Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2010 o 23:21, dave03 napisał:

/ciach/

No, to dave''a mam po swojej stronie :D Pjona, jest nas dwóch! Poza tym dobrze prawisz. To jak, rozdzielamy?

Albo słuchaj, jeszcze co innego - po wejściu na ten temat otwierałyby się takie dwie zakładki - jedna po lewej - promo na wersje pudełkowe, druga po prawej - promo elektroniczne. Ale to wiesz, wszystko we fleszu wykonane, taki myczek. I każdy by sobie wybrał odpowiednią podstronę. Też by było niezłe, nie?

SongoX
- nie, nie, pogubiłeś się - to już byłby piąty! Promo na pudełkowe raz, promo na elektroniczne dwa, komentarze do promo pudełkowe trzy, komentarze do promo elektroniczne cztery, pięć komentarze typu: jutro lecę do sklepu, a ja nie. Wszystko mamy rozplanowane w sumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 23:30, Gryczka napisał:

To jak, rozdzielamy?

To chyba nie jest taka prosta sprawa, bo rzecz chyba by musiała najpierw zostać zaakceptowana przez jakiegoś moderatora.
W każdym bądź razie ja na pewno byłby ma żeby to rozdzielić na dwa tematy, bo w tej chwili ciężko mi tutaj się szuka czegoś atrakcyjnego z mojego punktu widzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 23:30, Gryczka napisał:

SongoX - nie, nie, pogubiłeś się - to już byłby piąty! Promo na pudełkowe raz, promo
na elektroniczne dwa, komentarze do promo pudełkowe trzy, komentarze do promo elektroniczne
cztery, pięć komentarze typu: jutro lecę do sklepu, a ja nie. Wszystko mamy rozplanowane
w sumie :)


Dosyć dobrze to wymyśliłeś :P Teraz tylko trzeba znaleźć takiego, który te tematy by założył ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 22:45, Gryczka napisał:

jak by było podzielone, to wtedy może byśmy się jakoś zorganizowali i więcej byłoby prawdziwych
graczy (pudełkowych!!) ^_^


Tak podniecaj się swoimi DVD boxami z xerowaną jedną kartką papieru i płytą, która się rysuje. Tru Graczu... :/ Bogatych, ciekawych wydań zwykłych gier nie ma już od kilku lat.
Jakoś nie uśmiecha mi się sprawdzanie dwóch tematów jak może być jeden o promocjach wszystkich gier. Może podzielmy jeszcze na konsole i PC osobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 23:11, NdysH napisał:

Nie chce być wredny, ale ja kupiłem 2-3 dni temu na steamie L4D2 za 25zł :P


Dobra jesteś bo masz dwójkę, a ja dopiero od jedynki zaczynam przygodę :)
Zresztą i tak miałem ochotę pograć w cokolwiek byle w miarę fajnego i nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z byverterem, na cholerę rozdzielać ten temat na pińcet różnych. To że aktualnie Steam ma promocje, na wersje elektroniczne do 4 lipca nie znaczy, że tych postów będzie w przyszłości więcej. Ten temat ma czasem postoje kilku-jak nie więcej-dniowe, a przeskakiwać z tematu do tematu, żeby zobaczyć czy coś jest ciekawego do kupienia drogą elektorniczną a zwykłą nie ma sensu. Robicie z igły widły i flame''a i tyle w tym temacie.

Mi nie przeszkadzają żadne promocje, a do tego jeszcze lepiej to mieć wszystko tutaj, bo przecież i tak nikt tu wszystkiego nie kupuje jak tylko zobaczy jakiś post z promocją.

PONAWIAM PYTANIE do właśnie szanownych kupujących, bo przecież tam się znajdują nie lada promocje i nie jednokrotnie lepsze niż te na Steamie za tą samą, a nawet mniejszą forsę.

Czy ktoś kupuje na Zavvi? Przy użyciu jakiej karty (jaki bank, konto) i czy może mBank z delfinem nie sprawia kłopotów?

Thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 00:12, byverter napisał:

Tak podniecaj się swoimi DVD boxami z xerowaną jedną kartką papieru i płytą, która się
rysuje. Tru Graczu... :/ Bogatych, ciekawych wydań zwykłych gier nie ma już od kilku lat.

Jeśli chodzi o mnie, to wolę gry pudełkowe i to nie ze względu na to, że mam pudełko na szafie (płyty się nie rysują, bo robi się obraz i puszcza do DAEMONA, ale ja nie o tym), lecz dlatego, że ostanie tytuły masakrycznie dużo ważą i jakoś nie uśmiecha mi sie ściąganie takiego GTAIV + misje [28GB!!!!!!!]. Jeśli chodzi o resztę gier, które np. są niedostępne w Polsce, bądź ja wolę angielską wersję językową to pewnie, że wolę Stema albo Zavvi - nie dość, że taniej to lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzywalem zawsze ekarty ale zadam ci teraz glupie pytanie - Czemu sam tego nie sprawdzisz?. Jak nie zaakceptuje zamowienia to nic sie przeciez nie stanie .
Z tego co widze w helpie to przyjmuje Zavvi Vise Debit (odpowiednik Electron w UK z tego co pamietam) wiec szansa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 13:32, Miniu napisał:

Uzywalem zawsze ekarty ale zadam ci teraz glupie pytanie - Czemu sam tego nie sprawdzisz?.
Jak nie zaakceptuje zamowienia to nic sie przeciez nie stanie .
Z tego co widze w helpie to przyjmuje Zavvi Vise Debit (odpowiednik Electron w UK z
tego co pamietam) wiec szansa jest.

Nie mam tam jeszcze konta dlatego się pytam, a nie chcę zakładać 2-óch różnych rachunków, żebym mógł płacić przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Mbanku zamow wiec sobie eKarte. Sluzy ona do zakupow w sklepach internetowych i sprawdza sie w tym doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 00:12, byverter napisał:

Tak podniecaj się swoimi DVD boxami z xerowaną jedną kartką papieru i płytą, która się
rysuje.

Tych ''xerowanych'' kartek jest znacznie więcej! I jest jeszcze muzyka! I czasem poradnik! A argument z rysowaniem płyty bzdurny.

Dnia 01.07.2010 o 00:12, byverter napisał:

Tru Graczu... :/

Dzięki!

Dnia 01.07.2010 o 00:12, byverter napisał:

Bogatych, ciekawych wydań zwykłych gier nie ma już od kilku lat.

A tu się zgodzę w zupełności.

Dnia 01.07.2010 o 00:12, byverter napisał:

Jakoś nie uśmiecha mi się sprawdzanie dwóch tematów jak może być jeden o promocjach wszystkich
gier. Może podzielmy jeszcze na konsole i PC osobno...

W sumie niezły pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 12:08, deecom napisał:

To że aktualnie Steam ma promocje, na wersje elektroniczne do 4 lipca nie znaczy, że tych
postów będzie w przyszłości więcej.

Spójrz wstecz. Sam stim.

Dnia 01.07.2010 o 12:08, deecom napisał:

Robicie z igły widły i flame''a i tyle w tym temacie.

Nie, po prostu obgadujemy sprawę i jak widać są chętni ludzie na to, którzy widzieliby dwa tematy.

a już szczele tu odpowiedź, bo co będę zaśmiecał - @@ dave - chyba już moderator zaakceptował i za sprawą sevronda mamy dwa wątasy :) Tylko czy ktoś tam będzie pisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję się jak koń w polskim filmie ;/

Promocje to promocje, Steam także jest platformą kupna gier i co mnie obchodzi, że ktoś nie toleruje cyfrowej formy? Wchodząc do tego wątku liczę na dobre okazje, a co jak co - na Steam jest ich obcenie od groma.

> "niech dystrybucja elektroniczna nie zagłusza promocji które są na pudełkowe wersje"

LUDZIE! Jestem graczem, liczy się dla mnie gra! W świadomości Polaków gra ściągnięta z internetu = coś darmowego = pirat. No bo po co płacić za coś, co w tej samej formie dostępne jest za darmo?

Dzisiaj pochwaliłem się kumplowi, że wygrałem na gramie Shifta z EA Store. Reakcja? Tak jak się spodziewałem: "Równie dobrze mogłeś sobie pirata ściągnąć".

Raz na pół roku pojawia się poważna promocja na Steam i ludzie od razu robią problemy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 22:48, Gryczka napisał:

Spójrz wstecz. Sam stim.
Nie, po prostu obgadujemy sprawę i jak widać są chętni ludzie na to, którzy widzieliby
dwa tematy.

Promocje to promocje i tak jak napisałem wcześniej, to że teraz Steam ma na to monopol nie znaczy, że zawsze będzie miał. Przeglądając wstecz na szybko znalazłem Empik, Biedronkę, sklep gramu MediaMarkt, MediaExpert i inne tego typu pierdoły, a większość jest jeszcze zapytań gdzie tanio i kiedy idę - nie ma najmniejszego sensu przerzucać tego gdzie indziej jak tu można znaleźć wszystko - po to jest ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Nie ma rozdzielania. Koniec tematu.

Aktualnie na Steamie interesujący jest Bioshock za 20 zł, GTA: San Andreas za 15 zł i The Misadventures of P.B. Winterbottom (uff) za całe 8 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 12:15, LESZ3u napisał:

Ja tylko powiem, że jeśli ktoś ma problem z kupnem na Steam, to służę pomocą :)

To ja poproszę GTA:SA jako gift.

Dane posłałem Ci jako wiadomość prywatną na twoim GSie :)

Karta mBanku przyjdzie mi za jakiś tydzień, więc bitte hife ;) a ja prześlę Ci kasę na Twoje konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień promocji na Steamie. Cztery najciekawsze oferty to:

Star Wars: Empire at War Gold za 20 zł (5 ojro)
Borderlands za ok. 40 zł (ok. 10 ojro), a jak kupimy w paczce 4 sztuki, to wychodzi 30 zł za jedną
DLC do Borderlands za ok. 10 zł sztuka (2,71 ojro)
Saints Row 2 za 20 zł (5 ojro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować