Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Filmiki - jak tworzyć itp.

60 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2007 o 14:32, czarek.k napisał:

no nie.brubowałem wczoraj zrobić filmik o gothic 3.gdzieś czytałem że po otwożeniu praogramu
do twożenia filmików(fraps) czeba włączyć gre,nacisnąć F10 i przez 30 sekund robi się filmik.tak
zrobiłem ale ani w windows move maker ani w tym drugim nie było filmiku


Przed chwilą ściągnąłem tego Frapsa, zaraz go wypróbuję. Standardowo ustawione jest, że na F10 robisz screena, a filmik na F9. Przynajmniej teoretycznie, bo jeszcze nie próbowałem. :) Oczywiście klawiszologię możesz zmienić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanko, czy jest jakiś freeware''owy program o możliwościach zbliżonych do Fraps''a, chodzi mi o nagrywanie filmików podczas gry, bo montowanie z 30 s fragmentów zaczyna mnie denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 18:47, Adidas66 napisał:

Mam jedno pytanko, czy jest jakiś freeware''owy program o możliwościach zbliżonych do Fraps''a,
chodzi mi o nagrywanie filmików podczas gry, bo montowanie z 30 s fragmentów zaczyna mnie denerwować.

można ustawić.u mnie jest maksymalnie do 1min.a możecie mi napisać linka z którego moge sciągnąć frapsa bo musiałem formatować dysk i nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś mógłby dla mnie zrobić pare screenów jak obsługiwać game cam?chodzi mi o to jak podczas gry włączyć i wyłączyć nagrywanie a potem jak ten filmik włączyć,obrjżeć a potem włączyć w windows move maker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 16:56, czarek.k napisał:

jak robić taki głos jak na pszykład tu http://www.youtube.com/watch?v=DD_t-DH-f6k&mode=related&search=
?


Nagrywasz głos i montujesz razem z resztą w Windows Movie Maker.

BTW:

Dziecko, popracuj choć trochę nad ortografią i stylistyką ( nie wspomnę nawet o interpunkcji ) bo aż żal czytać te twoje posty... Najlepiej pisz najpierw w Word''zie i poprawiaj błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 17:04, xDeuSx napisał:

> jak robić taki głos jak na pszykład tu http://www.youtube.com/watch?v=DD_t-DH-f6k&mode=related&search=

> ?

Nagrywasz głos i montujesz razem z resztą w Windows Movie Maker.

ale mi chodzi o to jak robić taki głos jak na tamtym linku bo wiele osób może robić w filmikach taki glos a ja nie wiem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 17:06, czarek.k napisał:

ale mi chodzi o to jak robić taki głos jak na tamtym linku bo wiele osób może robić w filmikach
taki glos a ja nie wiem jak.


Proste - jak dla kogo - to głos z syntezatora mowy. Wpisujesz tekst a komputer go wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 17:11, xDeuSx napisał:

> ale mi chodzi o to jak robić taki głos jak na tamtym linku bo wiele osób może robić w
filmikach
> taki glos a ja nie wiem jak.

Proste - jak dla kogo - to głos z syntezatora mowy. Wpisujesz tekst a komputer go wypowiada.


a na jakim programie? możesz podac linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 17:49, czarek.k napisał:

a na jakim programie?


Np. syntezator mowy Ivona.

Dnia 28.05.2007 o 17:49, czarek.k napisał:

możesz podac linka?


Google nie gryzie... Wpisz "syntezator mowy +pobierz" - na pewno coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 17:49, czarek.k napisał:

a na jakim programie? możesz podac linka?


Program zwie się Ivona, jest płatny, ale chyba istnieje też jakaś wersja demo (pewności nie mam). Poszukaj w googlach :P
I małe pytanko ode mnie - jaka jest optymalna rozdzielczość wrzucanych filmów na YouTube? Ten wrzuciłem w 320x200 i lekka pikseloza jest w gorętszych akcjach http://www.youtube.com/watch?v=Vvs-JRrLxes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 18:20, tykus napisał:

> a na jakim programie? możesz podac linka?

Program zwie się Ivona, jest płatny, ale chyba istnieje też jakaś wersja demo (pewności nie
mam). Poszukaj w googlach :P
I małe pytanko ode mnie - jaka jest optymalna rozdzielczość wrzucanych filmów na YouTube? Ten
wrzuciłem w 320x200 i lekka pikseloza jest w gorętszych akcjach http://www.youtube.com/watch?v=Vvs-JRrLxes

ile kosztuje ivona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw robiłem urywki cyfrówką a później obrabiałem w WindowsMovieMaker. A na matme zrobiłem instrukcje konstruowania pięciokąta foremnego i dostałem 6. Przydaje się... bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 17:10, Ghoster7 napisał:

Ja najpierw robiłem urywki cyfrówką a później obrabiałem w WindowsMovieMaker. A na matme zrobiłem
instrukcje konstruowania pięciokąta foremnego i dostałem 6. Przydaje się... bardzo.

Ja 6 z matmy raczej nie dostaję :) Twoja metoda jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 17:22, dulak napisał:

> Ja najpierw robiłem urywki cyfrówką a później obrabiałem w WindowsMovieMaker. A na matme
zrobiłem
> instrukcje konstruowania pięciokąta foremnego i dostałem 6. Przydaje się... bardzo.
Ja 6 z matmy raczej nie dostaję :) Twoja metoda jest dobra


THX :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować