Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

>W Polsce piractwo na X360 Microsoft szacuje na 55% to jaki jest na PC, aż się boję pomyśleć.

Według ostatnich danych 56%, więc nie ma różnicy. Zasłanianie się piractwem jako powodem nie wydawania gry to tylko wymówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy, że to tylko wymówka? Rozwiń tę myśl.
Taki Epic Games wrzucił na przykład Gears 2 na X360 i uważam, że nie bez powodu http://gry.onet.pl/1742249,,40_milion%C3%B3w_pirat%C3%B3w_w_Unreal_Tournament,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym, gdyby mówili tak : Olewamy PCty nie z powodu piractwa, tylko dlatego że Amerykanie, Brytyjczycy i Japończycy grają jeno na konsolach. A to na nich głównie zarabiamy.Twórcy wolą zasłaniać się piractwem, bo to wygodniejsze. Gdyby PC był tak popularny w USA jak u nas to na bank byłaby konwersja GoW 2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

igor8472

Zrobiłem jeszcze mały porządek w szafie i znalazłem pudło ze starociami jeszcze w jewel case''ach. Niektórych się pozbywam na aukcjach więc zapraszam. To całe niebieskie po prawej to rarytasik - S.C.A.R.S :-)

20090815152736

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Media Markt. Za 49zł. Grałem, ale na razie tylko w TF2 :) na HL nie mam miejsca na dysku, ale zamierzam to zrobić po wakacjach, znaczy się, spróbować HL2. Portala dane mi było przetestować już wcześniej i muszę powiedzieć, że jest naprawdę czymś wyjątkowym. TF2 pomimo, że jest świetną sieciówką, to jeszcze doskonale rozluźnia... Za tą kasę - grzech nie kupić, a ta promocja jest już praktycznie w każdym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 14:33, Gromo napisał:


Co 3 dni pokazywac to samo :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to nie promocja, a normalna cena. Orange Box i L4D były reklamowane razem z nowym rzutem EA Classics, czyli spadek ceny do 50zł. Co ma do tego EA - nie wiem, ale teraz obie gry [wiem, że OB to zestaw :P] są po cenie Classics w premierowych wydaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 21:05, Gumisiek2 napisał:

Kasa jest, gorzej z dostępnością towaru.



na allegro jest tego od cholery. W empikach to samo, a jak nie ma w twoim mieście w empiku to zamów sobie na ich stronie i odbierz w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2009 o 18:13, Iverson7 napisał:

Co 3 dni pokazywac to samo :/...



kolega sie zmarwilm ze za malo chwalili jego kolekcje :) wiec powtorzyl jeszcze raz :)


ps - kupilem sobie PSP - 3004 :)
jutro zapodam fotki, niezle cacko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupione, EiB z MM za 12,45 [w końcu coś kupiłem w jakiejś promocji...] a D2 z Saturna za 65zł [swoją drogą, jak zawsze było tego Diablo wszędzie pełno, teraz nigdzie trafić nie mogłem]. Cóż, obie były zamówione w Wirtusie, jednak oni już 3 tygodnie się ociągają z wysyłką. Ale na BiA zaoszczędziłem [całe 50 groszy -.-], za to na D2 musiałem przepłacić - zamówione za 50 było, ale właśnie jego nie mieli, więc postanowiłem dać te 15zł za święty spokój. Teraz czekam już tylko na Mirror''s Edge i Painkillera BE [też nigdzie nie ma O_o].

A tak btw - pamiętam jakiś czas temu latałem jak głupi za SWATem 4. W końcu zamówiłem samą podstawkę, a potem domówiłem złotą edycję w XK za 20zł dla dodatku. Teraz za taką samą kasę znalazłem w MM złotą edycję z tym że w... Platynie. I to od cholery i jeszcze trochę, nie przesadziłbym pewnie mówiąc, że było ze 30 pudełek. Ehhh, niestety tak to już jest z grami.

Niezły "fart" też miałem z nowym PoPem. Niedawno kupiłem za bodaj 80, teraz jest już za 50-60. Ehhh.

PS: Jak wszystko już dojdzie, wrzucę zdjęcie zbiorowe całego update''u. :P
JayL

20090817115749

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Teraz czekam już tylko na Mirror''s Edge i Painkillera BE [też

Dnia 17.08.2009 o 11:58, JayL napisał:

nigdzie nie ma O_o].

W biedronce były Painkillery po 10 zł. Może jeszcze u Ciebie są.

Dnia 17.08.2009 o 11:58, JayL napisał:

Niezły "fart" też miałem z nowym PoPem. Niedawno kupiłem za bodaj 80, teraz jest już
za 50-60. Ehhh.

To ja mam większe szczęście. Niedługo po premierze kupiłem Wiedźmina za 60 zł, dotychczas w tej cenie był tylko raz na gram.pl, ale się nie liczy bo przesyłka też kosztuje. To samo miałem z Far Cry 2. Kupiłem po premierze za 40zł, a teraz ludzie piszą jaka to wielka promocja bo FC2 po 49,99,- jest.

Dnia 17.08.2009 o 11:58, JayL napisał:

PS: Jak wszystko już dojdzie, wrzucę zdjęcie zbiorowe całego update''u. :P
JayL

Nie mogę się doczekać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się