Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Oto moja kolekcja ( sorka za słabą jakość ale to przez kamerke )

Spis gier jakby ktoś się nie mógł doczytać - Prince of persia: Dusza ... ,-||- : Piaski czasu ,Thief:Antologia,Splinter Cell : Pandora ... , -||- : Chaos theory , Far Cry ,Mafia ,Battle field 1942,James Bond :Nightfire ,Command & Conquer:Renegade ,GTA:Vice City , MDK 2,Worms 2 ,Wielka Encyklopedia Gier 2004,05 i 06,Medal of Honor: Warchest , Diablo II + LoD , SPECNAZ , Rayman 3 ,Duke nukem :Manhattan project , Tony Hawk''s Pro Skater 4 , ONI, The Outforce ,Will Rock i Painkiller :Battle out oh hell .

+ gry z CD-Action od nr. 75 do 135 ale bez 76,78,95 i 109 . No i tam jeszcze z tych clickow i playow :P

+enter the matrix juz do mnie jedzie

+planuje kupno
-Kroniki Ridicka
-The Punisher
-Max Payne 2
i nie wiem czy jeszcze można kupić
-Max Payne
-Alen vs. Predator 2
-Jedi Academy

ufff..ale sie napisałem na pierwszym poście :P

20070123191703

20070123191735

20070123191753

20070123191907

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 19:19, RaV47 napisał:

i nie wiem czy jeszcze można kupić
-Max Payne
-Alen vs. Predator 2
-Jedi Academy


Max Payne jest w klasyce z cenegi, jedi academy powinien jeszcze gdzies byc Empik or Media Markt, AvsP2 też chciałbym wiedzieć czy gdzieś jeszcze mozna go kupić

PS Poza tym fajna kolekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 19:31, Paoro napisał:

> i nie wiem czy jeszcze można kupić
> -Max Payne
> -Alen vs. Predator 2
> -Jedi Academy

Max Payne jest w klasyce z cenegi, jedi academy powinien jeszcze gdzies byc Empik or Media
Markt, AvsP2 też chciałbym wiedzieć czy gdzieś jeszcze mozna go kupić

PS Poza tym fajna kolekcja


Dzięki ! :)
Co do Maks pejna to wiem że max payne 2 jest w super$ellerze , a mnie chodzi o MAX PAYNE 1 tą z ok. 2001 , cóż - poszukam na sklepach wysyłkowych . Mam nadzieję że będzie to avp :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde , szkoda noo :/ ... trudno ... .Znalazlem maksia na timsofcie za 49.90 :/.Szczerze mówiąc troche się wacham bo już zdążyłem wydać w tym roku ok. 115 zeta na gry :D ! albo i więcej :p. Nieważne. to niech jeszcze ktoś mi znajdzie jk3 i avp2 i bede happy :D (sarkazm) . ale miłby by było gdyby ktoś znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ja też od dawna poszukuję Max Payne. Liczę tylko na ukazanie się go w Kolekcji Klasyki. Ale na pocieszczenie kupiłem dzisiaj Max Payne 2. Świetna gierka :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 20:09, Mac Cry napisał:

Ech, ja też od dawna poszukuję Max Payne. Liczę tylko na ukazanie się go w Kolekcji Klasyki.
Ale na pocieszczenie kupiłem dzisiaj Max Payne 2. Świetna gierka :DD



Co do kolekcji klasyki,to w cd-action pisze,że teraz w lutym nowe wyjdą,i na tej stronie jest fotka z Hitmana,i chyba nno tego starszego,ale max''a mogliby dać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak , widziałem że hitman :contracts prawie na 100% :P będzie w kolekcji klasyki ( str.17 numer pisma. 135 ) .Bedzie też jakieś wyścigi chyba i RTS lub coś o piratach :D już w lutym .Akurat na ferie ... .Swoją drogą to dziwne troche . odwiedziłem ok.5 ( narazie ! ) sklepów wysyłkowych i na żadnej nie było max payne-a ,jk3 i avp 2 ; znaczy ,teoretycznie były ale niedostępny :/ .

PS: czy wam też , czy tylko mnie się dziwnie czyta moje posty ? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 19:19, RaV47 napisał:

-Alen vs. Predator 2

Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale AvP2 bodaj najciekawszy nie był, nie wyczerpał możliwości tematu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 21:46, PioMrex napisał:

> -Alen vs. Predator 2
Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale AvP2 bodaj najciekawszy nie był, nie wyczerpał możliwości
tematu..


Musiałbyś w niego zagrać... Ten unikalny klimat dla poszczególnych postaci.... Ja zazwyczaj byłem predatorem, dawał mi on poczucie władzy absolutej ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu do kolekcji trafiły kolejne trzy produkcje, które było naprawdę ciężko dostać.
Starszych userów, którzy nie wiedzą o co chodzi zapraszam do podpisu ;-)

20070124091313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się