Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2007 o 16:43, master matrox napisał:

> sp33dy1
>
> oto, co dzisiaj do mnie przyszlo, zakupione od pewnego forumowicza ;)
>
>

Gratuluje zakupu, pewnie od Be-Yacza :P


Widziałem kolekcje Be-Yacza i nie dojrzałem tam nigdzie takiego faraona. No chyba, że w takim pudełku to w jakiś specyficzny sposób był położony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy moje nowe nabytki nabyte w tym tygodniu :) Z tych dwóch pierwszych jestem bardzo dumny... ale co do trzeciego to nie za bardzo fakt giera niezła, ale dość tnie:/ Na moim kompie a grafika przeciętna... Zła optymalizacja engine.

Carl92

20070727184013

20070727184020

20070727184027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakiej wersji jest Counter Strike zawarty w grze "Half-Life 2: Game of the Year Edition"? Czy to 1.6?
PS. Świetne gry żeś kupił. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Counter Strike zawarty w tej edycjo to Counter Strike Source nie powiem o wiele bardziej mi do gustu przypadł niż CS 1.6. Aha HL 2 GOTY kupiłem w Empiku za 49zł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 18:47, Carl92 napisał:

...HL 2 GOTY kupiłem w Empiku za 49zł xD

Tak, ostatnio ta gra dość dziwnie staniała,...
...jeśli jest warta kupna, chętnie ją sobie sprawię. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HL 2 GOTY kupiłem w Empiku za 49zł xD

Dzisiaj byłem w sklepie komputerowym w moim mieście i Hl2 jest w takiej samej cenie. Gdyby nie wakacje to napewno bym kupił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ta gra jest niesamowita tym bardziej, że w pakiecie mamy aż 4 gry, w które warto zagrać. Bardzo fajny jest HL 2 Deathmatch dość nietypowa gra bo nieraz oberwiesz latającym WC albo kaloryferem :D.
HL 2 jak każdy wie niesamowita gra a co najważniejsze jeest dość długa i rozrywka dość długo czasu mam zajmuje.
CS: S to samo co stary dobry CS tylko w nowej grafice i fizyce graj jest bardziej realistyczna. Są te stare mapy tylko po metamorfozie i stary dobry dust:)
Nic tylko kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:54, konarion napisał:

>


Jeżeli pamięć mnie nie myli, to Be-Yacz sprzedawał faraona i nawet był podany link do aukcji na Allegro, ale mniejsza o to.

> Carl 92


Gratuluję zakupu. Ile Cię kosztował HL2 i Episode One?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Half life 2 kupiłem w Empiku za 49zł Episode One kupiłem na Wirtusie za 39zł bo w empiku nie było:/ A razem Episode One Vietconga 2 za 19zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wertyn

no to i ja się pochwalę ;) pierwsza część mojej kolekcji pod tytułem: "wielkie pudła część 1" a oto główni bohaterowie:)

20070727200832

20070727200904

20070727200940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 18:47, Carl92 napisał:

Aha HL 2 GOTY kupiłem w Empiku za 49zł xD


CO??!?! HL2 za 49 zeta?!?!?! Chryste Panie! Musze kupić!:D Boże, taka gra, taka tania:P Dzięki Ci dobry człowieku za info:D

BTW: Bardzo dobre gry kupiłeś:D Opłacało sie kupić Vietcong 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 18:40, Carl92 napisał:

Trzy moje nowe nabytki nabyte w tym tygodniu :)


Gratuluje HL2 . Sam muszę go kupić :) , ale ostatnio fundusze mi nie pozwalają :P.

Co do Vietcongu to jest średnia strzelanka jakich wiele , można wymienić wiele lepszych tytułów za podobną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vietcong 2 hmm to taki Call of duty w Wietnamie gra może być grafika przeciętna, ale za to w grze mamy multum broni realistyczna fizyka zabitych jednak przy grze trzyma wysoka grywalność. Jeśli masz dobrego kompa możesz spróbować jeśli ci się znudziły gry typu Far Cry, Call of duty itp; można zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 21:36, mike91 napisał:

> Trzy moje nowe nabytki nabyte w tym tygodniu :)

Gratuluje HL2 . Sam muszę go kupić :) , ale ostatnio fundusze mi nie pozwalają :P.

Co do Vietcongu to jest średnia strzelanka jakich wiele , można wymienić wiele lepszych tytułów
za podobną cenę.

Ile kosztuje HL2? Bo nie wiem a też chcę kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2007 o 22:15, Dominik000 napisał:

>
Ile kosztuje HL2? Bo nie wiem a też chcę kupić.

Cena była podana:) Mnie zaszokowała - 49 złotych, za taką gra to tyle co nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 22:12, Carl92 napisał:

Vietcong 2 hmm to taki Call of duty w Wietnamie gra może być grafika przeciętna, ale za to
w grze mamy multum broni realistyczna fizyka zabitych jednak przy grze trzyma wysoka grywalność.
Jeśli masz dobrego kompa możesz spróbować jeśli ci się znudziły gry typu Far Cry, Call of duty
itp; można zagrać.


Do call of duty nie trzeba mieć dobrego kompa, wystarczy przeciętny w końcu ta gra ma już 4 lata, a co do far cry też na średnim sprzęcie pójdzie ale nie będzie można tej grafiki podziwiać co jest bardzo ważne w tej grze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 22:16, NuGGet napisał:


> >
> Ile kosztuje HL2? Bo nie wiem a też chcę kupić.
Cena była podana:) Mnie zaszokowała - 49 złotych, za taką gra to tyle co nic...


I jeszcze pierwszy half life i counter strike: source co oddzielnie prawie dwa razy tyle kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się