Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2007 o 18:29, Azreix napisał:

Od pazdziernika 2003 każdy numer CDA i kilka starszych, to się troche uzbierało.


hmmm... farciarz, ja zazwyczaj nie mam kasy, a jak jush mam to kupuje tylko CDA jak cos jest ciekawe, np: morowind czy thps4 (chodz mam nie z CDA :P), jaki masz najstarszy numer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

B.Ładna kolekcja, ale większość gier nie dla mnie ;)

ŚwinkaBobo--->Mam prośbę nie kalecz polskiego języka słowami typu tesh, bo coś mi sie zbiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 18:34, ŚwinkaBobo napisał:

> Od pazdziernika 2003 każdy numer CDA i kilka starszych, to się troche uzbierało.

hmmm... farciarz, ja zazwyczaj nie mam kasy, a jak jush mam to kupuje tylko CDA jak cos jest
ciekawe, np: morowind czy thps4 (chodz mam nie z CDA :P), jaki masz najstarszy numer ?

Grudzień 1999.
Lepiej iść z tym do tematu o CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry Ari Zmc ale tak się przyzwyczaiłem i będę tak jeszcze jakiś czas tak mówić

Azreix, nie chce mi sie iść do tamtego tematu, tak czy tak chciałem tylko zapytać tak z ciekawości. Ja mam 6numer CDA nie pamiętam który rok ale numer 6 jaki wyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 18:19, Azreix napisał:

Ja pokażę co tam sobie uzbierałem ;-D


No, trzeba powiedzieć, że kolekcja niczego sobie, bardzo dobre tytuły, a na dodatek wszystko bardzo ładnie i ekskluzywnie prezentuje się na półce :) Chyba sobie zrobię specjalistyczny "kącik" gier w nowym pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 18:55, Ari Zmc napisał:

A ja z nudów strzeliłem fotkę swojej (całej) kolekcji.


Fajna. Zardroszczę pełnej kolekcji Guild Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nie zazdroszczę, znudziło mi się ;)

P.S. Najlepszą grą w mojej kolekcji jest PES6 (moim zdaniem) - po 9 miesiącach nie mam dosć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 18:55, Ari Zmc napisał:

A ja z nudów strzeliłem fotkę swojej (całej) kolekcji.

Widzę MDK. Pamiętam, że demo mi się bardzo podobało (ech, stare czasy...). Dwójka to już nie to samo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 19:18, master matrox napisał:

> Ja pokażę co tam sobie uzbierałem ;-D

No, trzeba powiedzieć, że kolekcja niczego sobie, bardzo dobre tytuły, a na dodatek wszystko
bardzo ładnie i ekskluzywnie prezentuje się na półce :) Chyba sobie zrobię specjalistyczny
"kącik" gier w nowym pokoju :)


Heh, dobry pomysł - taki kącik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 19:39, gerhard13 napisał:

> > Ja pokażę co tam sobie uzbierałem ;-D
>
> No, trzeba powiedzieć, że kolekcja niczego sobie, bardzo dobre tytuły, a na dodatek wszystko

> bardzo ładnie i ekskluzywnie prezentuje się na półce :) Chyba sobie zrobię specjalistyczny

> "kącik" gier w nowym pokoju :)

Heh, dobry pomysł - taki kącik...

Ja od kiedy mam gry to wszystko jest cały czas elegancko poukładane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co robicie z kartonowymi pudełkami (te takie co się wsuwa normalne pudełko) w których coraz częściej są sprzedawane gry? Bo ja na przykład wywalam je w kąt... nieładnie wyglądają koło innych gier, niszczą się strasznie szybko... wogóle nie wiem po co one są, mogli by ich nie dawać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna, dostałem na urodzinki ;)

Bialer---> Mi sie po 9 miesiącach pudełko nie zniszczyło xP, ja ich nie wywalam bo ładnie wyglądają i zapobiegają niszczeniu się pudełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 20:41, Dark Demon napisał:

Jaki jest skład premierki PoP Dwa Trony?


Raczej biedne. Jedynie płytka DVD z grą, instrukcja drukowana (26 stron) - wszystko w grubszym boksie + kartonowa nakładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 20:42, Adamzzz napisał:

> Jaki jest skład premierki PoP Dwa Trony?

Raczej biedne. Jedynie płytka DVD z grą, instrukcja drukowana (26 stron) - wszystko w grubszym
boksie + kartonowa nakładka.


A jest Soundtrack? Bo dziś kupiłem premierkę (!) w cenie wersji Superseller (45 zł) i jest dołączony Soundtrack w osobnym pudełku, a w głównym pudełku z grą jest jedno wolne miejsce. Myślę, że w pierwotnej wersji soundtrack był w środku, a teraz jest dołączony osobno. Potem dodam zdjęcia, teraz jest burza i muszę kompa wyłączyć... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 20:48, Dark Demon napisał:

> > Jaki jest skład premierki PoP Dwa Trony?
>
> Raczej biedne. Jedynie płytka DVD z grą, instrukcja drukowana (26 stron) - wszystko w
grubszym
> boksie + kartonowa nakładka.

A jest Soundtrack? Bo dziś kupiłem premierkę (!) w cenie wersji Superseller (45 zł) i jest
dołączony Soundtrack w osobnym pudełku, a w głównym pudełku z grą jest jedno wolne miejsce.
Myślę, że w pierwotnej wersji soundtrack był w środku, a teraz jest dołączony osobno. Potem
dodam zdjęcia, teraz jest burza i muszę kompa wyłączyć... :P

Ja miałem tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...<

Dnia 20.08.2007 o 20:49, Azreix napisał:

Ja miałem tak samo.


Ja też tak mam:)moim zdaniem to drugie miejsce na płyte jest po to żeby ten płyte z sountracku tam włozyc:)ja tak zrobiłem,a pudełko od soundtracku mam puste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wiele jeszcze skrywa moja szafa-bez-dna, ale mam nadzieję, że to już ostatnia taka ''''niespodzianka'''' (czytaj: tytuł, o którym już dawno zapomniałem, a to że go posiadam, to jakiś chyba żart ;P) Wiem, że nie ma się właściwie czym chwalić, ale cóż - gra jak każda inna.

8bit

20070821015515

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 01:56, 8bit napisał:

Nie wiem jak wiele jeszcze skrywa moja szafa-bez-dna, ale mam nadzieję, że to już ostatnia
taka ''''niespodzianka''''


To mam nadzieje że zrobisz zdjęcia wszystkiego naraz ^^

Dnia 21.08.2007 o 01:56, 8bit napisał:

ale cóż - gra jak każda inna.


hmm... wierz mi ja nie mam żadnych Drogich gier jak Sims2 (także zależy kiedy kupiłeś :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się