Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2006 o 21:14, Evil Khan napisał:

> To moje starocie tez pokaze :)
>

ładnie ładnie, nie najgorzej ;)
Dużo klasyki - chwała ci za to :)

By nie być gorszym dam swoje aktualne zdjęcia :))
(Sorry za duże fotki :)


Aczemu większosc z tych gier to sa w foli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2006 o 21:31, ArtuRPGpl napisał:

Aczemu większosc z tych gier to sa w foli?


prawda jest taka, że w większość nie grałem jeszcze. folia jest ale gry są zazwyczaj rozpakowane z boku (lub na górze) celem sprawdzenia zawartości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2006 o 21:30, Evil Khan napisał:

Zbieram to od 1997 :)
za 9 lat też ci się uzbiera ;))



A w te zafoliowane to jak grywasz ;p

No ja zbieram od wydania w polsce Homm 2 (z przerwami ) , Gry dyskietkowe tez mialem ale gdzies zaginely ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 21:33, Evil Khan napisał:


> Aczemu większosc z tych gier to sa w foli?

prawda jest taka, że w większość nie grałem jeszcze. folia jest ale gry są zazwyczaj rozpakowane
z boku (lub na górze) celem sprawdzenia zawartości :)


to po co wydajesz tyle kasy skoro w nie nie grasz? i ile masz lat i gdzie pracujez jak mgoe zapytac ze wydajesz na gry skoro nie grasz w nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 21:39, ArtuRPGpl napisał:

to po co wydajesz tyle kasy skoro w nie nie grasz? i ile masz lat i gdzie pracujez jak mgoe
zapytac ze wydajesz na gry skoro nie grasz w nie?


nie bój się :)
gram gram po koleji... kupuję czasem okazyjnie na zapas i się tak uzbierało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2006 o 21:45, Evil Khan napisał:

nie bój się :)
gram gram po koleji... kupuję czasem okazyjnie na zapas i się tak uzbierało :)



Kup mi cos na zapas :)

Chyba bede robil tak : kupie orginal ale nie rozwoliuje (zeby nie tracil wartosci i jego wartosc kolekcjonerska wzrosla)
A skoluje sobie wersje nie do konca legalna , choc jak bede mial orginal to tamto bedzie robic jako dozwolona prawnie kopia zapasowa :D i wszyscy beda szczesliwi :D nikt sie nie przyczepi , dystrybutor zarobi a mi sie gra nie poniszczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 21:50, libero85 napisał:

Chyba bede robil tak : kupie orginal ale nie rozwoliuje (zeby nie tracil wartosci i jego wartosc
kolekcjonerska wzrosla)
A skoluje sobie wersje nie do konca legalna , choc jak bede mial orginal to tamto bedzie robic
jako dozwolona prawnie kopia zapasowa :D i wszyscy beda szczesliwi :D nikt sie nie przyczepi
, dystrybutor zarobi a mi sie gra nie poniszczy :D


uważaj by jakiś moderator się nie dopatrzył w tym poście namawiania do piractwa bo będzie ciepło :(
Lepiej robić tak - kupić coś na zapas i trzymać w folli by nie straciło za wiele na wartości - i GRAĆ GRAĆ GRAĆ - po koleji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię zebys wytrzymał kilka minut choćby przy nierozpakowanej wersji, mnie to ciągnie jak cholera do zafoliowanego pudełeczka, nawet jak w sklepie na półce stoii :D Nie no żarcik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 21:53, Evil Khan napisał:

uważaj by jakiś moderator się nie dopatrzył w tym poście namawiania do piractwa bo będzie ciepło
:(
Lepiej robić tak - kupić coś na zapas i trzymać w folli by nie straciło za wiele na wartości
- i GRAĆ GRAĆ GRAĆ - po koleji :)



Jak by sie dopatrzyl to by swiadczylo ze jest z PISu i wszedzie widzi uklady i lamanie prawa , A posiadanie kopi zapasowej jest przeciez 100% legalne (pamieta ktos jak za blokowanie mozliwosci przegrywania plyt CD polecialy gromy na wytwornie plytowe ?) A czego jak czego u mnie piractwa sie doszukiwac to lekka przesada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 21:55, Diddle napisał:

Wątpię zebys wytrzymał kilka minut choćby przy nierozpakowanej wersji, mnie to ciągnie jak
cholera do zafoliowanego pudełeczka, nawet jak w sklepie na półce stoii :D Nie no żarcik :D

Dżizass, to nie idź czasem do np MediaM. - bo jak zaczniesz rozrywać folię to ci każą kupić wszystko ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak apropos kolekcjonowania to oddalem mapki z RPGow do oprawienia , powiesze sobie na jednej biurkowej scianie :) mam nadzieje ze bedzie ladnie :) (kiedy ja z tego wyrosne ;p ) jak powiesze nie omieszkam sie forumowo pochwalic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe już kazali :D ale im uciekłem, tylko ze jak na drugi dzień wbiegłem do sklepu to po policje zadzwonili, później grom przyjechał i moi ludzie z zakładu psychiatrycznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 22:03, libero85 napisał:

A tak apropos kolekcjonowania to oddalem mapki z RPGow do oprawienia , powiesze sobie na jednej
biurkowej scianie :) mam nadzieje ze bedzie ladnie :) (kiedy ja z tego wyrosne ;p ) jak powiesze
nie omieszkam sie forumowo pochwalic :D


Z tego się nie wyrasta :)
Zagrozić temu może jedynie małżeństwo :((

Przez ten konkurs koszyczkowy przywiązałem się tak do forum, że non-stop tu siedzę. Muszę wracać do grania bo "kilka" gierek jeszcze na mnie czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 22:05, Diddle napisał:

hehe już kazali :D ale im uciekłem, tylko ze jak na drugi dzień wbiegłem do sklepu to po policje
zadzwonili, później grom przyjechał i moi ludzie z zakładu psychiatrycznego :D

czyżby to dzięki tobie wymyślili w MM swoje hasło reklamowe ;) (żart taki - się nie obrażaj mi tu czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 22:08, Evil Khan napisał:

> hehe już kazali :D ale im uciekłem, tylko ze jak na drugi dzień wbiegłem do sklepu to
po policje
> zadzwonili, później grom przyjechał i moi ludzie z zakładu psychiatrycznego :D
czyżby to dzięki tobie wymyślili w MM swoje hasło reklamowe ;) (żart taki - się nie obrażaj
mi tu czasem :)


Ty no popatrz, rzeczywiście, a ja myślałem skąd oni to hasło wytrzasneli :D

P.S.
Nie obrazam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 22:18, Diddle napisał:

Ty no popatrz, rzeczywiście, a ja myślałem skąd oni to hasło wytrzasneli :D

P.S.
Nie obrazam się :D



A szyld z napisem : Tych klijentow nie obslugujemy, wraz z twoim zdjeciem juz zawisl ? :D

Nie lubie mm , ciagle mi siatka piszczy jak wychodze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 22:38, Evil Khan napisał:

za dużo gier wynosisz ;)


No co ty :D tylko 2 mam nowe z MM na zalaczonych obrazkach widac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, mi nie piszczy :D Jestem za szybki zeby cokolwiek piszczało :D Ale raz było tak ze jak przechodziłem obok ochroniarza to mi z nogawki płyta wypadła :D Koleś tak się na mnie patrzył i przez tą swoją zabawkę-Łoki Toki powiedział:
"Potrzebuję wsparcia" Normalnie tak się uhahałem :D A potem się obudziłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się