Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Ciekawe gry. Szczególnie zazdroszczę ci Zeld. Ahh pamiętam jak grałem w starsze części jeszcze na NES''ie. W pokemony kiedyś grałem u kolegi na GBA i całkiem fajne były. Co do Mario to ta postać zawsze będzie budziła uśmiech na mojej twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 19:42, Moras1990 napisał:

Ciekawe gry. Szczególnie zazdroszczę ci Zeld. Ahh pamiętam jak grałem w starsze części jeszcze
na NES''ie.


Zelda to jest moja seria for ever :-) Najlepsza i najcenniejsza ^^ W tym roku w najlepszym wypadku zakupię jeszcze 3 zeldy ;-)

Dnia 21.08.2007 o 19:42, Moras1990 napisał:

W pokemony kiedyś grałem u kolegi na GBA i całkiem fajne były.


Mi tam właśnie się najbardziej podobały te z 3 generacji, czyli Ruby, Sapphire i Emerald ^^

Dnia 21.08.2007 o 19:42, Moras1990 napisał:

Co do Mario to ta
postać zawsze będzie budziła uśmiech na mojej twarzy :)


:-) No i słusznie ;-) Miałem z Mario jeszcze Super Mario Advance 2 (z bonusem tej starszej wersji ) , ale brat gdzieś zgubił... ;-/ Strasznie tego żałuję, no ale cóż...

@ Mac Cry
: NDS ma wbudowany tylko emulator do GBA , wiec niestety nie ;-) Ale grywalność, gameplay i grafika są dla mnie świetne, teraz z wymiany (za Animal Crossing: Wild World (również NDS) ) dorwałem właśnie tego Marian kontra DC 2 i wcześniej nie miałem styczności z grą sterowaną tylko stylusem (czasem D-Pad do przesuwania mapy, ale można używać również stylusa ^^ ) , i nie powiem, wciąga ^^
Zresztą fakt, że mam dwa NDS lite chyba potwierdza, że konsola mi się podoba, a właśnie, ona pełen miód uzyskuje przy grze MP , a jako że mam brata to stąd ten drugi NDS ^^ I dlatego np. podoba mi się ten M vs DC , bo ma DS Download Play (po naszemu: gra we dwóch, trzech, czterech za pomocą tylko jednego kadridża z grą) co jest dla mnei dużym plusem ^^

Pozdrawiam serdecznie.
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja wrzuce swoje zdjęcia:
http://img512.imageshack.us/img512/6554/img1885ux2.jpg
http://img512.imageshack.us/img512/3673/img1887og6.jpg
http://img46.imageshack.us/img46/6527/img1886cl1.jpg
http://img501.imageshack.us/img501/5673/img1888jl1.jpg

(Pardon, że nie wrzuciłem na forum, ale są za duże - musiałbym dawać jedno zdjęcie na post.)

Słowem wyjaśnienia - paru gier zabrakło - (Oblivion, Quake 4, trochę innych). W tym "segregatorze" znajdują się 42 gry, na które nie miałem dość miejsca - wpakowałem tam same płytki, powycinałem okładki, opakowania wyrzuciłem.

Powiem mało skromnie, że jestem ze swej kolekcji dumny. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja niezła, widzę Guild Wars''y ^^ Ogółem sporo ciekawych tytułów, ale za to wycinanie okładek i wywalanie pudełek (to akurat mniejsze zło) z chęcią bym cię zadusił :P Bo wycinanie okładek to jest bezczeszczenie gier, ja jak już chciałem mieć gdzieś okładkę w np. segregatorze, innym pudełku niż plastikowe to zawsze kserowałem, bo lepsza nawet czarno-biała kopia niż zniszczona okładka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 21:06, Mr.M napisał:

Bo wycinanie
okładek to jest bezczeszczenie gier, ja jak już chciałem mieć gdzieś okładkę w np. segregatorze,
innym pudełku niż plastikowe to zawsze kserowałem, bo lepsza nawet czarno-biała kopia niż zniszczona
okładka...


