Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Mnie nie będzie na tym czacie....
Zadajcie pytanie na temat ewentualnej kontynucaji serii. Wiem że ma nie być kontynuacji tego wątku jaki mamy teraz, to już powiedzieli, ale....po pierwsze zawsze moga zmienić zdanie, a po drugie mozna stworzyć innę historię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 22:14, Uther_Lightbringer napisał:

Mnie nie będzie na tym czacie....
Zadajcie pytanie na temat ewentualnej kontynucaji serii. Wiem że ma nie być kontynuacji
tego wątku jaki mamy teraz, to już powiedzieli, ale....po pierwsze zawsze moga zmienić zdanie, a po drugie mozna stworzyć
innę historię ;)


Co do ewentualnego princa4 ... to nieprędko, team obecnie się rozchodzi. Spędzili razem nad popem mnóstwo czasu (najwięcej na piaskami czasu- kilka lat) teraz kilka osób chce robić osobne projekty, zaangażować się w coś innego. Ale oczywiście nie wykluczają dalszych przygód księcia, kiedy? ,,, Time only knows :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh, no szkoda....bo to co robią im wychodzi bardzo dobrze:P ale w porządku jest tez z ich strony to, ze nie tworzą ''ile wlezie'' gier z tej samej serii tylko po to, żeby nabijac kasę. bo to nigdy nie wychodzi samym grom na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 15:08, Uther_Lightbringer napisał:

Huh, no szkoda....bo to co robią im wychodzi bardzo dobrze:P ale w porządku jest tez z ich strony to, ze nie tworzą ''ile
wlezie'' gier z tej samej serii tylko po to, żeby nabijac kasę. bo to nigdy nie wychodzi samym grom na dobre.


Dokładnie, oczywiście IMHO uważam iż lepiej poczekać, gdyż nikt nie powiedział że nie bedzie princa4. Dajmy im troche czasu, a gracze napewno na tym skozystają

PS. już za godzikę chat z twórcami gry, nie zawiedźcie mnie i wyciagnijcie z nich ile sie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chory jestem i nie dam rady ;/ a z princem 4 zastanawiam sie czemu już wam tak prędko jeszcze POP3:TTT nie wyszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien? A grałeś w gry z serii Legacy of Kain (jakiś czas temu wyszła już piąta, a każda lepsza od poprzedniczki)? Gdyby nie chciwość wydawcy, skończyłoby się na trzeciej cześci (Soul Reaver), a, przynajmniej moim zdaniem, dwie ostatnie gry były najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam już spałem .. cholerne przeziębienie :P a o LoK to sei nie wypowiadaj bo grałem w każdą część Soul Reaver czy Blood Omen znam te historie bardzo dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam się nie wypowiadać? Jak to ma się do tego, że w nie grałeś? Dość nieuprzejmie to zabrzmiało, tym bardziej, że jedynie powiedziałem, iż nie każda wieloczęściowa seria musi ocierać się o śmieszność.

Ale uważasz sam, że jednak przegięciem byłaby czwarta część Prince''a, gdyż wtedy fabuła byłaby pewnie mocno na siłę i, w gruncie rzeczy, byłoby to tylko ,,więcej tego samego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby Go po prostu nie spieprzyli...niektórym się to często zdarza...Warrior Within było po prostu super,a po intrze końcowym można się spodziewać niezłej gry.Tego zycze sobie i wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

damn szkoda że CDP tylko na PS2 wydawać a Cenega na PC''ta a 1 grudnia w USA premiera a u nas na kompy to przez cenege bdzie w styczniu ;(

Hopeless drobne nie zrozumienie mojego posta z twojej strony :P (tak mi sie wydaje) ale w gruncie rzeczy mamy na myśli to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ludzieeeee gdzybym był wtedy przy kompie, qrde nienawidze amerykanów, premiere mają za tydzień ... i musze sobie odpuścic forum, do czasu aż dostanę grę (spojlery qrde, wszędzi spojlery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehe nie szkoda wydawać na gre 225zł jak można mieć za 99 :P (w ostateczności zostaje rodzina w stanach (jak ktoś ma :P)
-----------
albo ściągnąć gre z neta czego bardzo nie popieram !!!!!, przyznam sie że pare gierek sciągałęm z tego względu że nie było dema a nie chciałem kupować w ciemno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jestem sam, który niecierpliwie czeka na The Two Trones ;) Styczeń to taka piękna data - my birthday :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować