Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 23:43, BzyQacz napisał:

Do mojej kolekcji dołączył dziś Doom 3, a już jutro dokupuję THAW z eXtra Gry... Ale zdjątka
dopiero jutro... Chyba, że jeszcze coś dojdzie... ;).


I jak ci sie podoba doom 3 kiedyś w to grałem był fajny ale tam jest wszędzie ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... I dodaję fotki moich nowych zdobyczy... Doom 3 ("Best of...") i Tony Hawk American Wasteland ("Extra Gra"). XG zdecydowanie cenię za wygląd... :D Brawo CDP.

BzyQacz

20070627132703

20070627132726

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... I dodaję fotki moich nowych zdobyczy... Doom 3 ("Best of...") i Tony Hawk American Wasteland ("Extra Gra"). XG zdecydowanie cenię za wygląd... :D Brawo CDP.

BzyQacz

20070627132703

20070627132726

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez sie musze do sklepu wybrac i kupic THAM. Apropos DOOMa na allegro widzialem limitowaną EK w warsji angielskiej - na razie 20 zł , zastanawiam sie czy nie kupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 14:06, przemcio256 napisał:

może być słabe bo z komórki ale chyba jest ok

Warto Kupic DRIV3R ? Jest bardzo trudny ? Bugi doskwieraja ? Opowiesz cos o niej? :) A grafika jest ok czy raczej kaszana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem 3 dyszki... I mam pięknie po polsku... Wiesz, opłaca się kupić. Mi się bardzo podoba, a jak testnę THAW to wypowiem się na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:27, BzyQacz napisał:

Cóż... I dodaję fotki moich nowych zdobyczy... Doom 3 ("Best of...") i Tony Hawk American Wasteland
("Extra Gra"). XG zdecydowanie cenię za wygląd... :D Brawo CDP.

BzyQacz

No ładne nabytki :P Ten Doom3 to za około 40zł? Bo mój kumpel też sobie kupił z tego Best Of, tyle że podobno koszmarnie w środku jest, płytki latają itp., to prawda?
A to z Extra Gry ten THAW to on w takim normalnym jak w premierowym wydaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:27, BzyQacz napisał:

Tony Hawk American Wasteland ("Extra Gra"). XG zdecydowanie cenię za wygląd... :D Brawo CDP.


A jak tam ogólnie wygląd nowej eXtra Gry ?. Ta reklama od wp.pl i radiostacji wygląda raczej nieciekawie. Jeśli możesz powiedzieć czy coś sie zmieniło od dawnych EG np. ToCA2, Colina 2005 czy sage Fallout to byłbym wdzięczny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 14:10, jackass napisał:

> może być słabe bo z komórki ale chyba jest ok
Warto Kupic DRIV3R ? Jest bardzo trudny ? Bugi doskwieraja ? Opowiesz cos o niej? :) A grafika
jest ok czy raczej kaszana?


wiesz co z tym egzemplarzem miałem problemy bo nie chciał się uruchomić ale jakoś nie wiem w jaki sposób problem sam się rozwiązał. grafa jest świetna jak na wymagania. Gra się dobrze nie zacina się. Kupiłem ją już długo po premierze razem z aktualizacjami więc błędy naprawiono. nie jest bardzo trudna. Warto kupić choćby dlatego, że rozrywką jest samo jeżdżenie po mieście a misje to już przy okazji:D

a co do EK POP Carl92 to czekałem na nią dwa tygodnie bo miała dojść w maks. 3 dni a że brakowało na magazynie to dostałem później. jednak czekanie się opłaciło bo zapłaciłem tylko 100zł. dziwne tylko jest, że gdy zamawiałem to było napisane, że jest powyżej 10 egzemplarzy. ale nic to mam i już opłacało się. przeszedłem trylogię i teraz jest świetna pamiątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 14:35, Pawlo09 napisał:

> może być słabe bo z komórki ale chyba jest ok
Fajną masz kolekcje

dzięki! było ich więcej ale sprzedałem na allegro m.in. worms forts :) , uefa euro 2004, call of duty 1 z dodatkiem i kilka innych których nie pamiętam. potrzebowałem kasy na upgrade kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 14:14, kondzioff napisał:

Ten Doom3 to za około 40zł? Bo mój kumpel też sobie kupił z tego Best Of,
tyle że podobno koszmarnie w środku jest, płytki latają itp., to prawda?


Cóż, moje wydanie jest spoko. Nic nie lata... Szkoda tylko, że nie postarali się o poradnik... Ale mnie to nie przeszkadza. Za tą cenę się opłaca... Dałem 35 złotych u siebie.

Dnia 27.06.2007 o 14:14, kondzioff napisał:

A to z Extra Gry ten THAW to on w takim normalnym jak w premierowym wydaniu?


Tak, wygląda jak premierówka... Za to cenię Extra Grę... Za wygląd, wykonanie i dostępność :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie zmieniło się raczej nic... Reklamy nie przeszkadzają tak bardzo. Boxik "trzyma klimat"... :). Cóż, gierka i malutka gazetka... Stara, poczciwa, ale dobra Extra Gra :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 22:58, BzyQacz napisał:

Stara, poczciwa, ale dobra Extra Gra :).


Może nie; prawdziwie stara Ekstra Gra miała kartonowe boksy na gry (do samodzielnego złożenia) i plastikowe Jewel Case

Spoiler

na płytki. Ach, to były czasy - premiery za trzy dyszki (m.in. Original War - miodna strategia!)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:15, vear napisał:

> Stara, poczciwa, ale dobra Extra Gra :).

Może nie; prawdziwie stara Ekstra Gra miała kartonowe boksy na gry (do samodzielnego złożenia)
i plastikowe Jewel Case

Spoiler

na płytki. Ach, to były czasy - premiery za trzy dyszki (m.in. Original
War - miodna strategia!)...

Ja pamietam Robin Hood Legenda Sherwood :-) sam zlozylem pudelko (nie domykalo sie bo karton byl pognieciony i nie dosc sztywny do zlozenia) i polozylem na polke z dumnym usmiechem :) jeszcze ten jewel case do ktorego trzeba bylo wlozyc okladki :D fajna sprawa z tym byla ....a RH do dzis stoi na szafce w idealnym stanie i czasem nawet w niego gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 14:06, przemcio256 napisał:

może być słabe bo z komórki ale chyba jest ok


Zwykle nie oceniam kolekcji gier, ale teraz zrobię wyjątek. Za World of Pronce of Persia masz u mnie wieeelkiego plusa! Za Sid Meiers Pirates również. Za to nie podobają mi się sportówki od EA (może dlatego, że nienawidzę gier sportowych od Elektroników?). Ogółem kolekcja mała, ale całkiem fajna. Życzę dużej kolekcji (takiej jak ma np. Minsk i Boo, nathandler czy Markus89).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się