nie czeka się na szczęśliwy los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jednak wolę sam trenować zawodników, fakt potrzeba trochę szczęścia, ale można wyciągnąć ze szkółki coś na prawdę dobrego. Teraz mam w szkółce raczej średniaki, ale kilka razy bez zakrywania umiejętności wylosowałem b.dobrych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha uważam że warto szkolić młodziki, ja też długo nie mogłem na kogoś choćby wartego uwagi, jak tylko powstali juniorzy do szkolenia to najlepszego miałem 0.8 czyli beznadzieja.. A nagle w tym sezonie pojawił się super napastnik i jak go wyciąłem miał 2.2 siłę gdzie technika 30 i bramkostrzelność 26:) Warty 1.999.000:) Czyli super i od razu wrzuciłem go do pierwszego składu niech chłopak się wbija i zdobywa doświadczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 21:37, Stwór napisał:

Ha uważam że warto szkolić młodziki, ja też długo nie mogłem na kogoś choćby wartego
uwagi, jak tylko powstali juniorzy do szkolenia to najlepszego miałem 0.8 czyli beznadzieja..
A nagle w tym sezonie pojawił się super napastnik i jak go wyciąłem miał 2.2 siłę gdzie
technika 30 i bramkostrzelność 26:) Warty 1.999.000:) Czyli super i od razu wrzuciłem
go do pierwszego składu niech chłopak się wbija i zdobywa doświadczenie:)

Ja wypromowałem na razie 3 graczy
Napad WR 3,4mln 19lat
napad WR400k 19lat
skrzydłowy WR 2,2mln 19lat

2 z nich gra w podstawowym składzie, sądzę że gdy osiągną wiek "do sprzedaży" wyjdę na nich na spory plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja wypromowałem na razie 3 graczy
> Napad WR 3,4mln 19lat
> napad WR400k 19lat
> skrzydłowy WR 2,2mln 19lat

Nie ma co, są świetni. Jakiego miałeś trenera juniorów, i naprawdę nie bawiłeś się w zakrywanie u nich umiejętności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 22:38, kordzio1 napisał:

Napad WR 3,4mln 19lat
napad WR400k 19lat
skrzydłowy WR 2,2mln 19lat

Rzeczywiście dobrzy piłkarze, prócz pytań lukmistrza ciekawi mnie ile juniorów odkrywa(cie)sz na raz ? Ja 2, bo jak na razie, nie mogę sobie pozwolić na większe wydatki - w końcu są też zwykłe transfery =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 20:32, lukmistrz napisał:

Nie ma co, są świetni. Jakiego miałeś trenera juniorów, i naprawdę nie bawiłeś się w
zakrywanie u nich umiejętności?

Trener juniorów Um 41, Do 25, od czasu wyjścia ze szkółki był chyba na jednym szkoleniu (zdaje mi się, że przed nim miał Um 36-37), na początku się bawiłem, ale przestałem gdy miałem sporego pecha u kilku graczy (po zakryciu nowa umiejętność była nędzna i tak co tydzień). Tamci wyszli bez zakrywania, teraz zakrywam, tylko gdy jakieś wcześniejsze umiejętności wykazują "potencjał", lub gdy jedna z pierwszych wylosowanych umiejętności jest niska, a jest ona kluczowa dla danej pozycji (inaczej wolę wywalić gościa, lub dotrzymać do końca i sprzedać za grosze).

Sheloi
Obserwuję 2 graczy, na więcej na razie mnie nie stać, ale niestety przy dwóch graczach nie mogę sobie pozwolić na kilkukrotne zakrywanie i odkrywanie umiejętności. Staram się w miarę regularnie robić czystki w drużynie juniorów - jak najczęściej wyrzucać tych z niskimi ocenami pomeczowymi. Młodszym graczom przy odkrywaniu skilli daję szansę na wypromowanie nawet przy niższych skillach (ale nie za niskich), bo daje ich się jeszcze doszkolić w seniorach dość łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy zespołem FC Papiernik również odkrył świetnego juniora jakiś czas temu- 21 lat, siła 3,0 i wartośc rynkowa około 10 milionów. A odkrył zupełnie przypadkowo- nawet nie spoglądał na juniorów, interesował się tylko pierwszym składem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posprzedawałem staruchów i dozbierałem 4,86mln, jeśli uda mi się wygrać i wpłynie kaska od sponsorów to zacznę budowę nowego stadionu :) już jutro. Po tym zamierzam zakupić jakichś młodych graczy i zacząć trening, już jutro do składu dołaczy nowy junior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 13:44, kordzio1 napisał:

dziś z mojej szkółki wyszedł taki 17latek, nawet niezły zwłaszcza jak na tak młodego
gracza, do 21 lat będzie z niego niezły gracz.


Bardzo fajny, młodziutki, 28 Sk i do tego ten talencik... Nic tylko dawać kontrakt 36 tygodni i lansować go na piłkarza 1. składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy meczyk za mną. Grałem z ligowym przeciętniakiem, świeżość drużyny poniżej 40, w drużynie szpital i piłkarze z czerwonymi kartkami też się znajdą. Spodziewałem się pogromu.

W 7 minucie meczu mój najlepszy gracz faulował jednego z przeciwników, dostał czerwień i wyleciał z boiska. Faulował tak brutalnie, że gość odniósł kontuzję. Też zszedł, a że że menedżer tej drużyny nie posadził nikogo na ławce rezerwowych, więc było 10 na 10 :D Przez tę czerwień miałem na boisku zaledwie 2 pomocników.
Mecz trwał, trwał i nic się nie działo. Wstyd, zremisować z taką mizerną ekipą i to u siebie. A tu niespodzianka- w 86, 89 i 92 minucie moi kochani skrzydłowi napastnicy załatwili przeciwnika. Po zsumowaniu przychodów od sponsora i z biletów zarobiłem na tym meczu 680 tys euro. Ehh gdyby tak zawsze...


PS Zobaczcie sobie kadrę drużyny o nazwie kralll i jakiego to napastnika kupił jej prezesik :D Niektórzy rozbrajają swoimi posunięciami transferowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś też miałem mecz z przeciętniakami i wygrałem skromnie - 0:1, a dzięki 280k od sponsorów dozbierałem w końcu te 5mln na nowy stadion, który już się buduje. Po meczu mam problem, bo po sprzedaniu starego napastnika mam tylko 2 dobrych napastników z czego jeden dostał dziś czerwo.
Za 2,5tyg zobaczymy czy faktycznie rozbudowa stadionu się opłaciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA wracam do gry. Hio, hio. Nie grałme chyba z pół roku, ale wracam, bo mam jakąś ochotkę, więc pogram przez jakis czas.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gra w ogóle? Help mi plis :>

Nie grałem 6 tygodni no i postanowiłem aktywować klub od nowa. No to mi przyszedł link aktywacyjny na maila, ale jak w niego wchodzę, to nic się nie robi. Biało, jak za oknem i ni hu hu nic się nie ładuje. Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy aby awansowac do 6 ligi trzeba grac w barazach? Nie wiem czy czasem nie wystawic rezerwowego skladu tak aby nie awansowac bo chce jeszcze podszkolic swoich pilkarzy. Jakbym awansowal do wyzszej to takie baty dostlbym ze szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 14:47, dzawora napisał:

Mam pytanie. Czy aby awansowac do 6 ligi trzeba grac w barazach? Nie wiem czy czasem
nie wystawic rezerwowego skladu tak aby nie awansowac bo chce jeszcze podszkolic swoich
pilkarzy. Jakbym awansowal do wyzszej to takie baty dostlbym ze szok :)

Do 6 ligi awansowałem bezpośrednio w poprzednim sezonie, a z tego co pamiętam to dopiero od awansu z 6 do 5 ligi są baraże.

Ja przegrałem wczoraj mecz z ligowymi słabiakami 2-4, najpierw mój środkowy pomocniki dostał czerwień, a chwilę później bramkarz doznał 2tyg. kontuzji... dopóty grałem w 10 z bramkarzem nie było tak źle, jednak po tym jak napad musiał wejść za bramkarza sytuacja się skomplikowała i straciłem 2 bramki.
Teraz kupiłem jakiegoś bramkarza za 8k, aby miał kto stanąc na bramce w kilku spotkaniach. Za 2 dni stanie mój nowy średni stadion, mam nadzieję że cotygodniowe wpływy do kasy klubu będą dzięki temu znacznie większe.
Przez porażkę spadłem na drugie miejsce, ale w sumie nie ma tego złego... i tak planowałem podłożyć się pod koniec sezonu, aby przez przypadek nie awansować, patrząc na straty personalne po ostatnim meczu "nie awansowanie" zdaj e się być jeszcze łatwiejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba pecha bo wygrywam teraz w meczu, w ktorym dalem najgorszy sklad jaki moglem dac(kolesie ktorzy nie grali w tym sezonie w ogole). Prawdopodobnie awansuje do wyzszej ligii ;/ I nie wiem co mam teraz zrobic zeby sie uchowac przed tym. POMOCY ;p Remisowalem mecze z przecietniakami a z dobrymi wygrywam-tez tego nie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 17:54, dzawora napisał:

Mam chyba pecha bo wygrywam teraz w meczu, w ktorym dalem najgorszy sklad jaki moglem
dac(kolesie ktorzy nie grali w tym sezonie w ogole). Prawdopodobnie awansuje do wyzszej
ligii ;/ I nie wiem co mam teraz zrobic zeby sie uchowac przed tym. POMOCY ;p Remisowalem
mecze z przecietniakami a z dobrymi wygrywam-tez tego nie rozumiem :)

Jeśli faktycznie nie chcesz awansować, to albo nie ustawiaj wcale składu, albo ustaw jakiś totalnie abstrakcyjny - w stylu obrońca na atak, napad na bramkę.
A ja miałem taki dobry początek sezonu, a teraz jak wyprzedałem staruchów to zaczęły się problemy z kartkami i kontuzjami i nie mam kim załatać dziur na poszczególnych pozycjach, do tego spadek formy akurat załapałem, gdy mam sponsora płacącego za zwycięstwa ponad 280k. Dziś kolejny mecz kończę w 10 i znów zapewne stracę punkty... ale przynajmniej na bank nie awansuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować