Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dzień Kobiet komiksową kreską rysowany

32 postów w tym temacie

gram.pl

Z okazji dzisiejszego święta, męska część ekipy gram.pl życzy wszystkim przedstawicielkom płci piękniejszej szczęścia, spełnienia nawet najśmielszych marzeń, uśmiechu niezależnie od sytuacji, a także nieskończonej cierpliwości do nas - facetów.

Przeczytaj cały tekst "Dzień Kobiet komiksową kreską rysowany" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 17:16, damienthorn napisał:

Stylizowany na Pulp Fiction mi się wydaje.


Pulp Fiction jak najbardziej - już po pierwszym dymku i rysunku poznałem ;) Jest nawet nawiązanie do parodii Borewicza - się biega, sie ćwiczy... ;P (link do wspamnianej parodii - [mod]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konoko, Elexis Sinclaire, ta kobieta z Beyond Good & Evil, Cate Archer, Lara Croft - dobrze mówię?

No i wszystkiego najlepszego dziewczynom i kobietom! :]

(Niegdyś komunistyczne święto co prawda, ale co tam, to już przeszłość, hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 17:36, Reverter napisał:

Konoko, Elexis Sinclaire, ta kobieta z Beyond Good & Evil, Cate Archer, Lara Croft - dobrze
mówię?

Konoko - Oni (jej akurat nie rozpoznałem)
Elexis Sinclair - Sin i Sin 2 (chociaż mi się bardziej kojarzyło z tą dziewczyną z Heavy Metal F.A.K.K. 2 Julia jej chyba było czy coś takiego)
Jade - Beyond Good and Evil
Cate Archer - No One Lives Forever
Lara Croft - Nie mam zielonego pojęcia :-P
Nom dobrze mówisz towarzyszu
Hehe fajny komiks muszę przyznać, a paniom już życzenia się złożyło w odpowiednim temacie :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komiks jak zwykle świetny. :) A oryginalny nie będe i też złoże życzenia: Wszystkim panią, matką, babcią, dziewczyną, siostrą i każdej innej o której zapomniałem, życzę wszystkiego najlepszego - mnóstwo sukcesów, miłych chwil i odrobinę więcej cierpliwości dla nas facetów. Bez was ten świat byłby zupełnie inny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pomysłu na komiks, a Paniom gratuluję komunistycznego święta! (jedyna pozytywna rzecz, no i 1 maja bo nie trzeba iść do roboty;P) Wszystkiego NAJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny komiks. Stylizowany na pierwsze minuty kultowego PULP FICTION (kochaaam wszystkie filmy Quentina Tarantino :-)) Chociaż komiks, choć niezły, nie dorasta do pięt, filozoficznej rozmowy o masażu stup w Pulp Fiction :->. Bez obrazy dla autora ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować