Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Driver Unlimited - betatest

89 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2007 o 18:54, Maramadeo napisał:

Ja mam Gf 8800 gts
core2duo 6400
2Gb Ram
I mi rwie tyle, że na niskich detalach jak i na maksymalnych tak samo:) Chyba mam jakąś betę...

Po prostu wyciągasz 100% na max detalach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i tak jedyna gra i seria, w którą uwielbiam grać, i jeszcze raz napiszę, że na XBOX360 prezentuje się nieźle, a na PC hmmmm czekam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,że ona sie ukarze, pytanie tylko kiedy? Widziałem na youtube filmiki i teraz moja cierpliwośc sie kończy. ponoc w marcu ma byc ale to pewne czy tylko zbywanie klienta. Mam jeszcze troche cierpliwości więc powierce sie jeszcze na tym fotelu przy kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robson47 Życie cie boli czy co??? Orginalna nazwa gry brzmi Test Drive Unlimited anie Test Driver....Razcej wiem bo mam tą gre na x360 no i swoją drogą gra jest miodzio:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki zapłon to ja nie wierzę... już zdążyłem o becie zapomnieć, a tu widzę dopiero recka idzie :P No cóż...

Witeo, beta się już skończyła więc podanie tutaj linka było by zbrodnią ^_^

Do autora recki:

Beta trwała równy tydzień (od 28 stycznia [odpłatnie od 26] do 4 lutego włącznie), a trickiem, aby przedłużyć działanie gry było 4 lutego przestawić datę w systemie na 3 lutego i tak ciągle. Serwery działały chyba do 18 lutego jeszcze ;)

Co się tyczy modelu jazdy motocyklami - na czym jeździłeś? Najlepiej się jeździ na klawiaturze, ale nie o to w tej grze chodzi :] Na kierownicy to porażka totalna, na padzie nie grałem, ale nadrobię w dzień premiery pełnej polskiej wersji ;) (o ile znowu nie przełożą xD) Oby save z bety działały w pełnej, bo nie chce mi się wszystkiego od nowa odkrywać (no miałem prawie wszystko - na kilka furek nie starczyło miejsca :/)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na grę z niecierpliwością. Mam nadzieję, że gra ukaże się w Polsce przed 31 marca tego roku.
Ciekawe jak będzie wyglądała na moim nowym laptopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 07:20, FreemaN-PL napisał:

Do autora recki:

Beta trwała równy tydzień (od 28 stycznia [odpłatnie od 26] do 4 lutego włącznie), a trickiem,
aby przedłużyć działanie gry było 4 lutego przestawić datę w systemie na 3 lutego i tak ciągle.
Serwery działały chyba do 18 lutego jeszcze ;)


Tricki to tricki, o nich nie mówimy. :P A serwery chodzą do dziś normalnie cały czas...

Dnia 16.03.2007 o 07:20, FreemaN-PL napisał:

Co się tyczy modelu jazdy motocyklami - na czym jeździłeś? Najlepiej się jeździ na klawiaturze,
ale nie o to w tej grze chodzi :]


Głównie na klawie grałem i tak faktycznie motory naprawdę się fajnie na niej spisują.

>Oby save z bety działały w pełnej, bo nie chce mi się wszystkiego od nowa odkrywać (no miałem prawie

Dnia 16.03.2007 o 07:20, FreemaN-PL napisał:

wszystko - na kilka furek nie starczyło miejsca :/)


Hmm raczej wątpię, aby działały, ale kto wie...

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi pójdzie na Asus GeForce 7600GS AMD Atchlon64 3200+ 512 Ram DDRII
Chociarz na srednich detalach


A jeszcze jedno nieprzekładajcie tak czesto premier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 11:50, Zaix... napisał:

> Do autora recki:
>
> Beta trwała równy tydzień (od 28 stycznia [odpłatnie od 26] do 4 lutego włącznie), a trickiem,

> aby przedłużyć działanie gry było 4 lutego przestawić datę w systemie na 3 lutego i tak
ciągle.
> Serwery działały chyba do 18 lutego jeszcze ;)

Tricki to tricki, o nich nie mówimy. :P A serwery chodzą do dziś normalnie cały czas...

> Co się tyczy modelu jazdy motocyklami - na czym jeździłeś? Najlepiej się jeździ na klawiaturze,

> ale nie o to w tej grze chodzi :]

Głównie na klawie grałem i tak faktycznie motory naprawdę się fajnie na niej spisują.

>Oby save z bety działały w pełnej, bo nie chce mi się wszystkiego od nowa odkrywać (no
miałem prawie
> wszystko - na kilka furek nie starczyło miejsca :/)

Hmm raczej wątpię, aby działały, ale kto wie...

Pozdro

No tak na klawiaturze na motocyklach bardzo fajnie jeździ - więc skoro X360 ownerzy narzekają na motocykle na padzie więc coś w tym musi być. Model mało realistyczny, ale znośny.

Nie wiem czy działają, wiem że wyłączyli, a czy włączyli potem to już inna sprawa - odinstalowałem betę 10 lutego, aby apetyt był większy - na chwilę obecną sięga zenitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 19:03, kindziukxxx napisał:

Po prostu wyciągasz 100% na max detalach :)



Nie rozumiem co masz dokładnie na myśli bo mając takiego kompa nie wieże, że ta gierka może rwać.Zwłaszcza, że grałem we wszystkie najnowsze produkcje i przy max ustawieniach nie widziałem jeszcze u siebie nawet utraty frame''a.Wydaje mi się,że problem tkwi w gierce.Czy ktoś ma podobny problem?
Jak chodzi na waszych kompach??
Jak zmniejszyć wagę screenów,żeby zmiściły się na forum??
Mógłby ktoś podpowiedzieć, bo moje zrobione w paintcie ważą 3.5 mb...
TIA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz ktos wczesniej pisal ze na podobnym sprzecie tez mu cielo. To poprostu beta i ma bledy wiec nic w tym dziwnego. Jest to pewnie wina enginu gry. W normalnej wersji napewno nie bedzie ci ciac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pocieszę Was - gra została już wydana we Francji, a wszystkie bugi z bety włącznie z optymalizacją zostały :] - Eden już pracuje nad patchem likwidującym przynajmniej część bugów.

A co do Maramadeo: fajny sprzęt mam podobny, ale dopóki nie zainwestujesz w Vistę, albo nvidia nie wyda stosownych sterów, to o płynnej grze możesz zapomnieć - urok nowych GF, ewentualnie pokombinuj ze sterami od grafy.

A co D-LINK''a: stary z takim kompem to nawet nie masz co się do TDU zbliżać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować