Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2012 o 20:07, Michu94x napisał:

> /.../

Premium edition skyrima gdzie zakupiłeś ? :P


Można już chyba w każdym empiku. Ja widziałem dzisiaj w swoim w Lublinie edycje na pc oraz są dostępne antylogie dla pc i ps3 Assassin''a Creeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 20:30, barth89 napisał:

/.../


Tak podejrzewałem. Tylko, że właśnie tam już się wszystkie egzemplarze wyprzedały... a w takiej fajnej cenie była ta edycja. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Citkowsky

Mały ale ważny upgrade;)

World dopiero co kupiony i jeszcze w folii, ściągnę z neta Worlda i trochę pogram, jak się spodoba to odfoliuję i wykorzystam kod który jest wewnątrz a jak nie to będzie w folii dumnie stał obok całej reszty NFSów;)

20121216123248

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze coś ode mnie.

barth89

Metro 2033 (książka w twardej oprawie i gra) - całość udało mi się kupić za 60zł.

Pre-order pack Splinter Cell: Blacklist (a żeby tak sam nie leżał pochwalę się też nową podkładką ;)).

+ bonusowo odpakowana Freedom Edition.

20121218172609

20121218172618

20121218172623

20121218172627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iselor86

Tym razem DVD Boxy:

1. Alpha Protocol
2. Armada 2526
3. Divinity II: Dragon Knight Saga
4. Flight Unlimited II
5. Great Battles of Caesar
6. Pompei
7. Star Wars - Jedi Knight: Jedi Academy
8. The Elder Scrolls IV: Oblivion (Game of the Year Edition)

20121220211051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 21:10, iselor86 napisał:

Iselor86

Tym razem DVD Boxy:


Off top: Mam pytanie czy twój oblivion GoTY jest po polsku czy po angielsku? Bo mam edycje GoTY również i mam only angielską. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na płycie bonusowej jest patch polonizacyjny.

Iselor86

Gry na PSXa:
Magic Carpet
Mortal Kombat Trilogy
Resident Evil 2
Tekken 3

a pod nimi trzy gry na PC (tytuły mogą być na płytkach ciężko dostrzegalne ale musicie mi wierzyć, a jak ktoś się przypatrzy to wyłapie):
Might and Magic: World of Xeen
Prince of Persia Collection (czyli Prince of Persia z 1990 i Prince of Persia 2: The Shadow & The Flame z z 1993 :))
Word of Aden: Thunderscape

20121222213613

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś to ostatnio? Jeśli tak, to ile zapłaciłeś za gry na Playstation? Myślałem o tym, żeby obkupić się w jakimś komisie i pobawić się w archeologa, ale po wstępnych oględzinach ofert na allegro stwierdziłem, że ceny gier na tą konsolę stają się powoli hmm, kolekcjonerskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ostatnio, ostatnio z gier na PSXa kupiłem tylko MKT. Przedział cenowy 30-60 zł.

Tak, już zostanie, gry na PSXa to coraz większe rarytasy chyba, są coraz rzadsze, skupione w rękach głównie kolekcjonerów więc ceny już będą tylko rosnąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze odemnie coś na PS3 ostatni zakup do move jako że mam dopiero konsole dwa dni także skromnie ale zawsze można pograć ( trzy gry były dodatkiem do kupionej konsoli natomiast Sports champions dokupiłam już później ).

20121224104422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 17:21, Wujek-Alfred napisał:

Masz tak brudno w pokoju że aż musisz nosić rękawiczki ?

To miejsce mojej pracy, mieszalnia lakierów samochodowych. Rękawiczki się przydają, wierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś wybrałam się na zakupy poświąteczne więc wstąpiłam Carrefoura i kupiłam po okazyjnej cenie 7zł/sztuka dwie gry oraz dwa filmy również w cenie 7zł/sztuka tym razem w MM.

20121227164636

20121227164701

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała retrospekcja w związku ze 125 urodzinami Sherlocka Holmesa.
Jedynka była szokiem zarówno dla recenzentów, jak i graczy. Cudowna "smętna" grafika, płynność, udźwiękowienie (choć głosy aktorów były tylko w intro i outro jeśli dobrze pamiętam), zagadki, sporo lokacji, wspanaiała odskocznia od "cukierków" Sierry.. Jedynym felerem była straszna dyskożerność. Po zainstalowaniu (w zależności od tego, jaką się wybrało) gra zajmowała aż 13,5 lub 29 megabajtów! Wiele osób miało dyski 40-megabajtowe i trzeba się było nieźle nagimnastykować, żeby gra się zmieściła. Ale jak już się udało... miód. Oczywiście nie można było nie mieć oryginału. ;) Problem był jedynie z wersją, bo nie mogłem dostać na "małych" dyskietkach. Po jakimś czasie wyszła wersja na płycie, chyba także wydana przez IPS, ale jakoś ją pominąłem, niestety.
Część druga to inna epoka, w której płyta już była standardem, podobnie jak mowa postaci w całej grze. Płyta sporo pomieści, to można bez żenady wrzucać, co się chce no i nawrzucali. Piękne, sterylne tła, digitalizowane postacie, brytyjski akcent prima sort, ale.. klimat z jedynki diabli wzięli. Na dodatek były jakieś problemy z przejściem (zapętlenie w lokacjach) i już nie pamiętam czy ją w ogóle ukończyłem. W sumie dużo nie kosztowała (z przeceny), więc nie żałuję.

20121227201644

20121227201655

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 20:58, Loolekk napisał:

Loolekk
Ostatnio był update, trochę gierek przybyło. Wrzucam zdjęcie swojej kolekcji, która jest
ciągle uzupełniana.

Edzia dorwałeś osobno czy razem z grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się