Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 19:15, Toś napisał:

Dobrze się bawisz?


Wiesz czasami posługiwanie się ironią, której nie dostrzega osoba do której się zwracam jest naprawdę zabawne. Odpowiadając na Twoje pytanie: w niektórych sytuacjach: tak.

Dnia 25.06.2007 o 19:15, Toś napisał:

Tak na przyszłość: nie staraj się za wszelką cenę przyczepić się do czegokolwiek w postach
które choć trochę odbiegają od tematu bo Twoja próba pokazania że jesteś mądrzejszy od autora
(mojej skromnej osoby) spełzły na niczym z tego prostego powodu że żadna z Twoich uwag nie
była trafoina. :/


Chyba nie wiesz co piszesz, ale jak nie dostrzega się ironii to tak jest.
Poza tym nie starałem się wcale udowadniać tego kto tutaj jest mądrzejszy i nie wiem jak na to wpadłeś...

Skoro uważasz, że się wtedy czepiałem to co powiesz na to: jak to jest z tymi grami własnoręcznie wybranymi i kupionymi... Te z czasopism na śmietniku znajdowałeś czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 20:52, Kurammi napisał:

Kurammi

Moja najnowsza zdobycz :D (jutro do kolekcji dochodzi The Darkness :).


No ba! To się nazywa sprzęt, nie to co Xbox 360 :D Playstation 3 górą i jak, podoba Ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 20:54, master matrox napisał:

No ba! To się nazywa sprzęt, nie to co Xbox 360 :D Playstation 3 górą i jak, podoba Ci się?


Jak na razie sprawuje się nieźle, nie mogę się oderwać :D. Tylko muszę na razie grać na kablu AV :(. A przyczyną rzeczy jest to, iż mój telewizor nie ma głośników i muszę głos podpinać do zestaw głośników. Kabel AV ma wystarczającą długość między przewodami telewizorem, a wzmacniaczem, a kabel Component nie ma wystarczającej długości. Tak więc jedynym wyjściem jest przestawienie wzmacniacza, tylko pytanie teraz - gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popełniłeś, tak mi się zdaje błąd znaczeniowy w zdaniu: "Wiesz czasami posługiwanie się ironią, której nie dostrzega osoba do której się zwracam jest naprawdę zabawne". Cytuję Współczesny Słownik Języka Polskiego wydawnictwa Wilga: "ironia-(...)2. Ukryta drwina złośliwośliwość w wypowiedzi w stosunku do jej odbiorcy".
Skoro więc uważasz że drwienie sobie z ludzi którzy są tego (w twoim mniemaniu) nieświadomi "jest naprawdę zabawne" i dobrze się przy tym bawisz to chyba jest w tym coś nie tak. :) Prawda?
Jezeli chodzi o twoje czepianie się to ja zauważyłem je w tym zdaniu:
"Nie żeby w temacie było wyraźnie napisane ZDJĘCIA, a nie statystyki, czy ile gier przeszedłeś, no ale dobra..."
Tym bardziej że później zapewniłem o pojawieniu się zdjęcia, a statystyki innych graczy możesz znaleść w wielu postach w tym temacie.
I ostatnie. Zgadzam się że swormułowanie odnoszące się do gier "nie-czasopismowych" sugerujące że czasopisma, jak to zgrabnie określiłeś, znajdowałem na śmietniku jest niezbyt trafione (aczkolwiek zrozumiałe)
ale czy wypada kultularnemu człowiekowi (jakim niewątpliwie jesteś tylko czasem ci się zdarza :) ) wytykać błąd?
Na koniec przyznaję, że przesadziłem ze stwierdzeniem o staraniem się być mądrzejszym. Za to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 21:59, Toś napisał:

(...)


nie karmić trolla ;p takie tłumaczenia na zaczepki nic nie dają, skołuj sobie lepiej aparacik i walnij zdjęcie do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:35, PioMrex napisał:

Zbieram gry dla gier a nie dla i tak przeciętnych czasem okładek różnych serii, gry
z wydań kolekcjonerskich staram sie nie przemieszczać do innych pudełek.
Tak naginam końcówki i wkurza mnie, że producenci nie zostawiają po te parę milimetrów wolnego
po każdej stronie i przez tytuł nie jest na kancie dokładnie na środku.


Fakt ze ja tez zbieram gry i nie wyobrażam sobie żebym zmieniał pudełka na cieńsze kosztem okładek ;p z resztą takie grupsze ładniej wygladają i sprawiają wrażenie większej kolekcji ;) ale w sumie jak ty masz dużą... ja jakbym miał tyle gierek to na twoim miejscu kupiłbym sobie szafke (oczwiscie taką większą na całą ścianę) i poukładał je ładnie tak jak to mają nie którzy takie biblioteki domowe ;) a gierki z Edycji Kolekcjonerskich to proponowałbym za szybką tak jak to miał Ali G bodajże, ładnie to wyglądało :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zbieram gry i też nie wyorażam sobie żeby zmieniać opakowania. Toż to kastracja :P Co prawda zajmuje to sporo miejsca ( szczególnie te kartonowe ) ale na razie nie mam z tym problemu. Nie dawno się przeprowadziłem więc wszystko trzymam w kartonach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 21:59, Toś napisał:

Popełniłeś, tak mi się zdaje błąd znaczeniowy w zdaniu: "Wiesz czasami posługiwanie się ironią,
której nie dostrzega osoba do której się zwracam jest naprawdę zabawne". Cytuję Współczesny
Słownik Języka Polskiego wydawnictwa Wilga: "ironia-(...)2. Ukryta drwina złośliwośliwość w
wypowiedzi w stosunku do jej odbiorcy".
Skoro więc uważasz że drwienie sobie z ludzi którzy są tego (w twoim mniemaniu) nieświadomi
"jest naprawdę zabawne" i dobrze się przy tym bawisz to chyba jest w tym coś nie tak. :) Prawda?


Dlaczego? Wiesz, jest wiele sytuacji, w których posługiwanie się ironią, czy sarkazmem (a więc nieco cięży kaiber) jest naprawdę śmieszne. Nie każdy (nie mówię teraz akurat o Tobie, kiedy wyskakujesz z regułkami słownika j. polskiego), ale niektórym naprawdę brak tej umiejętności dostrzegania ironii, a przede wszystkim brak im jej odbierania. Może jesteś tylko nieco zbyt drętwy - nie mnie to oceniać.

Dnia 25.06.2007 o 21:59, Toś napisał:

Jezeli chodzi o twoje czepianie się to ja zauważyłem je w tym zdaniu:
"Nie żeby w temacie było wyraźnie napisane ZDJĘCIA, a nie statystyki, czy ile gier przeszedłeś,
no ale dobra..."
Tym bardziej że później zapewniłem o pojawieniu się zdjęcia, a statystyki innych graczy możesz
znaleść w wielu postach w tym temacie.


Więc ja się zapytam po co ten post? Czy był potrzebny? Skoro już musiałeś, to czy nie dało się napisać o tych grach w poście z fotką?

Dnia 25.06.2007 o 21:59, Toś napisał:

...ale czy wypada kultularnemu człowiekowi (jakim niewątpliwie jesteś tylko czasem ci się zdarza
:) ) wytykać błąd?


No przepraszam bardzo, ale czy to z mojej strony jakieś chamstwo jest, że wytknę to i owo?
Równie dobrze mogę zapytać, czy wypada Ci cytować słownik j. polskiego?

Dnia 25.06.2007 o 21:59, Toś napisał:

Na koniec przyznaję, że przesadziłem ze stwierdzeniem o staraniem się być mądrzejszym. Za to
przepraszam.


Ja się nie gniewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 20:52, Kurammi napisał:

Kurammi

Moja najnowsza zdobycz :D (jutro do kolekcji dochodzi The Darkness :).


No ładne gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 19:57, MorTimer napisał:

> Dzięki. Od jakiegoś czasu jak zagrałem w demo miałem chętkę na tą grę, lecz nie mogłem
jej
> nigdzie znaleźć.
> PS: Na Amazon kosztuje właśnie około 15 dolarów, a ty zapłaciłeś 15 funtów?:D
>
No wiec.... hmmm... tak jakos blizej mi do Wysp Brytyjskich niezeli do Stanow Zjednoczonych
Ameryki Polnocnej a przesylka zza oceanu potrafi wyniesc prawie tyle co sama gra. Wyniekiem
bylo kupno w takiej a nie innej walucie i cenie. Nie mniej waznym czynnikiem jest fakt, iz
mam dostep do rynku brytyjskiego.

P.S. Dzisiaj wybralem sie na przechadzke i nie moglem sie powstrzymac przed kupnem tych tytulow
(przyozdobia moja kolekcje :)

MorTimer



Najlepsza gra z tych 4 to starwars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 20:52, Kurammi napisał:

Kurammi

Moja najnowsza zdobycz ...


No rzeczywiście ładnie to wygląda :). A jak prezentuje sie MotorStorm ? ,daje czadu ? bo różne opinie słyszałem na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 19:57, MorTimer napisał:

> Dzięki. Od jakiegoś czasu jak zagrałem w demo miałem chętkę na tą grę, lecz nie mogłem
jej
> nigdzie znaleźć.
> PS: Na Amazon kosztuje właśnie około 15 dolarów, a ty zapłaciłeś 15 funtów?:D
>
No wiec.... hmmm... tak jakos blizej mi do Wysp Brytyjskich niezeli do Stanow Zjednoczonych
Ameryki Polnocnej a przesylka zza oceanu potrafi wyniesc prawie tyle co sama gra. Wyniekiem
bylo kupno w takiej a nie innej walucie i cenie. Nie mniej waznym czynnikiem jest fakt, iz
mam dostep do rynku brytyjskiego.

P.S. Dzisiaj wybralem sie na przechadzke i nie moglem sie powstrzymac przed kupnem tych tytulow
(przyozdobia moja kolekcje :)

MorTimer



drogi kolego czy to jedi academy zostało kupione w polsce jaśli tak to prosze bardzo o podanie ceny i namiarów na ewntualne miejsce zakupu

z góry dziekuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:13, Markus89 napisał:

> Chciałbym się skromnie pochwalić [:)], że w swojej kolekcji posiadam 202 gry! <Aplauz>

Nie wiem czy nie zbyt wcześniej: wow

> JEDNAK ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ TO GRY Z CZASOPISM (CDA, KŚ GRY I INNE).

... a jednak - zbyt wcześnie. Żaden rekord. Gry z czasopism ma niemal każdy, a wiele osób ma
kilkukrotnie więcej gier (łącznie z tymi z czasopism)

> Tych własnych (tj> własnoręcznie wybranych i kupionych) mam 68 z czego 54 przeszedłem,
11 to gry "nie do > przejści" czyli nie mające wyrażnego zakończenia (FIFY, Simsy i niektóre
ścigałki), 2 są w trakcie
> "przechodzenia", a 1 czeka na swoją kolej. :) Oprócz tego przeszedłem i grałem w kilkanaście
gier z czasopism.

Nie żeby w temacie było wyraźnie napisane ZDJĘCIA, a nie statystyki, czy ile gier przeszedłeś,
no ale dobra...

> Fotkę wrzucę niedługo

Prosiłbym abyś dał same fotki gier w pudełkach, zakupionych przez Ciebie wydań, a nie tych
z czasopism bo to nic fajnego i nie ma się czym chwalić.


Ale o co Tobie chodzi? Napisał tyle bo chciał i ma do tego prawo! Po co się przyczepiasz do niego i wprawiasz mnie w nerwy? Ja wolę wiedzieć też w co teraz gra i zamierza, a także co w najbliższym czasie zamierza kupić...
A co do pudełek i gier z czasopism dla mnie na przykład jest sie czym pochwalić... Jak ma dużą kolekcje tego to niech pokazuje... Przecież gra z czasopisma to też gra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:13, Markus89 napisał:

> Chciałbym się skromnie pochwalić [:)], że w swojej kolekcji posiadam 202 gry! <Aplauz>

Nie wiem czy nie zbyt wcześniej: wow

> JEDNAK ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ TO GRY Z CZASOPISM (CDA, KŚ GRY I INNE).

... a jednak - zbyt wcześnie. Żaden rekord. Gry z czasopism ma niemal każdy, a wiele osób ma
kilkukrotnie więcej gier (łącznie z tymi z czasopism)

> Tych własnych (tj> własnoręcznie wybranych i kupionych) mam 68 z czego 54 przeszedłem,
11 to gry "nie do > przejści" czyli nie mające wyrażnego zakończenia (FIFY, Simsy i niektóre
ścigałki), 2 są w trakcie
> "przechodzenia", a 1 czeka na swoją kolej. :) Oprócz tego przeszedłem i grałem w kilkanaście
gier z czasopism.

Nie żeby w temacie było wyraźnie napisane ZDJĘCIA, a nie statystyki, czy ile gier przeszedłeś,
no ale dobra...

> Fotkę wrzucę niedługo

Prosiłbym abyś dał same fotki gier w pudełkach, zakupionych przez Ciebie wydań, a nie tych
z czasopism bo to nic fajnego i nie ma się czym chwalić.


Ale o co Tobie chodzi? Napisał tyle bo chciał i ma do tego prawo! Po co się przyczepiasz do niego i wprawiasz mnie w nerwy? Ja wolę wiedzieć też w co teraz gra i zamierza, a także co w najbliższym czasie zamierza kupić...
A co do pudełek i gier z czasopism dla mnie na przykład jest sie czym pochwalić... Jak ma dużą kolekcje tego to niech pokazuje... Przecież gra z czasopisma to też gra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 14:16, legenda27 napisał:

Ale o co Tobie chodzi? Napisał tyle bo chciał i ma do tego prawo!


Zupełnie tak jak ja.

Dnia 26.06.2007 o 14:16, legenda27 napisał:

Po co się przyczepiasz do niego i wprawiasz mnie w nerwy?


A zastanowiłeś się nad tym co mnie obchodzą Twoje odczucia na tym forum? Wielkie nic. Poza tym chyba nie myślisz, że robię to specjalnie - mam wiele ciekawszych zajęć.

Dnia 26.06.2007 o 14:16, legenda27 napisał:

Ja wolę wiedzieć też w co teraz gra i zamierza, a także co w najbliższym czasie zamierza kupić...


Od tego są chyba odpowiednie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 14:10, Wiedźmak napisał:


drogi kolego czy to jedi academy zostało kupione w polsce jaśli tak to prosze bardzo o podanie
ceny i namiarów na ewntualne miejsce zakupu

z góry dziekuje za odpowiedź


Jak juz wspomnialem, blizej mi do brytyjskiego rynku, poniewaz mieszkam w Wielkiej Brytanii...
Gra jest uzywana, jako iz sa tutaj sklepy (w tym ogolnokrajowa siec - GameStation) w ktorych mozna zakupic gry z drugiej reki, ewentualnie biorac nowa zostawic cos starszego w rozliczeniu. W ten to wlasnie sposob wchodze w posiadanie coraz to nowych eksponatow.
Za to Jedi Academy zaplacilem niecale 5 funtow, biorac pod uwage iz zarabiam jakies 6,50 za godzine... jest calkiem fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się