Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

I jeszcze gierki na PSX i PS2, które w poście wyżej się nie zmieściły. ;] Szkoda, że płytkę od Pac-Mana, gdzieś wcięło. ;/ gry od PS2 zbieram jakieś 5 miesięcy i w nie gram głównie, a nie w te na PC.

20080511203435

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry PC:
No kolekcja nawet fajna podoba mi sie SWAT 4 Scarface i oczywiscie Prince Of Persia. Ale sa też tytuły w ktore bym nie pograł np: iniemamocni.
Gry Play Station
Pamietam jeszcze czasy jak grałem w Crasha;) Fajna gra. A gdzie masz God Of War???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 20:46, Patryk Mogilno napisał:

Gry PC:
No kolekcja nawet fajna podoba mi sie SWAT 4 Scarface i oczywiscie Prince Of Persia.
Ale sa też tytuły w ktore bym nie pograł np: iniemamocni.

Nie moja wina, że nie lubisz Iniemamocnych. Trudno. Ja lubię się przy takiej gierce w co-opie odprężyć i już.

Dnia 11.05.2008 o 20:46, Patryk Mogilno napisał:

Pamietam jeszcze czasy jak grałem w Crasha;) Fajna gra. A gdzie masz God Of War???

Leży do góry tyle, że II. W jedynkę nie mam zamiaru grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, do mojej kolekcji dołączyły ostatnio:
Condemned z serii TS, Jade Empire z serii ExtraKlasyka oraz Bard''s Tale z serii KK, niestety fotek narazie nie wrzucę, aktualnie nie posiadam aparatu ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 20:32, Shadowser napisał:

Dobra, wszyscy się chwalą, więc i ja (choć nie wiem czy mam czym, niektóre moje gierki
mnie dołują). W sumie żadnej (no prawie) z tych gier nie przeszedłem, a czas mam nawet.
;] Nie chcę mi się tak jakoś. Oczywiście mam też gry z różnych CDA, Clicków! itd. itp.
Zdjęcie robione z telefonu, więc przepraszam za jakość.

TDU chyba najlepsze z kolekcji, graty, a na PS2 ma jedne z lepszych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 20:36, Shadowser napisał:

I jeszcze gierki na PSX i PS2, które w poście wyżej się nie zmieściły. ;] Szkoda, że
płytkę od Pac-Mana, gdzieś wcięło. ;/ gry od PS2 zbieram jakieś 5 miesięcy i w nie gram
głównie, a nie w te na PC.



MAsz crasha i Spyro no nie chłopie gratulację, najlepsze platformówki w historii nic ich nie przebije....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 09:15, FPS FPP TPP napisał:

ja tu widze ze większości ludzi ma gry z tanich seri



Eh to pokaż swoją kolekcję, a co w tym złego że mają w tanich seriach mają ??? I wysil się trochę a zobaczysz tu kolekcję które cię zmiażdżą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 20:52, DevilMis napisał:

Witam, do mojej kolekcji dołączyły ostatnio:
Condemned z serii TS, Jade Empire z serii ExtraKlasyka oraz Bard''s Tale z serii KK,
niestety fotek narazie nie wrzucę, aktualnie nie posiadam aparatu ;P.

Też kupiłem Condemned bardzo dobra gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 09:34, Patryk Mogilno napisał:

> Witam, do mojej kolekcji dołączyły ostatnio:
> Condemned z serii TS, Jade Empire z serii ExtraKlasyka oraz Bard''s Tale z serii
KK,
> niestety fotek narazie nie wrzucę, aktualnie nie posiadam aparatu ;P.
Też kupiłem Condemned bardzo dobra gra

widac to chociaż po twoim avatarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inuki

Mój najnowszy nabytek :-) Nie jest to pełna wersja gry, ale demo, które było dostępne tylko w USA. No i do tego jeszcze wisiorek :-)

20080512133838

20080512133848

20080512133856

20080512133904

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gawełek

O to co ostatnio zdołałem nabyć. W kwietniu HofM&M złota edycja, pod koniec kwietnia The Sims 2 Cztery pory roku oraz dzisiejszy nabytek, który dostałem na urodziny od starszego brata Blacksite: Area 51.

Proszę wybaczyć za jakość fotek, ale robiłem je kamerką internetową.

20080512140020

20080512140034

20080512140050

20080512140116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Sims''ów to wiesz... "Jedynka" miała w sobie to "coś" więc można było pograć, ale "dwójka" i milion dodatków do niej... W Blacksite: Area 51 nie grałem, ale słyszałem, że średniak, jednak zagrać można ;). A o HoM&M to chyba nic nie muszę mówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 13:55, Patryk Mogilno napisał:

Dobre i to;) Ale masz super naszyjnik
PS Ja mam pełne wersje God Of War


Wisiorek jest faktycznie super. Nie przepadam za takimi bajerami, ale ten aż chce się nosić :-)
Co do pełnych wersji "God of War" to też je mam na PS2. Drugą część udało mi się zdobyć nawet w wersji kolekcjonerskiej 2DVD (fotki dałem wcześniej). Teraz przymierzam się do kupna "Chains of Olympus" i PSP, ale czekam na limitowaną wersję konsolki (czerwona z wizerunkiem Kratosa). Potem będzie PS3 i "God of War 3" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się