Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2007 o 14:50, Oskar24 napisał:

> Ha, ha? To była ironia? Tu sie mówi o Gothic''u 3! Płynnie pójdzie Ci na 2 %... Przykro
mi
> (o full detalach zapomnij).
>
Ha, ha - to było marzenie :D Nie no tak poważnie to płynnie mi pójdzie na 70%...To jest pewne,
więc się nie sprzeczaj. Bez przesady w końcu, to tylko Gothic 3 :P Skoro Oblivion ciągnie płynnie
na 90%, a na 100% czasem się tnie, to z tym nie widzę problemu, aby było na te 70 ;)


Mażenia ściętej głowy :p mam lepszy sprzęt od CIebie a nie idzie mi płynnie na maksymalnych :p - ale na średnich owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 14:50, Oskar24 napisał:

> Ha, ha? To była ironia? Tu sie mówi o Gothic''u 3! Płynnie pójdzie Ci na 2 %... Przykro
mi
> (o full detalach zapomnij).
>
Ha, ha - to było marzenie :D Nie no tak poważnie to płynnie mi pójdzie na 70%...To jest pewne,
więc się nie sprzeczaj. Bez przesady w końcu, to tylko Gothic 3 :P Skoro Oblivion ciągnie płynnie
na 90%, a na 100% czasem się tnie, to z tym nie widzę problemu, aby było na te 70 ;)


wiesz ja przy swoim kompie (p4 2,6ghz 1024mb ram i geforce5600fx 256mb)gralem na medium plynie wiec jak pobawisz sie troche z plikiem .ini i pamiecia wirtualna (tak na wszelki wypadek) to moglbys podziagnac go na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ma ktoś może info na temat jakichś promocji cenowych na terenie Podkarpacia? Sklepy, markety, hipermarkety? Najlepiej okrąg Mielec-Rzeszów-Dębica.

Mateusz9214 - Co zrobiłeś w ustawieniach? Na razie G3 nie mam, ale chętnie dowiedziałbym się na czym taka zabawa z .ini polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2007 o 07:57, Mateusz9214 napisał:


wiesz ja przy swoim kompie (p4 2,6ghz 1024mb ram i geforce5600fx 256mb)gralem na medium plynie
wiec jak pobawisz sie troche z plikiem .ini i pamiecia wirtualna (tak na wszelki wypadek) to
moglbys podziagnac go na maksa


lol jasne u mnie czasami zdążają sie przycinki a na tej karcie graficznej to już kiepsko chodził gothic noc kruka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być ta promocja? Kpina w żywe oczy?
Taki huk - -50% za Factions - nie dość iż obniżyli tylko Assasin [pudęłko] to jeszcze nie ze stówki, ale cenę podnieśli do premierowej i dopiero z tej obniżyli...Tak samo z resztą gier :/ To jakiś żart?
CDP mnie zawiodło niestety...A już zmaiast wspomóc Cenegę miałem znów kupić jakąś grę na promocji [Gothic 3 np.].
Jednak zasilę konto Cenegi - prawdopodobnie dwie gry zakupię ;)
Echh...Widać, że coś takiego jak Noworoczna Promocja [wiadomo, że Nowy rok, ale chodzi mi o styl :D] zdarza się tylko raz, na jakiś czas :/
Idę ubolewać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem też lipa ta promocja.
Zrobili promocje teraz, ale najpierw podwyższyli ceny wszystkich 3 Guild Wars''ów z 59 zł do 109 zł.
A teraz i tak kosztuje GW 64 zł, zauważyłem to już dzisiaj w nocy i od razu zamówiłem podstawkę GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 14:01, Oskar24 napisał:

Co to ma być ta promocja? Kpina w żywe oczy?
Taki huk - -50% za Factions - nie dość iż obniżyli tylko Assasin [pudęłko] to jeszcze nie ze
stówki, ale cenę podnieśli do premierowej i dopiero z tej obniżyli...Tak samo z resztą gier
:/ To jakiś żart?
CDP mnie zawiodło niestety...A już zmaiast wspomóc Cenegę miałem znów kupić jakąś grę na promocji
[Gothic 3 np.].
Jednak zasilę konto Cenegi - prawdopodobnie dwie gry zakupię ;)
Echh...Widać, że coś takiego jak Noworoczna Promocja [wiadomo, że Nowy rok, ale chodzi mi o
styl :D] zdarza się tylko raz, na jakiś czas :/
Idę ubolewać :(

Hmm wlasnie wracam z empiku gdzie GW factions jest przecenione o 50% z 89zl co daje 45zł i to w wersji Assasin jak i Rytualist zastanawialem sie nad kupnem ale ostatecznie zrezygnowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 17:08, Mychaa napisał:

Hmm wlasnie wracam z empiku gdzie GW factions jest przecenione o 50% z 89zl co daje 45zł i
to w wersji Assasin jak i Rytualist zastanawialem sie nad kupnem ale ostatecznie zrezygnowalem


Czyli jednak obcięcie 50% nie jest z ceny premierowej, to pozytywna wiadomość. Jeszcze dwa pytanka:
Czy zwróciłeś uwagę także na Nightfalla ?
Czy gry objęte promocją są jakoś specjalnie oznakowane, np. naklejki "-30%" albo "-50%"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 17:08, Mychaa napisał:

Hmm wlasnie wracam z empiku gdzie GW factions jest przecenione o 50% z 89zl co daje 45zł i
to w wersji Assasin jak i Rytualist zastanawialem sie nad kupnem ale ostatecznie zrezygnowalem


Nie no CDP miarka się przebrała! Ta promocja to nic, jak jedno wielkie P-O-D-R-O-Ż-E-N-I-E!!!, a nie obniżenie cen!!!
Tutaj jest przecena ze 130zł, chociaż wczoraj produkt kosztował 100zł, a Ritualist 60zł! Niby dlaczego tak?
Naprawdę nie wiem, jak można się nie skapnąć, ze z tą promocją jest coś nie tak :/
Klimos ---> a nie lepiej Factions wcześniej? Bo ja nie mam zamiaru "stracić" kontynentu jednego :D
P.S. Jeszcze na wirtusie Jade Empire chyba kosztuję dyche mniej niż w tej "wyprzedaży" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 17:20, Oskar24 napisał:

Klimos ---> a nie lepiej Factions wcześniej? Bo ja nie mam zamiaru "stracić" kontynentu jednego :D


Chcę wszystko za jednym zamachem. W drugiej połowie lipca wyjeżdżam na dość długo i potem mogę nie mieć okazji kupić polskich wydań Guild Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 17:16, Klimos napisał:

Czy zwróciłeś uwagę także na Nightfalla ?
Czy gry objęte promocją są jakoś specjalnie oznakowane, np. naklejki "-30%" albo "-50%"?

Nightfalla nie widzialem, promocja dopiero wystartowala jak ja przyszedlem do empiku.
Tak sa naklejki na pudelkach -50% i -30%
Niestety nie mialem czasu na zwrocenie uwagi na teszte gier wiec cen nie podam, za to czesc z tych na screenach juz byly wystawione, nie widzialem gothica i pesa

20070612172844

20070612172857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hallo
W empiku w Galerii Copernicus w Toruniu jest Guild Wars Nightfall za 50% w zwiazku ze to sa ostatnie egzemplarze
1 sztuka kosztuje 64,5 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie orientuje się Ktoś może czy w Krakowie, lub okolicach w jakimś sklepie nie ma tanich gier :
- Test Drive Unlimited ( mniej niż 70 zł )
- Neverwinter 1 i dodatki ( mniej niż 40 zł )
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczecin - Empik w Galaxy - duzo gier jest -30% i -50% ze starych cen (najczesciej 99zl). Udalo mi sie jednak wygrzebac GW:Factions z cena 65zl :) Zostaly na bank jeszcze dwa egzemplarze z taka cena. Odejmujac 50%, placimy 32,50zl :) Grzech bylo nie kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLA MIESZKAŃCÓW 3MIASTA. W EMPiKu na Podwalu była wyprzedaż m.in. 24 The Game na PS2 za 20zł. Zamówcie sobie tę grę z innego EMPiKu. Przy odbiorze zapłacicie 20zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 18:22, Sebo7 napisał:

Need for speed 2000 jest w empiku na Dobrego Pasterza w Krakowie tak mówie bo Ktoś się pytał.


zapomniałem dodac 49,90 zł.
no i need for speed porsche 2000 zapomniałem porsche dodac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba EA szykuje nowe tytuły w platynie na PC :
Premiera 17/07/2007
W wirtusie można kupić za 39,90 (normalna cena 49,90)

Area 51
Battlefield 2 DVD
HALF LIFE 1 ANTHOLOGY DVD
Half Life 2 edycja DVD GRA ROKU SUPER CENA
Half-Life 2: Episode One
Rise & Fall: Civilizations at War

Chyba to od EA jest większość co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować