Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Runaway: The Dream of the Turtle w złocie

18 postów w tym temacie

Chyba zaszła jakaś pomyłka, druga część Runawaya ukazała się 17 listopada...więc prace nad grą już dawno sie skończył (po prostu wcześniej była dostepna tylko w paru państwach, najwidoczniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 15:33, qjin23 napisał:

Chyba zaszła jakaś pomyłka, druga część Runawaya ukazała się 17 listopada...więc prace nad
grą już dawno sie skończył (po prostu wcześniej była dostepna tylko w paru państwach, najwidoczniej).


Ale gold na Europę i USA jest osobny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwne komentarze, nie powiem :P ... jedynka bardzo mi się podobała od strony humory i nawiązywania do niektórych realnych rzeczy... a dwójka... zależy ile będzie kosztować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domek - a Hiszpania nie leży w Europie? (bo nie kto inny, jak Hiszpanie odpowiadają za tę produkcję).

Status "gold" otrzymała już dawno, dawno, bo dobre parę miesięcy temu.

ktoś - dystrybutorem na terenie Polski jest Nicolas Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś brakło informacji o polskim wydawcy gry, a jest. Data premiery też z grubsza okreslona. A ja myślałem, że wszyscy Nasi Wydawcy grają w jednym klubie ... . Cóż, widocznie ważna tylka własna chata z kraja. Trochę to nieelegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co wy wszyscy na to CDA patrzycie jak na wyrocznie?! Na inne gazety jeszcze, a tam tez sa recenzje. gry.wp.pl tez ciagle dzialaja i maja sie calkiem dobrze; gry-online.pl - tam tez jest wiele ciekawych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 15:32, Brtek napisał:

Hmmm... widzialem zapowiedz tej gry w CDA ;) Fajny lachon na pleckach tego ziomusia =p moze
sobie pogram =]

Dnia 03.03.2007 o 15:32, Brtek napisał:

to tej gry jest recenzja w nowym cda ?

Dnia 03.03.2007 o 15:32, Brtek napisał:

Chyba czytałem w CDA recenzję 1 części tej gry i raczej nie przypadła mi do gustu.


3/15 postow o CDA - to 20% - nie uwazacie ze troche duzo - za duzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować