Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Weszły jeszcze: Command & Conquer: Red Alert 3 Powstanie i Warhammer Online: Age of Reckoning. A gry dołączyły do EA Classics 12 kwietnia br.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 10:30, igor8472 napisał:

Steam Free Weekend
Shattered Horizon - FPS twórców 3D Marka.

A masz gdzieś jakiegoś linka na potwierdzenie, ponieważ z wyszukiwarki ze Steama gra kosztuje 50% mniej czyli 10euro, a Weekend Deal na głównej to Supreme Commander 2 również 50% taniej.

[EDIT]
Znalazłem poprzez stronę www a nie Steama - szkoda, że tylko na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 10:30, igor8472 napisał:

Steam Free Weekend
Shattered Horizon - FPS twórców 3D Marka.


Ja sobie elegancko pobrałem, chcę sobie właśnie zagrać i... gra niestety chodzi tylko na windowsie vista i 7 :( Muszę się jednak w 7 wyposażyć ale aż żal formata robić i na myśl mi nie chce przyjść, że wszystko od nowa by trzeba było robić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RTV EURO AGD - Złodzieje! Chciałem kupić telewizor (lampią się promocją 30 rat x 0%). Nie dość, że mają tylko model wystawowy, a na magazynach pustki, to jeszcze kazali wykupić sobie ubezpieczenie, które wynosiło 30% ceny telewizora (ok. 1000zł). Pieprzę taki interes. Nie kupujcie tam na raty, bo to zwykli złodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 14:59, kulfonito napisał:

RTV EURO AGD - Złodzieje! Chciałem kupić telewizor (lampią się promocją 30 rat x 0%).
Nie dość, że mają tylko model wystawowy, a na magazynach pustki, to jeszcze kazali wykupić
sobie ubezpieczenie, które wynosiło 30% ceny telewizora (ok. 1000zł). Pieprzę taki interes.
Nie kupujcie tam na raty, bo to zwykli złodzieje.

Nigdy nie ma 0% rat :) to są te wszystkie * które są dopiero widoczne w momencie, gdy chce się coś kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 15:53, deecom napisał:

> RTV EURO AGD - Złodzieje! Chciałem kupić telewizor (lampią się promocją 30 rat x
0%).
> Nie dość, że mają tylko model wystawowy, a na magazynach pustki, to jeszcze kazali
wykupić
> sobie ubezpieczenie, które wynosiło 30% ceny telewizora (ok. 1000zł). Pieprzę taki
interes.
> Nie kupujcie tam na raty, bo to zwykli złodzieje.
Nigdy nie ma 0% rat :) to są te wszystkie * które są dopiero widoczne w momencie, gdy
chce się coś kupić.


Jedyne raty 0% to chyba w MM mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 15:53, deecom napisał:

Nigdy nie ma 0% rat :)


W Go Sport mają raty 0%. Ubezpieczenie jest opcjonalne. :-)
A RtvEUROAgd to niech ich cholera. Nie dość, że drogo to jeszcze towar wystawowy wciskają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.........

Źle mówisz. To samo miałem rok temu przy okazji zakupu laptopa w promocji 30x0%.
Towar nie był wystawowy tylko ściągany z głównego magazynu.
A co zaś tyczy się tego ubezpieczenia ,,ratowego" to nie jest ono obowiązkowe a jedynie jest usilnie wciskane na stoisku z ratami w rtveuroagd. Wystarczyło powiedzieć NIE, posłuchać pierdół babki która jednak przekonuje dalej, po czym podpisać kwitek, że rezygnujemy z dodatkowego ubezpieczenia które tak naprawde nic nam nie daje i cieszymy się ratami 0%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie jak napiszesz jakie konkretnie tytuły albo chociaż serie wydawnicze cie interesują. Z MM jest o tyle dobrze że jeżeli masz go w swoim mieście to odchodzą koszta przesyłki więc jest taniej, poza tym na gramie się zbytnio nie opłaca kupować no chyba że kilka tytułów naraz i to w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszkam w mieście:) W wakacje jeżdżę co roku do W-wy do MM na zakupy, a teraz zbieram sporo kasiory i chcę porównać, ile to mniej-więcej wyjdzie. Szkoda, że na swojej stronie nie mają katalogu z cenami, tylko sporadycznie gazetki... Zapytam o kilka tytułów z mojej listy, o wszystkie to będzie za dużo zachodu, a więc, jak ktoś będzie przy okazji :

- Dante''s Inferno X360
- Red Dead Redemption X360
- Split/Second X360
- Prototype X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry mogę powiedzieć, że ceny gier w MM nie są ciekawe. Jeśli masz zamiar kupować kilka tytułów, z góry zamawiaj w jakimś internetowym sklepie. Sam niedawno byłem sprawdzać cenę GTA: EfLC. Przeraziłem się widząc 119,99zł, przy czym na Allegro wersję PC można już dostać za 80zł.

Zakup sprzętu również jest nieopłacalny. Tego samego dnia rozglądałem się także za kamerą. MM - 2000zł, na Ceneo w najdroższym Komputroniku stoi po 1850zł, a ceny zaczynają się już od 1600zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zabrać numer telefonu ze stronki i zadzwonić do nich. W różnych MM są czasami różne ceny, no i szybko i dokładnie się dowiesz. ;] Po za tym nie w każdym MM mają ten sam towar, różnie może być z dostępnością. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, tych tytułów jest tyle, że mało który sklep spełnia moje "wymagania":) Jeden jest gram.pl, ale powyżej 500 zł za pobraniem nie da rady zamówić, dysponuję tylko gotówką, a do Sferis nie zamówię, bo nie jestem pewien kiedy wyślą, a kiedy będę w W-wie, tak to jeszcze Empik, ale wiadomo:), myślę o MM, a nie chcę czekać na kilkanaście paczek z Allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować