Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2007 o 09:57, grand10pelu napisał:

> A to moja kolekcja...skromna bo skromna, ale to sa tytuly ktore naprawde kocham;) [niefotografowalem

> piratów, bo to nie wypada umieszczac ich zdjec na forum CDP] :P
Rzeczywiście bardzo dobre tytuły (no może ten Trainz:), a co do piratów to nie przyznawaj się,
że w ogóle jakiekolwiek posiadasz.

taa..tego TRS2004 kupiłem z myślą o odejsciu na jakis czas od gier akcji i strategii..troche sie pobawilem przy tej grze, ale jak na symulator to nawet nawet..ale te błędy..ach:/
teraz młuce w FEAR''a i Morrowinda[uwielbiam RPG''i..GI, GII ;P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam aparatu więc też napisze.
1.FIFA 2002
2.FIFA 2002 WC
3.FIFA 2003
4.FIFA 2004
5.PES 5
6.PES 6
7.MAX PAYNE
8.MAX PAYNE 2
9.LoTR Bitwa o sródziemie 2
10.World of Warcraft
11.Gothic
12.Gothic 2
13.Gothic 3
14.Soldier of Fortune 2
15.CoD Deluxe Edition
16.PoP:Piaski czasu
17.MoH: AA
18.Heroes 1-4
19.Comandos : strike force i pozostałe
20.Call of Juarez
21.Empire Earth
22.Kozacy
No i jeszcze sporo gier z gazet ale ich nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gier bardzo mało, ale skoro grasz jeszcze w piraty to się nie dziwię... Dam ci dobrą radę, poprostu wyrzuć wszystkie piraty (ja tak zrobiłem) i np. raz na 2 tygodnie kupuj sobie jedną gierkę. Ja tak kupowałem z XKN i KK i teraz mam średnią kolekcję ale za to same hity i oryginały. Do mojej kolekcji dostają się najlepsze z najlepszych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 09:12, wacek225 napisał:

A to moja kolekcja...skromna bo skromna, ale to sa tytuly ktore naprawde kocham;) [niefotografowalem
piratów, bo to nie wypada umieszczac ich zdjec na forum CDP] :P


Przyznawać też się nie wypada, a i avatar może Ci narobić kłopotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 12:54, rob300i napisał:

Raz na 2 tygodnie kupuj sobie jedną
gierkę. Ja tak kupowałem z XKN i KK i teraz mam średnią kolekcję ale za to same hity i oryginały.
Do mojej kolekcji dostają się najlepsze z najlepszych :-)


Nie jest to niby zły sposób, tylko u mnie matka zaczęła się czepiać, ze za dużo pieniędzy na gry wydaję. Cały czas kupuję CDA i mam zamiar zacząć kupować Extra Grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no bardzo fajna kolekcja dużo fajnych tytułów jak np: Gothic 3 EK :) Gratki

PS. Dziś do mojej kolekcji dotarła gra Silent Hunter III a niebawem mam zamiar kupić sagę gothica xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothic 1, gothic 2, gothic 3 :) ... morrowind... obek (oblivion) .... neverwinter nights 1 ... silent storm... call of duty 2 (szkoda że nie wydany przez CDP (porawcie mnie jeżeli sie mylę)) .... homeworld 2... i zamierzam kupic broken sword the angel of darknes... a właśnie mam wszystkie broken swordy.... prawie.... ale kasę na nowego mam kwestia pójścia do sklepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to nie wszystke mam jeszcze dużo innych gierek innych producentów ale nie wypada... a i mała errata:L warcraft 3 z dodatkiem... mam jeszcze... fear... fable... więc sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat to "KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA !!!" a nie KOLEKCJE GIER - LISTY, więc nie rozumiem dlaczego coraz więcej osób umieszcze tu listu gier. Można także umieszczać zdjęcia zawierające gry od innych dystrybutorów (np. cenega). Prosze o zamieszczanie zdjęć, naprawde łatwo zdobyć aparat w tych czasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To skoro jesteś taki sprytny, to moze pożyczysz tym, którzy nie mają - albo dasz pieniądze, na zakup :]?

Napisz do moderator, sporządź regulamin tego tematu, a potem pouczaj innych to tu ma być, a zego nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież to nazwa temeta i post zakładającego określa co ma być w temacie. Ten temat chyba ma jasno określone reguły. A czy ja pisałem że KAŻDY obowiązkowo ma kupić sobie aparat? Przecież jak ktoś w temacie o fotografii, opisze tylko swoje zdjęcie to osoba która mu zwróci uwagę musi kupić mu także aparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No brawo! Bardzo przyzwoita kolekcja. I tylko nie wiem po co wstawiałeś tą listę skoro miałeś aparat... ale co z tego, poprawiłeś się :-). Gratuluje kolekcji, oby ci się szybko rozrosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym (problem?), że jasno określonych reguł nie ma.
Przed chwilą denerwowały się osoby, zarzucające innym, że wstawiają zdjęcia gier z gazet. Ok - jak będzie przypięty post "wolno-niewolno", nie ma sprawy.

Do tego czasu, zwracanie uwagi osobom, które chcą się pochwalić kolekcją, a nie mają aparatu (bo ich np. nie stać), może być (nie musi) zwyczajnie "niegrzeczne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baldur,s Gate + Opowieści z Wybrzeża Mieczy,Beyond Good & Evil,Call of Duty 2,Civilization IV,Civilization IV Warlords,Command $ Conquer Generals Deluxe Edition,Company of Heroes: Kompania Braci,Dawn of War - Złota Edycja,Desperados: Poszukiwany Żywy lub Martwy,Deus Ex: Invisible War,Disciples II: Bunt elfów,Dungeon Siege,Dungeon Siege II - Czarna Edycja,Etherlords II,Evil Island + Etherlords,Fable: Zapomniane Opowieści,Fallout,Fallout 2,Far Cry,Football Manager 2007,Full Spectrum Warrior,Gothic II,Gothic II: Noc Kruka,Heroes of Might and Magic III - Złota Edycja,Heroes of Might and Magic V,Heroes of Might and Magic V: Kuźnia Przeznaczenia,Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay,Lionheart,Mafia,Myst Antologia,Neverwinter Nights Diamentowa Edycja,Neverwinter Nights 2,Pirates!,Prince of Persja Piaski Czasu,Prince of Persja : Dusza Wojownika,Prince of Persja Dwa Trony,Silent Storm + Sentinels,Soul Reaver 2,SpellForce - Złota Edycja,Splinter Cell: Pandora Tomorrow,Star Wars Knights of the Old Republic,Still Life,SWAT 4 - Złota Edycja,Świątynia Pierwotnego Zła,The Elder Scrolls III: Morrowind - Złota Edycja,The Elder Scrolls IV: Oblivion,The Settlers IV - Złota Edycja,Thief: Deadly Shadows,Toca Race Driver 3: The ultimate racing simulator,Tropico Antologia,Warcraft III + Warcraft III Expansion Set,Warhammer Mark of Chaos,Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie II,X-men Legends II: Rise of Apocalypse
olus do tego mnustwo z czasopism:)

20070202144519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki:) Powiekrzy sie na pewno o test drive, stalker, i jade empire:) niedlugo wyplata to ze 2-3 gierki dokupie i tak ciagne od roku, odkad powiedzialem dosc piratom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 14:54, kris1985 napisał:

Dzieki:) Powiekrzy sie na pewno o test drive, stalker, i jade empire:) niedlugo wyplata to
ze 2-3 gierki dokupie i tak ciagne od roku, odkad powiedzialem dosc piratom:D

No no, kolekcja niczego sobie :) Podliczyłeś ile wydałeś na te gry???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się