Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Rock is dead?? Prawda czy fałsz??

74 postów w tym temacie

Nastała era hip-hopu, techno i spodni z rozporkiem do kolan. Rzadko spotyka się ludzi słuchających rocka, punka, metalu (choć ostatnio trochę więcej ich spotykam). Czy rock już naprawdę umiera, bądź umarł?? Czy już zawsze będą rządzić sceną muzyczną jakieś murzyńskie nawijania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze ja słucham rocku, ale takiego bardziej lajtowego bo nie lubie "darcia mordy", a wielu moich znajomych też zaczęło słuchać rocka, a techno się nie słucha tylko sie przy tym tańczy. Przynajmniej tak jest w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 21:08, grunchill napisał:

Nastała era hip-hopu, techno i spodni z rozporkiem do kolan. Rzadko spotyka się ludzi słuchających rocka, punka, metalu
(choć ostatnio trochę więcej ich spotykam). Czy rock już naprawdę umiera, bądź umarł?? Czy już zawsze będą rządzić sceną
muzyczną jakieś murzyńskie nawijania???


No coś ty.. To "chwilowa" moda.. Zresztą ja nie zauważyłem by Rock, Metal itp.. Umierał.. Radzi sobie całkiem dobrze.. A moda na spodnie z.. Dużym rozporkiem minie tak jak muzyka..:) Patrz wszystko czasem się zmienia i powraca.. Np. Aktualnie w kinach panuje moda na Fantastykę, a jeszcze nie tak dawno było tego bardzo mało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby masz troche racji, lecz nie wyobrazam sobie ze taki dres nagle przejdzie na metal. Kiedys dalem takiemu do posluchania Nirvane i powiedzial ze to darcie ryja i szajs. Ciekawe co powiedzialby na behemotha??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 21:08, grunchill napisał:

Nastała era hip-hopu, techno i spodni z rozporkiem do kolan. Rzadko spotyka się ludzi słuchających rocka, punka, metalu
(choć ostatnio trochę więcej ich spotykam). Czy rock już naprawdę umiera, bądź umarł?? Czy już zawsze będą rządzić sceną
muzyczną jakieś murzyńskie nawijania???


Eee tam.
Metal i rock żył, żyje i żyć będzie dopuki będziemy My - fani tej muzyki
Rap nie jest żadną chwilową modą wg mnie - na świecie, ale w Polsce - to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Topic to G*** prawda tak jak wszystkie śmieszne hasełka punks dead itp.
Rock nigdy nie umrze, a to że nie zawsze jest popularny to przecież dobrze, nie? Ja bym nie chciał żeby różowe nastolatki zamiast o Britney rozmawiały o rocku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 21:22, Vaxinar napisał:

Rap nie jest żadną chwilową modą wg mnie - na świecie, ale w Polsce - to co innego.


To się zgadza.. Rap nie jest niczym nowym, tylko "u nas" się to zrobił z tego taki Hip-Pop:) Ale co zrobić:)

grunchill <------ Gdyby puścić im behemotha to zawał murowany:) I pewnie zapełnili by te swoje wielkie portki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 21:27, Stwór napisał:

grunchill <------ Gdyby puścić im behemotha
to zawał murowany:) I pewnie zapełnili by te swoje wielkie portki:)


No tak. Wyobrazasz sobie ze srali jak uslyszeli nirvane? <rotfl>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 21:29, grunchill napisał:

No tak. Wyobrazasz sobie ze srali jak uslyszeli nirvane? <rotfl>


Wiesz chyba nie chcę sobie tego wyobrażać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy uwazaja mnie za jakiegos wariata i niewiem kogo gdy slysza jak slucham np slipknota. mowia ze to obrzydliwe i wogole. w takiej sytuacji nie wyobrazam sobie jak moda na hh moze przejsc skoro inna muzyka ich wrecz obrzydza. a mnie obrzydza ich muzyka czyli ciagle paplanie durnot (choc niezawsze durnot) i glupie umc umc czego nie nazwalbym muzyka. i tez chce mi sie zygac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gusta i guściki:) Jedni lubią pomarańczowy a innych ten kolor mdli:) Każdy lubi coś innego:) Mi podobają sie szatynki:) I nie wiem czemu:) tak jakoś fajniejsze są;) Rozumiem ale oni tak twierdza bo nie sluchaja tej muzyki i im wydaje sie jakas obca.. A czlowiek z reguły sie boi tego czego nie rozumie;) gdyby nam wszystkim podobałoby się to samo świat byby nudny:) A tak mamy jakieś urozmaicenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię to i to. Ale jeśli chodzi o hip-hop to nie ten co jest w telewizji, bo top jest żenada i błeeeeee. Mój kolega freestyle ''uje, jest to świtna rzecz. Robi również bity. Lubie takie imprezy... Za dużo telewizji oglądacie i potem takie rzeczy wywnioskowujecie. Jeśli o mnie chodzi to słucham z ostrzejszych brzmień System of a Down, Nirvana, Black Sabath, ostanio lubie The Beatles (ostre granie :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz poniekad racje ale fajnie byloby gdyby to bylo jakos bardzie j zrownowazopne. a tak to ci newfashionowcy przewyzszaja nas liczba kilkakrotnie. sam powiedz jak czesto spotykasz na miescie czy w autobusie czleka nie ubranego w bluze z kaptyrem z croppa ani w buciki z plaskimi podeszwami?? jak czesto widzisz goscia z dlugimi herami i w glanach?? spotyka sie takiego 1 na 30 lub wiecej croppowcow. to troche smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 21:25, grunchill napisał:

Ale nie zmnienia to faktu ze 3/4 ludzi w polsce i nie tylko slucha hh.


Nieprawda.
Ostatnie dostrzegam, że dużo ludzi, którzy ubierają sie normalnie wolą ostrzejsze brzemienia niż polski hh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 21:45, grunchill napisał:

1 na 30 lub wiecej croppowcow. to troche smutne


No ja spotykam ich więcej niż 1 na 30:) Zresztą nie każdy kto ubiera bluzę z kapturem słucha hipa-hopa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak juz wspomnialem we wstepie spotykam wiecej rockersow ale tylko troche wiecej. kiedys w mojej budzie bylo 3 (lacznie ze mna) a teraz jest z 7. ale to mala roznica. lecz kto wie... moze era ostrych brzmien znowu powroci...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 21:49, grunchill napisał:

No jak juz wspomnialem we wstepie spotykam wiecej rockersow ale tylko troche wiecej. kiedys w mojej budzie bylo 3 (lacznie
ze mna) a teraz jest z 7. ale to mala roznica. lecz kto wie... moze era ostrych brzmien znowu powroci...?


Nie wiem gdzie mieszkasz, ale u mnie to jest lekko bardziej zrównoważone;) I jak napisałem nie ubiór świadczy o tym czego się słucha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować