Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2008 o 01:03, roctez napisał:

Mniejsza część gier. Więcej mam u brata w domu. :)


ładnie widzę same tytuły które odznaczyły się.
Unreal 2, Gothic 3, Bard''s tale
dobre tytuły !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 07:46, Flagun napisał:

Robienie zdjęć komórką powinno być zabronione, przecież to kpina a nie zdjęcia.

Nie przesadzaj u mnie 3.2mpx w k800i wygląda chyba dobrze, El Cascador same dobre starsze tytuły wyglądają na prawdę extra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 07:46, Flagun napisał:

Robienie zdjęć komórką powinno być zabronione, przecież to kpina a nie zdjęcia.



Zdjęcie dobre mimo małej rozdzielczości, wszystko da się rozczytać [chyba że masz problem z oczami], jedyny problem to ten, że fota robiona "Pod kątem" i dlatego niektórych tytułów nie widać :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 00:43, El Cascador napisał:

Kolekcja gier El Cascador (+braciszek). Gry zbierane od 2000 roku, razem 72 gry (nie
liczyłem dodatków). Brakuje kilku interesujących tytułów, szczególnie tych nowszych.
Powód: dołek finansowy!

cholerka, to największa kolekcja, jaką w życiu widziałem!!!!! gratulacje!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 10:02, MTSMAFIOSO napisał:

> Robienie zdjęć komórką powinno być zabronione, przecież to kpina a nie zdjęcia.



Zdjęcie dobre mimo małej rozdzielczości, wszystko da się rozczytać [chyba że masz problem
z oczami], jedyny problem to ten, że fota robiona "Pod kątem" i dlatego niektórych tytułów
nie widać :F

Czy dobre ? Sam oceń, dla porównania wrzucam zdjęcie zrobione aparatem zmniejszone do tej samej rozdzielczości (wniosek nie tylko rozdzielczość wpływa na jakość) co obraz powyżej. Więc może mam coś z oczami, ale różnicę wychwytuję bez problemów.

20080319111637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 00:43, El Cascador napisał:

Kolekcja gier El Cascador (+braciszek). Gry zbierane od 2000 roku, razem 72 gry (nie
liczyłem dodatków). Brakuje kilku interesujących tytułów, szczególnie tych nowszych.
Powód: dołek finansowy!


Mam niemal ten sam problem. Pieniędzy na gry w życiu nie uda mi się wyłudzić... Ale cóż... Bywa :) Jakoś ciągniemy wózek do przodu :D
Co do gier to jestem pod wrażeniem - wiele premierowych edycji, niemal same wyśmienite gry. Co dla mnie najważniejsze dużo RPG - najlepsze z Twoich to serie The Elder Scrolls, Might & Magic (+ super Heroesy) no i Wiedźmin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 00:43, El Cascador napisał:

Kolekcja gier El Cascador (+braciszek). Gry zbierane od 2000 roku, razem 72 gry (nie
liczyłem dodatków). Brakuje kilku interesujących tytułów, szczególnie tych nowszych.
Powód: dołek finansowy!

No kolekcja jest super, a zapytam co wchodzi w skład EK XII??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 12:49, Naymar napisał:

Mam niemal ten sam problem. Pieniędzy na gry w życiu nie uda mi się wyłudzić... Ale cóż...
Bywa :) Jakoś ciągniemy wózek do przodu :D

Powoli ale ciągniemy.

Dnia 19.03.2008 o 12:49, Naymar napisał:

Co dla mnie najważniejsze dużo RPG - najlepsze z Twoich to serie The Elder Scrolls,
Might & Magic (+ super Heroesy) no i Wiedźmin ;)

RPG lubię najbardziej, a Herosy to dla mnie obiekt kultu :)

Zagul
A proszę bardzo: książka The XIII mystery - dochodzenie, plakat, instrukcja, jakiś świstek na zamówienie książek XIII, karta rejestracyjna Cenega i oczywiście cztery płyty CD z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 16:16, El Cascador napisał:

> Mam niemal ten sam problem. Pieniędzy na gry w życiu nie uda mi się wyłudzić...
Ale cóż...
> Bywa :) Jakoś ciągniemy wózek do przodu :D
Powoli ale ciągniemy.
> Co dla mnie najważniejsze dużo RPG - najlepsze z Twoich to serie The Elder Scrolls,

> Might & Magic (+ super Heroesy) no i Wiedźmin ;)
RPG lubię najbardziej, a Herosy to dla mnie obiekt kultu :)

Zagul
A proszę bardzo: książka The XIII mystery - dochodzenie, plakat, instrukcja, jakiś świstek
na zamówienie książek XIII, karta rejestracyjna Cenega i oczywiście cztery płyty CD z
grą.


tak sobie jak na EK... masz świetne wydania pudełkowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gawełek

O to co doszło, przez ostatnie 4 miesiące, do mojej kolekcji.

Przepraszam za jakość, ale aparatu niestety nie mam w pobliżu (a raczej brat, nie wiem co on z nim zrobił), więc cykałem z kamerki internetowej. Jakby co Heroes IV i Doom III zakupiłem dziś w Legionowskim Empiku.

20080319211229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 00:43, El Cascador napisał:

Kolekcja gier El Cascador (+braciszek). Gry zbierane od 2000 roku, razem 72 gry (nie
liczyłem dodatków). Brakuje kilku interesujących tytułów, szczególnie tych nowszych.
Powód: dołek finansowy!

Niezła kolekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 11:18, Flagun napisał:

> > Robienie zdjęć komórką powinno być zabronione, przecież to kpina a nie zdjęcia.

>
>
>
> Zdjęcie dobre mimo małej rozdzielczości, wszystko da się rozczytać [chyba że masz
problem
> z oczami], jedyny problem to ten, że fota robiona "Pod kątem" i dlatego niektórych
tytułów
> nie widać :F
>
Czy dobre ? Sam oceń, dla porównania wrzucam zdjęcie zrobione aparatem zmniejszone do
tej samej rozdzielczości (wniosek nie tylko rozdzielczość wpływa na jakość) co obraz
powyżej. Więc może mam coś z oczami, ale różnicę wychwytuję bez problemów.

Bardzo dobry tez kupiłem i mi sie podoba na maxa a tobie?

20080319213824

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 01:03, roctez napisał:

Mniejsza część gier. Więcej mam u brata w domu. :)

To co tu widać jest niezłe, ale spróbuj dać fote całej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Gra jest ok. Jestem w 4 akcie rozdział 2. I dopiero teraz zacząłem się wczuwać w klimat. Chociaż co do fabuły to mi nie odpowiada. Przekombinowane trochę i nie pasuje mi to do wcześniejszych wydarzeń. Wg mnie powinni zaserwować coś w stylu "Parasol" upada prezesi unowocześniają tvirus i porywają córkę prezydenta. Może to tak się kończy - zobaczymy.Wiem, że mój pomysł jest prostacki, ale jaka by była to kontynuacja :D

By nie robić off topa - kolejna gra z aktualizacji. ;)

20080319225900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się