Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Media Expert - od tego czwartku kup jedną grę, a druga 40% gratis. Na PS3 GOW3, LBP GOTY PL, na PSP Vice City i kilka gierek na PC. Jak będę miał czas to wrzucę skana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W różnych miastach są chyba różne promocje. We Wrocku nie ma na gry a na produkty Samsunga - drugi o 25% taniej ale z gier PC będzie Episodes from Liberty City po 79 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 20:04, igor8472 napisał:

W różnych miastach są chyba różne promocje. We Wrocku nie ma na gry a na produkty Samsunga
- drugi o 25% taniej ale z gier PC będzie Episodes from Liberty City po 79 pln.

Nie, nie - ja mówię o tej czwartkowej promocji. A Samsunga była w zeszłym tygodniu. Zeskanowałbym, ale skaner HP mi padł - z tego co zdążyłem wyczytać muszę zakupić nowy kabel :/ Ok, ale wracając do tematu - oferta na stronce będzie w środę, także można sobie kuknąć.
edyta: bo obecnie na mediaexpert.pl jest stara oferta (zawsze w środę wchodzi nowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widział już ktoś może Red Dead Redemption w sklepach? Wiem, że premiera dopiero 21 ale widziałem pare dni temu Modnation Racers w krakowskim Saturnie (czyli jakiś tydzień przed oficjalną premierą) i pomyślałem, że może jakiś sklep wystawi przez pomyłkę wcześniej. A doczekać się nie moge. :P (jakby co to interesuje mnie wersja na PS3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam:
Space Siege - 5 euro
Universe at War: Earth Assault - 5 euro
Stormrise - 5 euro

Wszystkie razem za 14,99 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najs, Universe kupiłęm na gwiazdkę, nawet niezłą gra, kupujcie bo od multi trudno kogokolwiek znaleźć ;). Może jakiś superhit to nie jest ale poziom trzyman iezły no i dla maniakó aczivów pozycja obowiązkowa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 20:23, mikim napisał:

Teraz ceny są inne:
Space Siege i Universe at War po 2,5 euro, a pakiet 12,49. Stormrise bez zmian.


Sorry, że się spytam (może się nie znam), ale czy w takim razie nie lepiej kupić te 3 gry oddzielnie? wyjdzie 10 euro, a pakiet jest droższy. Czy po prostu nie można kupić ich oddzielnie? Bo jak można, to ten pakiet to jest "promocją" pełną gębą;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 20:23, mikim napisał:

Teraz ceny są inne:
Space Siege i Universe at War po 2,5 euro, a pakiet 12,49. Stormrise bez zmian.

Znowu są po 5 euro.
Średniaki i to mocne średniaki:P Zobaczymy co będzie za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry za post pod postem.

Hah, ceny znowu się zmieniły :P. Na te, które były na początku. Ciekawe, czemu je w ogóle zmieniano.

@EDIT: Lul, w kliencie mam te wyższe, a w przeglądarce niższe - ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Empiku w Plazie (Lublin). Mało się nie przewróciłem, jak zobaczyłem ich cudowną promocję 2 za 1. BC2 209zł, Skate 3 229zł. I były jeszcze dwie inne gry za 209zł. Dowalili z grubej rury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-.- Promocja ...

Ale empik z reguły tak robi, dlatego już tam nie kupuję. W większośći sklepów jest taniej niż w Empiku, nie wiem czemu ludzie tak go chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale panowie - tam zawsze są takie ceny ;) Cieszcie się, że macie 2 gry w cenie jednej. Wmówcie sobie, że jest promo: 2gry po 100zł każda :P Od razu lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 14:41, WhiteMamba napisał:

-.- Promocja ...

Książki, pisma/gazety są tylko w przyzwoitych cenach. Filmami i muzyką się nie interesuje, więc nie wiem jak empik wypada pod tym względem.
Najbardziej jednak wkurza kretyńskie pytanie - Czy dać torebkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 12:25, Michal_Raven napisał:

Byłem dzisiaj w Empiku w Plazie (Lublin). Mało się nie przewróciłem, jak zobaczyłem ich
cudowną promocję 2 za 1. BC2 209zł, Skate 3 229zł. I były jeszcze dwie inne gry za 209zł.
Dowalili z grubej rury...

No dobra ale na empik.com są wszystkie po 199, a możesz wziąć odbiór w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 14:50, In_The_End napisał:

> -.- Promocja ...
Książki, pisma/gazety są tylko w przyzwoitych cenach. Filmami i muzyką się nie interesuje,
więc nie wiem jak empik wypada pod tym względem.
Najbardziej jednak wkurza kretyńskie pytanie - Czy dać torebkę?


Mnie właśnie tylko muzyka interesuję, i na tym tle wypada słabo. Od jakiegoś roku zamawiam CD na allegro i to mi najbardziej odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować