Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Zaskoczyło mnie info o EK batmana. Byłem pewny, że już wykupiony a tu jednak jest, już mam zamawiać ale coś czułem, że jest nie tak... Wersja językowa:brak lokalizacji gry. Jest to angielska wersja :( Eh... szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 22:31, crash807 napisał:

Zaskoczyło mnie info o EK batmana. Byłem pewny, że już wykupiony a tu jednak jest, już
mam zamawiać ale coś czułem, że jest nie tak... Wersja językowa:brak lokalizacji gry.
Jest to angielska wersja :( Eh... szkoda :(

Nie sugerowałbym się opisami na stronie empiku. Nie zawsze są zgodne z rzeczywistością. Najlepiej zapytać mailowo/telefonicznie albo zaryzykować. Zreszta angielska wersja też jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc - angielski w tym Batmanie jest bardzo łatwy, więc nie ma kłopotu ze zrozumieniem fabuły. Poza tym - to PC, więc na pewno jest/będzie spolszczenie fanowskie w sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale zawsze ale jak już kupuję EK to wolę już mieć ją po polsku, tym bardziej, że takowa istnieje. No nic, prosiłbym aby ktoś kto już będzie ją miał się wypowiedział na temat wersji językowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie z neta i śmigasz. Pobierałem sam spolszczenie, gdy grałem w batka ze steama w noc sylwestrową, czy to może już był poranek. Wtedy to miałem nawet problemy z polskim, to co to z angielskim. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 23:33, Albii napisał:

Spolszczenie z neta i śmigasz. Pobierałem sam spolszczenie, gdy grałem w batka ze steama
w noc sylwestrową, czy to może już był poranek. Wtedy to miałem nawet problemy z polskim,
to co to z angielskim. ;D


Ja też mam Steamową wersję, dorzucili kod do karty graficznej. Nie jestem mistrzem angielskiego, ale nie miałem żadnych problemów ze zrozumieniem, o co chodzi i dlaczego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 20:12, FPSProjekt napisał:

Empik.com
Batman: Arkham Asylum - Edycja Kolekcjonerska (PC) 70zł


7 dyszek?! Okej, zastanawiałem się kiedyś nad zakupem, ale teraz czuję się przekonany :) Batarang na biurku to jest to! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 14:09, Gh0stie napisał:

> http://kompania.cenega.pl/mailingi/20100521_weekend/

Promocja zarezerwowana dla członków Kompanii Graczy. Czy jeśli zarejestrowałem się tam
dziś, to się do nich zaliczam? :P Bo mnie kusi Fallout 3 GOTY.

Zamów i wpisz kod, jak zadziała to git :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem sam kupilem juz jakis czas temu w podobnej bardzo cenie . Nie pamietam tylko by ktos w tym watku o niej wczesniej pisal a jak widze ze ktos chce kupic cenegowy F3 to mnie skreca :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że nie słyszałem wcześniej o tej stronce :p Patrzac na opinie, to nie jestem zbytnio przekonany, bo w ostatnim czasie dostawał głównie oceny 1-2 na 5.
I tak po dłuższym zastanowieniu zaczekam do przeniesienia F3 GOTY np. do Premium Games, bo w podstawkę już grałem a dla samych DLC chyba nie warto dawać tyle kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 17:57, Gh0stie napisał:

Powiem, że nie słyszałem wcześniej o tej stronce :p Patrzac na opinie, to nie jestem
zbytnio przekonany, bo w ostatnim czasie dostawał głównie oceny 1-2 na 5.
I tak po dłuższym zastanowieniu zaczekam do przeniesienia F3 GOTY np. do Premium Games,
bo w podstawkę już grałem a dla samych DLC chyba nie warto dawać tyle kasy.


Na zavvi kupuję od ponad roku. Zawsze wszystko jest okej, mają ze..ste promocje. A jak wolisz czekać na PG F3Goty bez live powodzenia. Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 03:05, knopfler napisał:

Na Eastore jest Fifa 10 na 49 zł. Chyba się opłaca.

za jakiś czas będzie w EA Classics i jak będzie promo 2za1 to się będzie dopiero opłacać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 08:47, FPSProjekt napisał:

> Na Eastore jest Fifa 10 na 49 zł. Chyba się opłaca.
za jakiś czas będzie w EA Classics i jak będzie promo 2za1 to się będzie dopiero opłacać
;)

I premierówki się wyciągnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 08:47, FPSProjekt napisał:

> Na Eastore jest Fifa 10 na 49 zł. Chyba się opłaca.
za jakiś czas będzie w EA Classics i jak będzie promo 2za1 to się będzie dopiero opłacać
;)

No tak ale ja komus się pali to niech ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować