Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2008 o 18:44, Zagul napisał:

Może zróbmy liste ile czego i dla kogo? ;]


Nie gorączkujcie sie tak panowie :P Wątpię aby coś z tego wypaliło i to z kilku względów. Po pierwsze trudno tak sie wykłada pieniądze za kogoś kogo zna sie tylko i wyłącznie z forum, później mogą być problemy z ich ściągnięciem, bo a to ktoś sie rozmyśli czy coś takiego. Po drugie tak jak już napisał Lesz3yk aby cokolwiek tam dostać na pewno będzie sie trzeba nieźle rozpychać łokciami, a samego towaru pewnie będzie tryle co kot napłakał. Grunt żeby ściągnąć klientów do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 21:01, Zagul napisał:

Ale można by przelać kase przed zakupem a jakby nie było to by zwrócił.


No tak tyle tylko że zawsze to jest jakaś tam fatyga i trudno sie tak często zmotywować żeby latać za czymś komuś za przysłowiowe "Bóg zapłać". Zwłaszcza że coś czuje że o te co najtańsze towary będzie taka wojna że nie jeden straci tam zęba ;) W każdym bądź razie jeśli zechce sie czegoś takiego podjąć to będzie to bardzo szlachetne z jego strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie w związku z promocją cenegi "2+2". W jakich sklepach jest ona wprowadzona. Przede wszystkim chodzi mi o Empiki, lub Kolportery. Wprowadzili to???

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem w Empiku i Kolporterze. Gry były przewiązane żółtą tasiemką z napisem "2+2". Niestety jak ta promocja tam działa nie wiem, ponieważ były również gry leżące luźno na półkach. Najlepiej zrobisz jak sam się przejdziesz. Ja kupiłem w MediaMarkt - mogłem sobie wybrać gry które kupię dowolnie, jednak gratisowe musiały być z listy, którą pracownik dostał od Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzisiaj jadę do większego miasta i popatrzę. Mam nadzieję, że już nie jest za późno i jakieś gry do wyboru zostały. A na kilka mam chętkę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 23:47, MTSMAFIOSO napisał:

Premiera została przełożona z tego co wiem...


Możliwe ale chyba tylko na Empiki i MM :) Gdyż w Kolporterze go znalałzłem[update]więc jesli ktoś szuka "updatu" a ma w swoim mieście Kolporter to wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 10:45, arti95 napisał:

Nie wiem po ile chodzi Xbox360 ale w Carrefourze jest po 599zł


Ten xbox to wycofana wersja core bez dysku twardego, karty pamięci, złącza hdmi i z przewodowym padem.

A i jeszcze chyba za słabe chłodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 11:16, Vantor Zorin napisał:

> Nie wiem po ile chodzi Xbox360 ale w Carrefourze jest po 599zł

Ten xbox to wycofana wersja core bez dysku twardego, karty pamięci, złącza hdmi i z
przewodowym padem.

A i jeszcze chyba za słabe chłodzenie

Możliwe ,że nie bo w Szczecinie ,w MM Arcade za 545zł do wyczerpania zapasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować