Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzeci Shrek w maju

73 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2007 o 17:34, Bananszadek napisał:

Pierwsz część Shreka była wspaniała. Druga, bardzo dobra. Obawiam się, że trzecia część będzie
odcinaniem kuponów od legendy Shreka, ale zawsze warto obejrzeć - i zapewne tak zrobię. ;)

Według mnie często trzecie części są lepsze od dwójek np nowe "Star Wars", a z opinią o filmach się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza i druga cześć Shreka były wspaniałe tak sie uśmiałem mam nadzieje że trzecia cześć nas nie zawiedzie i że spełni nasze oczekiwania.Już nie moge sie doczekac premiery .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shrek Trzeci no, no, grając w poprzednie części Shreka odniosłem wrażenie, że hańbią film (moim zdaniem tylko wersje na PC). Może ta część będzie lepsza, a i niech durzucą Multi Player''a hehe, szczerze nie liczę na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shrek 3to super-sprawa!!! To ,ze film bedzie wart obejrzenia i ze Nas widzow ubawi nie mam watpliwosci.Natomiast wedlug mnie bardzo wazna sprawa bedzie dubbing.Bardzo bym chcial aby glosow postaciom z filmu uzyczyli ci sami aktorzy co w poprzednich dwoch czesciach.Osiol z glosem J.Sztuchra to prawdziwy majstersztyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, ze juz widac, ze gra bedzie kiepska ;-). Moze bedzie to gierka na kilka minut. Popatrzcie tylko na screena - Dzizys, ile tu jest niedorobek. Na jednym, malym, wystawionym screenie ;-). Chyba, ze gram.pl akurat takiego nietrafnego dobralo ;P. Ale nie wiem, nie wim... przeciez Activision slyszalo o czyms takim, jak Anty-Aliasting. Czy np. popatrzcie na nieb, brzyddkie ;p. I w jednym momencie nagle sie takie prosta linia ciemniejsze robi [lub jasniejsze, zalezy od ktorej strony sie patrzy]. Nie skomentuje tez tekstur w grze ;p. I nie wyglada mi to na wynik "bety", przeciez nie pokazywali by tak oplakanych screenow... gdyby gra taka nie byla ;p.
Osobiscie, to czekam tylko na film ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 09:17, WojaneK napisał:

ja słyszalem ze to bedzie to czego jeszcze niewidzielismy "w gazecie przeczytałem" xD


nOo mozliwe ;D W ogole wszytskie czesci SHREKA są super ;) chyba przyznacie mi racje, nie? mozna sie usmiac ze HOHO xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować