Zaloguj się, aby obserwować  
Maciejka12

Peja

124 postów w tym temacie

Jak już każdy (albo prawie każdy) wie jestem ogromnym fanem Peji. Chciałbym się dowiedzieć czy na tym forum jest jeszcze jakiś jego fan (ale taki prawdziwy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 16:10, Maciejka12 napisał:

Jak już każdy (albo prawie każdy) wie jestem ogromnym fanem Peji. Chciałbym się dowiedzieć
czy na tym forum jest jeszcze jakiś jego fan (ale taki prawdziwy).


:) nie wiem czy jestem prawdziwą fanką, ale podoba mi sie jego kawałek '' Szacunek Ludzi Ulicy '' :) a Tobie jaki sie najbardziej podoba? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 16:10, Maciejka12 napisał:

Jak już każdy (albo prawie każdy) wie jestem ogromnym fanem Peji. Chciałbym się dowiedzieć
czy na tym forum jest jeszcze jakiś jego fan (ale taki prawdziwy).


Temat zupełnie nie potrzebny. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=456&u=670 <---- temat o hip-hopie
Wpisuj się tam. POZDRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 16:18, igorinho napisał:

> Jak już każdy (albo prawie każdy) wie jestem ogromnym fanem Peji. Chciałbym się dowiedzieć

> czy na tym forum jest jeszcze jakiś jego fan (ale taki prawdziwy).

Temat zupełnie nie potrzebny. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=456&u=670 <---- temat
o hip-hopie
Wpisuj się tam. POZDRo

Ale mi chodzi o to, że chce zobaczyć ilu jest fanów Peji, wiec zrobilem nowy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 16:10, Maciejka12 napisał:

Jak już każdy (albo prawie każdy) wie jestem ogromnym fanem Peji.

Wiemy, wiemy, napisałeś to już w wątku ogólnym o hip hopie, więc nie wiem, po co zrobiłeś ten :P

Dnia 05.03.2007 o 16:10, Maciejka12 napisał:

Chciałbym się dowiedzieć czy na tym forum jest jeszcze jakiś jego fan (ale taki prawdziwy).

Jeśli Twój nick naprawdę zawiera Twój wiek, to wybacz, ale pewnie pierwszy kawałek Pei jaki usłyszałeś, to ''Reprezentuję biedę'' a drugi ''Szacunek ludzi ulicy''. Czasy świetności Pei to I połowa lat 90, a ty wtedy... hmm, nie istniał nawet plemnik, z którego powstałeś :D (Jeśli Cię to uraziło, to sorka)

Proponuję przenieść się do tematu ogólnego o rapie:

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane... http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=456&u=670

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 16:21, Damian14BO napisał:

> Jak już każdy (albo prawie każdy) wie jestem ogromnym fanem Peji.
Wiemy, wiemy, napisałeś to już w wątku ogólnym o hip hopie, więc nie wiem, po co zrobiłeś ten
:P

> Chciałbym się dowiedzieć czy na tym forum jest jeszcze jakiś jego fan (ale taki prawdziwy).

Jeśli Twój nick naprawdę zawiera Twój wiek, to wybacz, ale pewnie pierwszy kawałek Pei jaki
usłyszałeś, to ''Reprezentuję biedę'' a drugi ''Szacunek ludzi ulicy''. Czasy świetności Pei
to I połowa lat 90, a ty wtedy... hmm, nie istniał nawet plemnik, z którego powstałeś :D (Jeśli
Cię to uraziło, to sorka)

Proponuję przenieść się do tematu ogólnego o rapie:

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane... http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=456&u=670

a jeśli twój nick zawiera twój wiek, to jesteś tylko 2 lata starszy ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 16:23, Maciejka12 napisał:

a jeśli twój nick zawiera twój wiek, to jesteś tylko 2 lata starszy ode mnie

Po pierwsze: Tnij cytaty!!
Po drugie: Tak, mam 14 lat. Ale nie zakładam tematu o czymś, na czym się nie znam. To tak jak ja bym założył temat o Liroyu, który z 2 latka temu nagrał (bodajze) ze Wzgórzem (wiesz w ogóle co to jest??) jakiś kawałek i na podstawie tego kawałka udawał bym wielkiego znawcę Liroya i jego muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 16:30, Damian14BO napisał:

> a jeśli twój nick zawiera twój wiek, to jesteś tylko 2 lata starszy ode mnie
Po pierwsze: Tnij cytaty!!
Po drugie: Tak, mam 14 lat. Ale nie zakładam tematu o czymś, na czym się nie znam. To tak jak
ja bym założył temat o Liroyu, który z 2 latka temu nagrał (bodajze) ze Wzgórzem (wiesz w ogóle
co to jest??) jakiś kawałek i na podstawie tego kawałka udawał bym wielkiego znawcę Liroya
i jego muzyki.


spokojnie! chciał to zalozył jego sprawa i jego interes =p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Peja to geniusz muzyki, na dodatek dysponujący bardzo bogatym słownictwem (słów niecenzuralnych w jego muzyce nie uświadczysz). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 16:34, Jaracz napisał:

Peja to geniusz muzyki, na dodatek dysponujący bardzo bogatym słownictwem (słów niecenzuralnych
w jego muzyce nie uświadczysz). :)


haha racja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Geniusz muzyki? Przesadzcie, geniusze to prawdziwi kompozytorzy, ja akurat Peji nie lubię mimo że słucham hh, również polskiego. Proponuje przestać tu spamić, więc sie nie czepiajcie tematu, przy okazji pozwolę sobie zrobić tu mały porządek z nazwą i kategorią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 16:37, Maciejka12 napisał:

Tak, zgadzam się w całej rozciagłości

Widzisz, nawet nie zrozumiałeś sarkazmu w wypowiedzi Jaracza :D
Chociażby słowa:
"...słów niecenzuralnych w jego muzyce nie uświadczysz..."
i to, że łyknąłeś je jak pelikan świadczą, że słyszałeś tylko "Szacunek..." i to w postaci teledysku z wyciętymi bluzgami na VIVIE/MTV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie i wy mówicie, że SŁUCHACIE RAP-u? Przecież Peja i cała reszta szydzi z takich jak WY, ZNAWCY....
Nie ważne kto ile ma lat, jak długo słucha RAP-u, Bóg dał nam hip-hop żeby nas jednoczyć. Wrogie nastawienie i wojny jeszcze do niczego dobrego nie doprowadziły. Fakt jak ktos słucha Mezo to trzeba mu przemówić do rozumu, ale on kiedyś z dźwięków dżungli też wyłowo coś dobrego, mam nadzieję ;)

ps. w pierwszym zdaniu nikogo nie atakuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze dodać, że Peja używa programu "Hip hop creator", którego producentem jest firma "FajneChłopaki". Na obrazku namiastka możliwości tego wspaniałego programu.

20070305164600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować