Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

kurde,ale ta cenega lubi przedluzac.nie ma co prince 3 wyjdzie chyba w styczniu ale w sklepach reklamują ze juz jest tylko chilowo niedostępna.moj kumpel powiedzial ze dzis bedzie mial popa3 zobaczymy jak napisze na moim forum związanym z grą(oczywiscie nie na gram.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 15:27, Warrior Within napisał:

> > Ehhh.... ludzie w usa już się dwoma tronami cieszą, a my szczekać musimy do lutego :(
> nie do lutego, tylko
stycznia.
> W anglii jest już wersja na ps2, za tydzień pozostałe platformy ... Polska zaścianek Europy ...
jeśli
chodzi o gry to wszystko dzięki cenedze



Ekhm, no wiesz, narzekam na opóźnienia, ale dzięki polskiej wersji gra kosztować będzie 99 zł+ dodatki, a nie jakieś 139 :D A i tak wybrać będzie można, czy się chce angielską, czy poslką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 11:51, matizek12 napisał:

ale w polsce jest wersja na ps2 juz czy nie?

powinna już być, 2 grudnia była premiera dla UK (czyli europa), ale w sklepie gram.pl jej nie widze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wejdzcie sobie na www.merlin.pl lub na www.maxgame.pl to sklepy gdzie wersja na ps2 juz jest.na peceta piszą ze powinna wyjsc w grudniu ale nie mozna tam kupic tylko zamowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 12:34, Sand Wraith napisał:

> ale w polsce jest wersja na ps2 juz czy nie?
powinna już być, 2 grudnia była premiera dla UK (czyli europa), ale w
sklepie gram.pl jej nie widze ...

w sklepie www.maxgame.pl jest!jest już w sprzedazy i mozna ją zamowic-cena 84z+koszty wysylki-10zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 08:35, Dante Dy`nei napisał:

/.../

Już to poprawili i jeżeli piszą prawdę to poska premiera na PC bedzie 15 stycznia. Trzeba czekać
...

no bo frajery myślałem,ze juz jest i sobie zamowie...no ale coz,racja trzeba czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 22:29, com5 napisał:

Sorrka za podwujnego posta. ale miałem problem z netem.

nic sie nie stalo com5.przynajmniej wiem ze cos juz idzie dajcie cynk jak wyjdzie na kompa.wiem ze to w styczniu no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 15:06, Warrior Within napisał:

stary uważaj co robisz pamientaj że piractwo JEST NIELEGALNE I KARALNE
ja popa3 zamówiłem przez net i wstyczniu bende miał orginał

ja wole kupic orginal normalnie,bo moze bedzie jakas znizka.Jak nie to tez kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie ominęło? I czyżby post został JUŻ usunięty i to bez jakiegokolwiek słowa? Dziwne... ale to dobrze.
A ja tam chyba poczekam do urodzin z PoPem 3 (ech, do tamtego czasu zamęczy mnie przełykanie ślinki podczas wizyt w Empiku, ale cóż... :)) - trudno, dla tej gry naprawdę warto wydać niezbędną kwotę, chociażby w ramach hołdu dla jej twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam popa3 ale kumpel ma i wycfanili sie tylkoo tyle z zabezpieczeniem (zajmuje 2GB) jak gra sie z obrazu to trzeba fizycznie wypiąć napęd z komputera innaczej nie włączy sie gra :D

a na gre czekam ze zniecierpliwieniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 16:37, Hopeless napisał:

Coś mnie ominęło? I czyżby post został JUŻ usunięty i to bez jakiegokolwiek słowa? Dziwne...
ale to dobrze.
A ja tam chyba poczekam do urodzin z PoPem 3 (ech, do tamtego czasu zamęczy mnie przełykanie
ślinki podczas wizyt w Empiku, ale cóż... :)) - trudno, dla tej gry naprawdę warto wydać niezbędną
kwotę, chociażby w ramach hołdu dla jej twórców.

ja mam urodzinki w marcu i nie ma co z popem3 na urodziny.zaopatrze sie w tą gre w styczniu i nie ma o czym mowic pop3 RuLEEEEEz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować