Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Które postaci i sytuacje najbardziej was zaskoczyły bądź rozbawiły w grach cRPG?

37 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2005 o 22:03, wargas napisał:

Które postaci i sytuacje najbardziej was zaskoczyły bądź rozbawiły w grach cRPG?


Teraz na szybko to przypomina mi się tylko HK-47 z kotor-a;) Ten robocik jest zaje..fajny:) "puszcza" zabawne teksty i jest niesamowicie ciekawą postacią;) O ile dobrze pamiętam to w falloutach były takie "specialne spotkania" gdzie mogłeś zobaczyć lub spotkać ciekawe osoby lub miejsca:) Nie pamiętam wszystkiego, ale jedno dobrze mi w głowie siedzi: Jak spotkałem grupkę w power armorach szukających świętego grala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 22:05, grunchill napisał:

Mnie bardzo smieszyla postac czaszki Mortego w Planescape: Torment.

A co mianowicie cię w niej bawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 22:05, grunchill napisał:

Mnie bardzo smieszyla postac czaszki Mortego w Planescape: Torment.


Mnie też choć Jan Jansen w BG2 też jest ostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie. MA klimat prawie tak fajny jak fallout, bardzo ciekawa fabule i ogolny zamysl gry jest ciekawy i wciagajacy. gtra jest tez oprzepelniona humorem i nieliniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 22:14, grunchill napisał:

Oczywiscie. MA klimat prawie tak fajny jak fallout, bardzo ciekawa fabule i ogolny zamysl gry jest ciekawy i wciagajacy.
gtra jest tez oprzepelniona humorem i nieliniowa

Przekonałeś mnie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 22:03, wargas napisał:

Które postaci i sytuacje najbardziej was zaskoczyły bądź rozbawiły w grach cRPG?


Ach! Jak ja nienawidzę tej formy mianownika liczby mnogiej od "postać". Wiem, że jest poprawna i znajduje się w Słowniku Języka Polskiego, ale dla mnie to zawsze będą "postacie" :P
Tyle off-topic''u. Wracając do tematu, ciężko sobie cokolwiek przypomnieć tak od zaraz, ale pamiętam, że mocno zdziwiła mnie sytuacjaw pierwszym Diablo. Bohater przez całą grę walczył ze złem tylko i wyłącznie po to, by na sam koniec stać się jego główną przyczyną. Swoją drogą Blizzard lubi zaskakiwać graczy. Grając w Warcrafta III nie spodziewałem się, że książe Arthas przejdzie na stronę nieumarłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 22:15, wargas napisał:

> Oczywiscie. MA klimat prawie tak fajny jak fallout, bardzo ciekawa fabule i ogolny zamysl gry jest ciekawy i wciagajacy.

> gtra jest tez oprzepelniona humorem i nieliniowa
Przekonałeś mnie dzięki.

A jak z grafiką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W NeverwinterNights,ogólnie było dużo chumoru jednak najśmieszniejszą postacią był kobold,Deekin.Robił za barda i marzył o zostaniu bohaterem,przy czym chrzanił bez przerwy bezsensowne i śmieszne rzeczy.A najlepsze były dialogi gracza właśnie z tą postacią(zależy to oczywiście od tego jakie zdania wybrał gracz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim faworytem jest hk-47. Jego wypowiedzi potrafiły rozbawić mnie do łez: sytuacja kiedy np. mówił czym według niego jest miłość, zwracanie się do wszystkich per ''Meatbag'' oraz nieustanna rywalizacja z T3-4M. Dzięki Obsidian Ent. w KoTOR2, po zainstalowaniu w hk-47 Pacifist Package, można było tego robota obejrzeć z zupełnie innej strony;) Bez tego czarnego charakteru seria ta straciła by bardzo wiele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej śmieszył Bezimienny z Gothic II, te jego teksty na zasadzie dać ci w mordę, uważam że tego potrzebujesz teraz najbardziej a zdziwiła randka w Czerwonej Latarnii w Khorinis, miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 22:40, HumanGhost napisał:

Mnie też śmieszyła ta daedra w Morku, która chciała zgwałcić bohatera. :-D

:D

nie spotkałem się z tym??? Gdzie ona jest??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować