Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

ekhm odnosze wrazenie ze zostałem źle zrozumiany nie chodzi mi o plastikowe opakowanko, bo tych mam od groma... ale o kartonowe pudełko w ktorym znajduje sie wlasnie pudelko z allegro z gra ...

tego przedmiotu dotyczyło moje pytanie ...

@ Backside: dlatego sie zdziwilem jak mi napisales ze sa na allegro... juz sie zastanawialem czy aby nie osleplem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a oto część mojej kolekcji reszta albo pożyczona albo to płyty z czasopism komputerowych niektóre gry mam po dwa razy poniewaz jak już coś wygrywam w konkursach to przeważnie tę grę już mam. np. king konga mam dwa razy i prince of persia dwa trony niestety tej drugiej gry nie ma na zdjęciu bo jest w drodze do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 22:58, Misiek_ napisał:

a oto część mojej kolekcji reszta albo pożyczona albo to płyty z czasopism komputerowych niektóre
gry mam po dwa razy poniewaz jak już coś wygrywam w konkursach to przeważnie tę grę już mam.
np. king konga mam dwa razy i prince of persia dwa trony niestety tej drugiej gry nie ma na
zdjęciu bo jest w drodze do mnie.


"wygrywam" gdzie np??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 23:00, shinian napisał:

To pudełko od The Godfather to normalna edycja czy jakaś kolekcjonerska? (wygląda poprostu
genialnie).


Chyba można takie coś kupić normalnie w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 22:58, Misiek_ napisał:

a oto część mojej kolekcji reszta albo pożyczona albo to płyty z czasopism komputerowych niektóre
gry mam po dwa razy poniewaz jak już coś wygrywam w konkursach to przeważnie tę grę już mam.
np. king konga mam dwa razy i prince of persia dwa trony niestety tej drugiej gry nie ma na
zdjęciu bo jest w drodze do mnie.


a i sie tak nie chwal tym godfather bo ktos cie dla niej zastrzeli hehe. fajowe pudlo ja czekam na moja od 4 dni z ebayu kupilem a z gosciem nei ma zadnego kontaku:/ ale jak nie wysle to po paly dzwonie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KB z CDP może zobaczy a może nie ... co mam zarejstrowane.. Dlaczego chcałbym ... itp i takt nie zrozumieją mnie. So you take picture something you see.... Szkoda a chcę i walczę... (Kto wiedział o marketingu Gladiatora????)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 00:37, natanadler napisał:

KB z CDP może zobaczy a może nie ... co mam zarejstrowane.. Dlaczego chcałbym ... itp i takt
nie zrozumieją mnie. So you take picture something you see.... Szkoda a chcę i walczę... (Kto
wiedział o marketingu Gladiatora????)


Obawiam się, że nie bardzo Cię rozumiem. Mógłbyś wyrazić się jaśniej? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 09:17, glizda101 napisał:

Obawiam się, że nie bardzo Cię rozumiem. Mógłbyś wyrazić się jaśniej? ;D



Wiesz co to strasznie dłuuuuuga historia. To taka moja mała aluzja do rozmowy o pracę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oprocz tego mam gothica 1 ale nie maielm w pudełku karty rejsetracji, no i oczywiscie baaaardzo duzo gier z gazet a i jezcze w puedlku larry 7 ale to inna firma a nie cdp tak to mam same gry z cdp i czekam od 5 dni na godfather kupilem na ebayu za 60 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 22:58, Misiek_ napisał:

a oto część mojej kolekcji reszta albo pożyczona albo to płyty z czasopism komputerowych niektóre
gry mam po dwa razy poniewaz jak już coś wygrywam w konkursach to przeważnie tę grę już mam.
np. king konga mam dwa razy i prince of persia dwa trony niestety tej drugiej gry nie ma na
zdjęciu bo jest w drodze do mnie.


a np ile wysylasz sms zeby wygrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 12:19, bombel1981 napisał:

Nie mam jak narazie zrobić zdjęcia więc niech będzie lista gier zarejestrowanych na gram.pl


Bardzo nieźle. Szczególnie, że to tylko gey z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się