Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2008 o 23:02, krak2610 napisał:

> MC Black
>
> Moje dwa ostatnie nabytki. Kupione w ciągu ostatniego tygodnia.
>
> W planie na przyszły tydzień kupno Metal Gear''a 4 Guns of the Patriots.
> I tym akcentem skończyłbym sierpień i byłoby w co pograć wieczorami po pracy ( Mass
Effect
> już przeszłe , MGS 3 jeszcze męcze, pewnie do końca następnego tygodnia skończe)

Wow no to widze, że jesteś multiplatformowy! :D
Masz dobrego kompa bo grasz w MassEffect
Masz Ps3 i Ps2 albo Ps3 z kompatybilnością wsteczną.
Masz Xboxa 360 !
WOW nice :}
Ajj Fable 2 ... szkoda, że nie bedzie na Ps3 :(
A co do MGS` Czwórki to kupuj bo świetny!


Dzięki ;)
PS2 , PS3, X360 pewnie dojdzie, ale to dopiero później, wydatki gonią wydatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 23:06, MC Black napisał:

> > MC Black
> >
> > Moje dwa ostatnie nabytki. Kupione w ciągu ostatniego tygodnia.
> >
> > W planie na przyszły tydzień kupno Metal Gear''a 4 Guns of the Patriots.

> > I tym akcentem skończyłbym sierpień i byłoby w co pograć wieczorami po pracy
( Mass
> Effect
> > już przeszłe , MGS 3 jeszcze męcze, pewnie do końca następnego tygodnia skończe)

>
> Wow no to widze, że jesteś multiplatformowy! :D
> Masz dobrego kompa bo grasz w MassEffect
> Masz Ps3 i Ps2 albo Ps3 z kompatybilnością wsteczną.
> Masz Xboxa 360 !
> WOW nice :}
> Ajj Fable 2 ... szkoda, że nie bedzie na Ps3 :(
> A co do MGS` Czwórki to kupuj bo świetny!

Dzięki ;)
PS2 , PS3, X360 pewnie dojdzie, ale to dopiero później, wydatki gonią wydatki ;)


Ja tam sie ciesze, że mam moją "czarnulke" ( dla nie wtajemniczonych Ps3 ;D ) i moge grać w świetne tytuly i nie martwic się o karty graficzne itd.
A komputer do interneru jakoś starcza, dokupie jeszcze ram i wymienie wentylatory i będzie smigał jak zły! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 23:16, krak2610 napisał:

Ja tam sie ciesze, że mam moją "czarnulke" ( dla nie wtajemniczonych Ps3 ;D ) i moge
grać w świetne tytuly i nie martwic się o karty graficzne itd.
A komputer do interneru jakoś starcza, dokupie jeszcze ram i wymienie wentylatory i będzie
smigał jak zły! ^^


I przyznasz, że to piękny sprzęt ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie dziś przyszło tak jak miałem nadzieję. Co prawda kurier zszargał mi trochę nerwy [przyjechał 2h później], ale jest. Gorzej z tym, że wyrolowali mnie w Wirtusie. Cholernie cieszyłem się na premierowe edycje JE SE i R6, a tu lipa. Przysłali zwykłe z XK Hit i KK. Nieszczęście w szczęściu można powiedzieć. Na dodatek SWAT i JE mają uszkodzone pudełka [swat ma z tyłu dziurkę, a JE odkleiła i nadpękła folia ochraniająca okładkę też z tyłu]. Jako że jestem estetą i kolekcjonerem wirtus strasznie mnie zawiódł. Może czas przerzucić się na sklep gramu? Zamieszczam całą kolekcję, Update jest na ostatnim zdjęciu.

JayL

20080822142102

20080822142125

20080822142143

20080822142200

20080822142213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:22, JayL napisał:

Zamówienie dziś przyszło tak jak miałem nadzieję. Co prawda kurier zszargał mi trochę
nerwy [przyjechał 2h później], ale jest. Gorzej z tym, że wyrolowali mnie w Wirtusie.
Cholernie cieszyłem się na premierowe edycje JE SE i R6, a tu lipa. Przysłali zwykłe
z XK Hit i KK. Nieszczęście w szczęściu można powiedzieć. Na dodatek SWAT i JE mają uszkodzone
pudełka [swat ma z tyłu dziurkę, a JE odkleiła i nadpękła folia ochraniająca okładkę
też z tyłu]. Jako że jestem estetą i kolekcjonerem wirtus strasznie mnie zawiódł. Może
czas przerzucić się na sklep gramu? Zamieszczam całą kolekcję, Update jest na ostatnim
zdjęciu.

JayL


Bardzo interesująca kolekcja :)

Co do Wirtusa, to czasami jakość ich usług pozostawia wiele do życzenia, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:22, JayL napisał:

Zamówienie dziś przyszło tak jak miałem nadzieję. Co prawda kurier zszargał mi trochę
nerwy [przyjechał 2h później], ale jest. Gorzej z tym, że wyrolowali mnie w Wirtusie.
Cholernie cieszyłem się na premierowe edycje JE SE i R6, a tu lipa. Przysłali zwykłe
z XK Hit i KK. Nieszczęście w szczęściu można powiedzieć. Na dodatek SWAT i JE mają uszkodzone
pudełka [swat ma z tyłu dziurkę, a JE odkleiła i nadpękła folia ochraniająca okładkę
też z tyłu]. Jako że jestem estetą i kolekcjonerem wirtus strasznie mnie zawiódł. Może
czas przerzucić się na sklep gramu? Zamieszczam całą kolekcję, Update jest na ostatnim
zdjęciu.

JayL

Interesująca ta twoja kolekcja . Widzę , że tak jak ja masz Fahrenheit , Jade Empire i Swat 4 :) Ja na twoim miejscu poczekałbym na Złotą Edycję Swat 4 + Syndykat , ale cóż , sam Swat 4 to też świetna gra . Ja polecam Tobie sklep Cenegi lecz sklep gam.pl też jest ok . A jakie wrażenia z Splinter Cell Edycja Kolekcjonerska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 23:13, heaton 1992 bdg napisał:

Interesująca ta twoja kolekcja . Widzę , że tak jak ja masz Fahrenheit , Jade Empire
i Swat 4 :) Ja na twoim miejscu poczekałbym na Złotą Edycję Swat 4 + Syndykat , ale cóż
, sam Swat 4 to też świetna gra . Ja polecam Tobie sklep Cenegi lecz sklep gam.pl też
jest ok . A jakie wrażenia z Splinter Cell Edycja Kolekcjonerska ?

Co do SWAT''a - z początku zamawiałem zestaw podstawka + dodatek ze starej eXtra Klasyki, ale okazało się, że dodatku nie ma. Potem zastanawiałem się czy czekać do 28 sierpnia czy nie. Doszedłem do wniosku, że to za długo [na zamówienie i tak czekałem 2,5 tygodnia] i ew. Złotą Edycję kupię później, te 20zł to nie tak dużo przecież, a mogłem czekać na marne, bo nie wiem czy SWAT mi podpasuje. Na Cenegę niestety raczej się nie zdecyduję, bo jak zamawiam gry to jak widać prawie zawsze po min. 3 tytuły, nigdy się nie zdarzyło żeby wszysktie były od jednego wydawcy, a co dopiero od Cenegi, która niestety mało ma gier, które mi pasują. Co do EK - pudełko mniejsze niż myślałem [i trochę za małe - poradnik ledwo się mieści i ciężko się go wkłada], ogólnie średnie to wydanie. Obecnie jego największą zaletą jest cena. Sam zapłaciłem 30zł, za 3 pierwsze SC + zajefajny poradnik i instrukcja do każdej z gier. Największą wadą jest właśnie ten ścisk i trochę kiepskie miejsce na płyty - materiał z którego zrobione jest wnętrze dość łatwo się kruszy przez co płyty były brudne, poradnik i instrukcje zresztą też. Brakuje jakiegoś sensownego segregatora - moim zdaniem 4 płytki tak włożone to kiepski pomysł i jakieś opakowanie kupić trzeba. Gdyby nie cena i poradnik to właściwie - jak dla mnie - nie opłacałoby się tego kupować. Chyba, że ktoś jest kolekcjonerem, wtedy jak najbardziej, bo na półce prezentuje się świetnie. ;) O żesz, ale się rozpisałem. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:22, JayL napisał:

Zamówienie dziś przyszło tak jak miałem nadzieję. Co prawda kurier zszargał mi trochę
nerwy [przyjechał 2h później], ale jest. Gorzej z tym, że wyrolowali mnie w Wirtusie.
Cholernie cieszyłem się na premierowe edycje JE SE i R6, a tu lipa. Przysłali zwykłe
z XK Hit i KK. Nieszczęście w szczęściu można powiedzieć. Na dodatek SWAT i JE mają uszkodzone
pudełka [swat ma z tyłu dziurkę, a JE odkleiła i nadpękła folia ochraniająca okładkę
też z tyłu]. Jako że jestem estetą i kolekcjonerem wirtus strasznie mnie zawiódł. Może
czas przerzucić się na sklep gramu? Zamieszczam całą kolekcję, Update jest na ostatnim
zdjęciu.

JayL


Widzę, że mamy podobne upodobania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kitek0101 , wojtek2222
Oto zdjęcia całej kolekcji należącej do mnie i brata. O ile się nie mylę to brakuje tylko Mafii (wydanie premierowe), została pożyczona. Na pierwszym zdjęciu są gry z różnych serii wydawniczych, na drugim "inne", na trzecim edycje kolekcjonerskie, na czwartym gry, które nie były w pudełkach DVD.

PS. Sorry, że te zdjęcia są takie średnie, ale nie chciało mi się ich za bardzo robić, więc cykałem je na full-automacie...

20080824142019

20080824142103

20080824142253

20080824142326

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 15:11, zerohunter napisał:

Właściwie nie nabytek, a prezent z powodu imienin...


Sam tą grę niedawno zakupiłem, tyle ,że edycje kolekcjonerską i przyznam, iż świetna gra. Napewno się nie zawiedziesz , szczególnie jeśli lubisz tego typu gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 14:26, kitek0101 napisał:

kitek0101 , wojtek2222
Oto zdjęcia całej kolekcji należącej do mnie i brata. O ile się nie mylę to brakuje tylko
Mafii (wydanie premierowe), została pożyczona. Na pierwszym zdjęciu są gry z różnych
serii wydawniczych, na drugim "inne", na trzecim edycje kolekcjonerskie, na czwartym
gry, które nie były w pudełkach DVD.

PS. Sorry, że te zdjęcia są takie średnie, ale nie chciało mi się ich za bardzo robić,
więc cykałem je na full-automacie...



wsaniala kolekcja. bardzo dobre tytuły. gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 15:11, zerohunter napisał:

Właściwie nie nabytek, a prezent z powodu imienin...

Czy gra fajna, to ja już się pewnie nie dowiem, bo zamawiałem EK za 30 złotych, ale przez błąd w zamówieniu zwinięto mi ją sprzed nosa ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 14:26, kitek0101 napisał:

kitek0101 , wojtek2222
Oto zdjęcia całej kolekcji należącej do mnie i brata. O ile się nie mylę to brakuje tylko
Mafii (wydanie premierowe), została pożyczona. Na pierwszym zdjęciu są gry z różnych
serii wydawniczych, na drugim "inne", na trzecim edycje kolekcjonerskie, na czwartym
gry, które nie były w pudełkach DVD.

PS. Sorry, że te zdjęcia są takie średnie, ale nie chciało mi się ich za bardzo robić,
więc cykałem je na full-automacie...


Niezła kolekcja, ja kupię jutro Warhammera 4400: DoW ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

balduran2

1 zdjęcie - zawartość ostatniej paczuszki z Wirtusa
2 zdjęcie - cała, mała, ale jakże zacna kolekcja

A tutaj "foto historia", powiększania się moich zbiorów:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=5383
http://forum.gram.p l/forum_post.asp?tid=2037&pid=6330
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid =12338
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=14982
http://forum.gram.pl /forum_post.asp?tid=2037&pid=17005
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid =17402

20080824204559

20080824204629

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się