A tam, a tam. Niektóre wycięte wyglądają nawet lepiej, niż w całości. Pozatym gdzieś musiałem te wszystkie gry trzymać, a wyrzucić szkoda. Lepsza część okładki niż żadna. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 19:30, elekrin napisał:

tych gier chyba jeszcze u mnie nie widzieliście ;) :

(Troche słaba jakość, zdjęcie zrobione komórką...)

elekrin


Spostrzeglem w twojej imponujacej kolekcji Countera Source''a .
Na jakim serwie smigasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 19:30, elekrin napisał:

tych gier chyba jeszcze u mnie nie widzieliście ;) :

(Troche słaba jakość, zdjęcie zrobione komórką...)

elekrin


fajne gierki:)z pozostala resztą gier masz ciekawą kolekcję:)

ad0

ciekawa kolekcja,tylko szkoda ze wycinasz okładki:) tak jak napisał Mr.M lepiej byłoby kserować,lub skanowac i drukowac na kolorowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 20:58, ad0 napisał:

Powiem mało skromnie, że jestem ze swej kolekcji dumny. <;


Masz racje. Ja też byłbym dumny :) Znakomicie to wyglada. Brawo również za jakość zdjęć! Może więcej osób weźmie z Ciebie przykład, prezentując swoje zbiory.

Przy okazji, Rise of Legends na 5 CD... i to w Platynowej Kolekcji?? Czy to aby na pewno jest pudełko z serii Platynowa Kolekcja? O ile wiem, to w platynie ta gra jest na 1xDVD. Premierowa była na 4xCD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 21:56, GearHead napisał:

Przy okazji, Rise of Legends na 5 CD... i to w Platynowej Kolekcji?? Czy to aby na pewno jest
pudełko z serii Platynowa Kolekcja? O ile wiem, to w platynie ta gra jest na 1xDVD. Premierowa
była na 4xCD.


Ta, na pewno z PK. Wersje CD wycofano już chyba z obiegu, a taką dostałem jako nagrodę z Extra Konkursu. Zalegało widać. <;


A piąte CD to chyba bonusowy dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wytrzasnąłeś Guild Wars w tych "zewnętrznych" opakowaniach (czy jak to inaczej nazwać) ?! Okropnie mi się one podobają, sam nie wiem czemu :). Ogólnie tak mówiąc, kolekcja niczego sobie, nie dziwota, że z niej dumny jesteś, bo kto by nie był ^^ Szczere gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 22:08, Laska-z-Polski napisał:

Skąd wytrzasnąłeś Guild Wars w tych "zewnętrznych" opakowaniach (czy jak to inaczej nazwać)
?! Okropnie mi się one podobają, sam nie wiem czemu :)


Takie kartonowe okładki jakby, o to chodzi? Do każdego standardowego Guild Wars takie są. Chyba. Przynajmniej ja tak mam. <;

Dnia 21.08.2007 o 22:08, Laska-z-Polski napisał:

Szczere gratulacje!


A dziękuje, dziękuje. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 22:38, ad0 napisał:

> Skąd wytrzasnąłeś Guild Wars w tych "zewnętrznych" opakowaniach (czy jak to inaczej nazwać)

Dnia 21.08.2007 o 22:38, ad0 napisał:

Przynajmniej ja tak mam. <;


No... Ja też mam taką :P Bo mam tylko Nightfalla, ale to szczegół :P I tak na PC już nie gram ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do każdego standardowego Guild Wars takie są.

Hehe, cały ja :) Tyle razy się w sklepie przyglądałem, i nie zauważyłem... Muszę zacząć nosić okulary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 22:46, Laska-z-Polski napisał:

Hehe, cały ja :) Tyle razy się w sklepie przyglądałem, i nie zauważyłem... Muszę zacząć nosić
okulary :)


A widzisz, widzisz - a bardzo zacna rzecz, nasycone kolory, dobra jakoś, takie tam. Ale dość już o tym - offtopic. <;

O kurde, teraz sobie przypomniałem - ksywki nie zamieściłem nad zdjeciem , a jak teraz dam, to i tak nic nie da. Ale mimo wszystko napisze:

ad0

A jakby jakiś dobry moderator miał wolną chwilkę, to mógłby mi to wstawić do posta moją ksywkę. Byłbym bardzo wdzięczny. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś dawałem zdjęcie swojej kolekcji, ale od tamtego czasu doszło kilka tytułów. No i teraz są "artystycznie ułożone do zdjęcia xD.

Satruss

20070822115729

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko kolekcja i fajnie ułożone :) Brawa dla graczy, którzy grają we wszytko po trochu (FPSy, RTSy, eRPeGi, ścigałki, przygodówki). Nie wiem, jak tylko mogę grać w parę gatunków grać (głównie FPSy i przygodówki, czasami jakiś RPG, ale bardzo rzadko i ścigałka). Jeszcze raz brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 12:02, Satruss napisał:

Już kiedyś dawałem zdjęcie swojej kolekcji, ale od tamtego czasu doszło kilka tytułów. No i
teraz są "artystycznie ułożone do zdjęcia xD.

Satruss


Dark Messiah, Oblivion i Jade Empire bym z chęcią chapnął:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się