Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2010 o 05:40, NintendoPassion napisał:

> Mój najnowszy zakup.

Gratki urwanych nocy i dni. Co do małego zdjęcia, to chyba spieszyłeś się do gry. Nie
zapomnij oddychać! :P


Dlatego małe zdjęcie bo telefonem robiłem. I na gramsajta wrzucałem a jak się pomniejsza w tej galerii to takie jest dziwne. Ale dzięki. W multi trochę ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę mieć te zeszyty :P. Po robocie od razu lecę do najbliższych papierniczych i biedronek żeby sprawdzić czy są jakieś egzemplarze. Piękne :), graty. Aż szkoda w nich pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 10:21, Damianuss1 napisał:

Muszę mieć te zeszyty :P. Po robocie od razu lecę do najbliższych papierniczych i biedronek
żeby sprawdzić czy są jakieś egzemplarze. Piękne :), graty. Aż szkoda w nich pisać.

Jak masz w pobliżu Auchan to tam były.
PS Nie będę w nich pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 05:21, NintendoPassion napisał:

A skąd wyczesałeś koszulkę?


A wylicytowałem kiedyś nówkę na aukcji :) Niestety troszkę przydługawa ale innego rozmiaru nie było a, że w Polsce o gadżety/koszulki z gier trudno a tym bardziej z Crasha to musiałem ją mieć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 10:23, Commander_Shepard napisał:

Jak masz w pobliżu Auchan to tam były.
PS Nie będę w nich pisać.

W moim mieście Biedronka to rarytas z najwyższej półki :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 11:09, Czarek188 napisał:

Jezu, no to dużo? Kupisz 3 zeszyty i basta. Chyba 10,50 cię nie zbawi... Szczególnie,
że są to gratki wszelkiej maści dla kolekcjonera...


Tym bardziej, że jest to produkt polski. To bardzo dobrze, że naśladują zachodnie rynki. W ten sposób TY zdobywasz coś związanego z grą, a jednocześnie wspomagasz twórców gier. Jak najbardziej popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 10:46, Damianuss1 napisał:

> Jak masz w pobliżu Auchan to tam były.
> PS Nie będę w nich pisać.
W moim mieście Biedronka to rarytas z najwyższej półki :P.

Ja mam w pobliżu 2 Auchany jeden w Żorach drugi w Raciborzu a na upartego jest też w Mikołowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę. AvP kupiony w empiku za 199,99zł? Heh, się przymierzałem do zakupu kolekcjonerki ale sądzę, że lepiej kupić Settlersów 7 ED...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 11:09, Czarek188 napisał:

Jezu, no to dużo? Kupisz 3 zeszyty i basta. Chyba 10,50 cię nie zbawi... Szczególnie,
że są to gratki wszelkiej maści dla kolekcjonera...

Źle mnie zrozumiałeś. Pytam się z ciekawości, a co do gratki, to fakt - spora. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Tym postem sugerowałem, żebyś leciał do sklepu i kupował te zeszyty. Ja np. mam zamiar wziąć takich 5. Ot, tak coś nowego w kolekcji. A takich osób jak ja może być milion. I załóżmy, że każdy weźmie od 2 do 10 zeszytów. I co? I nie ma nic... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 12:01, Czarek188 napisał:

Wiem. Tym postem sugerowałem, żebyś leciał do sklepu i kupował te zeszyty. Ja np. mam
zamiar wziąć takich 5. Ot, tak coś nowego w kolekcji. A takich osób jak ja może być milion.
I załóżmy, że każdy weźmie od 2 do 10 zeszytów. I co? I nie ma nic... ;)

No oczywiście, że muszę mieć. Przynajmniej z 5, do najważniejszych przedmiotów.
A co do zeszytów, jeszcze widziałem z The Sims 3. Może akurat dla siostry. :P
Dobra ale kończmy już ten offtopic - to temat na kolekcje, a nie na zeszyty. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 13:17, JayL napisał:

Gdzie kupiłeś? Dla mnie w gramie zabrakło Saboteura. ;/


U mnie sporo premierówek Saboteura wala się w Empiku i myślę ze na tą chwilę prawie wszędzie jest podobnie. Przejdź się po niego albo Media Marktu czy Saturna a raczej go tam znajdziesz. Z tego co zaobserwowałem to edycja Classic i premiery różni się tylko okładką, zawartość pudełka jest identyczna, ale i tak rozumiem to że chcesz premierę. Ten żółty kolor trochę jednak szpeci to pudełko ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 22:36, dave03 napisał:

Ale zaszalałeś :P

Wiesz, chciałem jeszcze wziąć Dead Space''a i Medal of Honor: Airborne co by mieć całą kolekcję MoHów na PC ale jako że nie było premierówek to spasowałem. ^^
>Tylko jedna rzecz mi nie daje spokoju, bo pamiętam, że po premierze

Dnia 05.08.2010 o 22:36, dave03 napisał:

dużo osób narzekało na jakieś problemy z instalacją (drga płyta je sprawiła). Instalowałeś
już może tą grę? Bo to by mi nieco rozjaśniło całą sprawę.

Ano instalowałem i żadnych problemów nie napotkałem - poza tym na pudełku jest napisane że można pobrać jakieś elementy dodatkowe do ME2 i DA - chyba ze strony EA za pomocą specjalnych seriali [ te są w pudełku z grą na ulotce ] tyle tylko że kody są niby ważne do końca kwietnia 2010 ale z tym to różnie bywa więc akurat jak z tym jest to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się