Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2006 o 19:22, Black Dog napisał:

tak, to zrób to na hardzie, walcząc przeciwko Dahace! Cesarzowa łatwiejsza, ale też trudna...
:P

Ja te gre ukończyłem chyba z 6 razy z czego na hardzie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 19:31, michał26 napisał:

Ciekawe czy wyjdzie Prince 4 ;) Te ,,wycieki'''' narobily mi smaczku

Już jest temat w którym kombinujemy co będze w 4 jeśli wyjdzie:) . Choć ostatnio nic tam się nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, ale ja jestem pierwszy raz tak daleko... Przed tem 6 razy skasowały się savy, a nie dało się ich odzyskać! :P
Ale koniec OffTop''u... Sorki za OffTop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 19:10, Black Dog napisał:

Ja przy akurat bossach nie iałem problemów! Gorzej z Studnią przodków i końcowymi bosami w
WW!

Studnia była arcytrudna :) ja przezscedłem ją za chyba 4 razem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:25, Sand Wraith napisał:

"Feeling thirsty, feeling dry" ;] Studnia na hardzie to faktycznie trudny etap ...


Nie aż tak trudna, kiedy ma się wszystkie dotychczasowe LU. W przeciwnym razie faktycznie można się zes...markać ze złości, ginąc (na hardzie) raz za razem w końcówce tegoż etapu (praktycznie ostatnia przeszkoda przed znalezieniem... *czegoś świecącego*).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sprawę: mam zamiar kupić PoP: T2T i nie wiem czy warto , jeśli nie mam pada???? Bo słyszałem, że na klawiaturze bardzo trudno opanowć sterowanie i że prawie niemożliwe jest przejście gry :((( proszę o odp.:|||||

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ci co ci tak powiedzieli nie mają racji, bo grę bez problemu mozna i na klawiaturze przejść. Padem gra się wygodniej, ale to nie znaczy, że na klawiaturze nie da się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 09:45, Warrior Within napisał:

Ja mam pada ale w PoP grałem na klawiaturze i ukończyłem wszystkie części bez problemu.


hmm ... a ja powiem tak: wszedzie czytam, ze pad pomaga, a ja zawsze gralem na klawie, gralo sie super i tu mowie o wszystkich 3 PoP''ach i dla sprawdzenia podlaczylem pada... i co? co chwile bylo cofanie czasu i smierc bo nie dawalem rady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować