Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

ja jeszcze nic nie ściągałem :P w ilu procentach jest gra skończona wie ktoś?? bo zastanawia mnie to czy jest jakiś filmik(choćby krótki) z gameplay''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 19:39, Sand Wraith napisał:

w Anglii jest wersja kolekcjonerska (3in1) okładka z PoPa:T2T, tyle że na niebieskim tle ...


hehe czyli ciemna strona księcia ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rewolucja to to nie będzie ale ogólnie będzie super :D jeszcze widziałem na HYPERZE filmik jak ktoś grał, dużo to tam nie było. a w gazetach narazie bieda najwyżej jakieś małe zapowiedzonko na pół strony :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 12:10, Sand Wraith napisał:

W środę 23 listopada o godzinie 18 (dla Polski) odbędzie się chat z twórcami gry, więcej informacji ->
http://forums.ubi.com/groupee/forums/a/tpc/f/861108132/m/4331067773


będzie z nimi trzeba nawijać po angielsku. więc lepije przypomnijcie sobie czasy i odmiany :P zaopatrzcie się też w słowniki jak chceci z nimi czatowć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2005 o 12:27, UMC.Hugo napisał:

będzie z nimi trzeba nawijać po angielsku. więc lepije przypomnijcie sobie czasy i odmiany :P zaopatrzcie się też w
słowniki jak chceci z nimi czatowć ;D


i przygotujcie sobie najlepiej gotowe pytania(po angielsku) i wszystko co chcecie tam popytać i pogadać. bo jak gość będzie czekał zanim ktoś mu przetłumaczy 5 zdań na angielski to raczej ja na jego miejscu bym nie czekał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

English is simple :P gorzej z np. francuzem, jak weszłe ma forum fra. to jakbym z chińszczyzne czytał ... chociaż jak ktoś sie uczył francuza to dla niego to bedzie banał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 20:55, DonZ napisał:

:D to już jutro


to niech ktoś weźmie pogada tylko niech sie do tego przygotuje i nam trochę informacji napisze na forum ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować