Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

No tak, przepraszam, że stwierdziłem fakt. O ja debilny. Ja też mogę napisać, że np. film "Ojciec Chrzestny" jest do dupy. Tyle że raczej wyjdę na ignoranta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batarang został z czasów, kiedy miałem EK na X360.
Potem sprzedałem konsolę (RROD), gry i kupiłem PS3.
Na PS3 mam już Batmana w wersji zwykłej, ale batarang został :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 14:46, Harrolfo napisał:

Batarang został z czasów, kiedy miałem EK na X360.
Potem sprzedałem konsolę (RROD), gry i kupiłem PS3.
Na PS3 mam już Batmana w wersji zwykłej, ale batarang został :)

Nie chcesz sprzedać Batarangu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 08:19, miodus napisał:

> pokażesz zdjęcia ubi eclusive w środku jak wygląda ?(okładke i jak wygląda środek)

nic specjalnego...


W Stanach hirołsi kosztują więcej niż tu, o ile mówimy o premierówkach. Gratki!

@Kaucz

No poparz, rzeczywiście nic specjalnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 20:02, crash807 napisał:

Ostatnie dwa nabytki. Zdjęcie takie jakie są gdyż telefon akurat był pod ręką ^^

Prawdziwa legenda z szaraka :D, pamiętam jak się w to zagrywałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 20:02, crash807 napisał:

Ostatnie dwa nabytki. Zdjęcie takie jakie są gdyż telefon akurat był pod ręką ^^


Staaare czasy mi się przypominają. Ostatnie zaskórniaki się na gry wydawało. W CRASH''a można spokojnie i teraz pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja: NintendoPassion

Dr. Mario NES-P-VU [PAL, Germany]
UPC: 045496630621

8-bit power do potęgi entej. To najlepsza kopia słynnego Tetrisa. Sorry Sega, Columns nawet się nie umywa. No i ta zajebjaszcza muzyczka. Można grać w nieskończoność!

Przedtem całkowicie ignorowałem polski rynek gier retro. Teraz wiem, że to pomyłka. Wyszukałem na rodzimej aukcji za 50zł. Bardzo dobra cena biorąc pod uwagę stan pełnego kompletu. Coraz częściej udaje mi się wyszukać takie cudeńka. W brew pozorom, takich ludzi jak ja jest w Polsce więcej, z tą różnicą, że ja nie sprzedaje swoich gier.

Zaliczyłem pierwszą wpadkę na allezłodzieju. Gość sprzedał mi całkiem dobrą podróbkę Metal Gear. Trochę zajęło czasu na odzyskaniu pertraktacjach i odzyskaniu funduszy, ale udało się. O tym napiszę później.

PS - chyba mnie kopnęli na przewodniczącego. Za co!? Przecież nic nie zrobiłem! XD

20101223110117

20101223110127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 11:07, NintendoPassion napisał:

Kolekcja: NintendoPassion


Nawet nie wiedziałem, że Dr Mario jest oficjalny z Nintendo. Heh moja mama była od (niestety) podróbki tej gry uzależniona.. Nic się na to nie poradzi, że w Polsce rządził pegasus i nie miało się pojęcia, że wszystko co się posiada są to podróbki gier zza oceanu bądź piraty sprzedawane legalnie :(

>W CRASH'a można spokojnie i teraz pograć.

Zgadzam się:D Team Racing przeszedłem z 5 razy ale znów do niego wracam. Z 2 podobnie z tym , że prawie nic nie pamiętam. Teraz poluję na czecią część którą znam już na pamięć ale chcę mieć kolekcję wszystkich Crashy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 11:14, crash807 napisał:

Zgadzam się:D Team Racing przeszedłem z 5 razy ale znów do niego wracam. Z 2 podobnie
z tym , że prawie nic nie pamiętam. Teraz poluję na czecią część którą znam już na pamięć
ale chcę mieć kolekcję wszystkich Crashy ^^


Znam kilka osób stricte kolekcjonujących ulubioną serię. Zbierzesz PAL i zabierzesz się na NTSC? Nic tylko życzyć powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się