Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2007 o 22:34, Mac Cry napisał:

A zdjęcie gier, których udało mi się uzbierać przez nieco ponad rok. To ostatnie zdjęcie, ponieważ
wszystkie sprzedaję (niektórej już są wystawione na allegro, a parę już sprzedałem). Sorki
za słabą jakość zdjęć, ale robione były kamerą internetową (w cyfrówce baterie padły). Jednak
nie żegnam się z grami ;)

Mac Cry


No dużo tych gier. Z pewnością się wzbogacisz jak je sprzedaż. Tylko jedno mnie zastanawia :D. Nie żal Ci tych gier?
Btw jaką masz nazwę na allegro? Z chęcią zobaczę te aukcje :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 22:34, Mac Cry napisał:

A zdjęcie gier, których udało mi się uzbierać przez nieco ponad rok. To ostatnie zdjęcie, ponieważ
wszystkie sprzedaję (niektórej już są wystawione na allegro, a parę już sprzedałem). Sorki
za słabą jakość zdjęć, ale robione były kamerą internetową (w cyfrówce baterie padły). Jednak
nie żegnam się z grami ;)

Mac Cry



masz duża kolekcje gier;)
ale czemu je sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 23:09, Mac Cry napisał:

Parę tytułów mi szkoda i może je nawet zostawię. Na allegro mam nick MacCry. Co dziennie wystawiam
po jeden, dwa tytuły :)


No to idę pooglądać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pieniędzy. Duużo pieniędzy :P

garrick=> Myślę, że Ci coś wpadnie w oko. Zawsze można ze mną negocjować w niektórych wpadkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 23:15, Mac Cry napisał:

Potrzebuję pieniędzy. Duużo pieniędzy :P

garrick=> Myślę, że Ci coś wpadnie w oko. Zawsze można ze mną negocjować w niektórych
wpadkach :)



aha,też popatrze co wystawiłes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 22:34, Mac Cry napisał:

A zdjęcie gier, których udało mi się uzbierać przez nieco ponad rok. To ostatnie zdjęcie, ponieważ
wszystkie sprzedaję (niektórej już są wystawione na allegro, a parę już sprzedałem). Sorki
za słabą jakość zdjęć, ale robione były kamerą internetową (w cyfrówce baterie padły). Jednak
nie żegnam się z grami ;)

Mac Cry


i ty to uzbierales w ponad rok, niemożliwe!!! to znaczy jednak możliwe.

jestem pod wielkim jak twoja kolekcja gier wrazeniem. życze ci powodzenia w sprzedarzy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przeciwnie. Po prostu wkurza mnie to ciągłe upgadowanie kompa. Co rok trzeba coś wymieniać, żeby wszystko chodziło na cacy. Zresztą gry na PC już mnie tak nie bawią jak kiedyś, więc zdecydowałem się kupno konsoli. Jakiej? Jeszcze do końca nie wiem. Najbardziej chciałbym PS3, ale trochę drogie jest. Może stanieje za pół roku (na allegro). Jak nie to kupię PS2 (duużo jest fajnych gier, dlatego). Ew. X360. Na PC zostawię chyba sobie tylko przygodówki i sagę Fallout. No i oczywiście Max Payne :D

trutututu=> Dzięki :) Dużo czasami sobie odmawiałem, żeby kupić jakieś gry... No ale ja na pierdół nie kupuję więc mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 12:17, wonski85 napisał:

wonski85

moje nowe nabytki :)
reszta kolekcji wcześniej


Z chęcią kupiłbym Edycję Kolekcjonerską Medievala 2, ale posiadam już wydanie podstawowe(premierkę), więc nie opłaca mi się kupić tej samej gry, tylko że w EK. ;-)
A WP:Powrót Króla to bardzo dobra gierka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 16:43, darth 16 napisał:


> A WP:Powrót Króla to bardzo dobra gierka. :-)
Każdy ma swoje zdanie- dla mnie jest kiepskai tyle. :D


Racja, każdy ma swoje zdanie. :-)

Boskii-> Ciekawa kolekcja. ;-)
Nie wiedziałem, że powstał Atlantis III. Grałem w jedynkę, jak i w dwójkę- świetne tytuły. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 17:14, mefiperes napisał:

Nie wiedziałem, że powstał Atlantis III. Grałem w jedynkę, jak i w dwójkę- świetne tytuły.
;-)

Wstydź się! xD To tak, jakby fan FSP-ów nie wiedział, że powstał Half-Life 2 (albo coś w tym stylu)!

@Boskii - niezła kolekcja. Jak Ci się podobał Amerzone? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 17:18, 8bit napisał:

> Nie wiedziałem, że powstał Atlantis III. Grałem w jedynkę, jak i w dwójkę- świetne tytuły.

> ;-)
Wstydź się! xD To tak, jakby fan FSP-ów nie wiedział, że powstał Half-Life 2 (albo coś w tym
stylu)!


No wstydzę się, wstydzę... ;-) Będę musiał uzupełnić kolekcję.
A w Atlantisie II gdzieś tam utknąłem, to będę musiał nadrobić straty. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 18:16, Sith66 napisał:

Oto moja skromna kolekcja:

Dobrze powiedziane - skromna. :P
Z twojej kolekcji mam tylko jedną grę - Myst Antologia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 18:16, Sith66 napisał:

Oto moja skromna kolekcja:

Kolekcja skromna, ale tytuły PIERWSZA klasa :D Fajnie, że masz premierówkę Far Cry. Z twojej kolekcji posiadam: Guild Wars (zjeb***te!), Gothic 2 (świetne), polecam Noc Kruka i Gothic 1. Zagrałbym sobie za to w Mysta i KotOR''a. A w San Andreas grałem, jak najbardziej, ale nie posiadam tej giery w swojej kolekcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się