Zaloguj się, aby obserwować  
Sir_Percival

Co jest lepsze: Dungeon Siege czy Diablo ?

58 postów w tym temacie

ja polecam oby dwie gry ,ale DS szybko mi sie znudził. Diablo nigdy się nie nudzi. Może Diablo ma gorszą grafikę ,ale to jest jego urok. Tak samo jak w W(arcrafcie)oW-ie. Dungeon ma lepszą grafikę. No i łagodniejszą muzę. ;D P.S. pisze się "lepsze" :) Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy do końca zrozumiałem poprzedni post. Diablo jest klasykiem to fakt. A żywotność utrzymuje dzięki multiplayerze. Nie grałem w Dungeon Sige, ale mam wielką ochotę to zrobić, natomiast Diablo trochę mi się już znudziło, ale w końcu gram już 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo I i Dungeon Siege 1 wygrywa moim zdaniem DS.
Diablo II i DS 2 wygrywa moim zdaniem Diablo II.
co do Diablo III Blizzard nigdy nie bał się robić kontynuacji swoich hitowych gier co pokazali ostatnio pokazując prace nad SC2. Sam też słyszałem, ze robią DIII ale narazie są to chyba niepotwierdzone plotki.
Co do jednego z wyzszych postów, że D to szmira... cóż można tej gry nie lubić ale za sam fakt, co wniosła do gatunku należy się jej chociaż szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 22:55, Xsaw napisał:

Diablo II to dopiero gra nic jej nie dorówna:D



zgadzam się diablo II była najlepsza jest njalepsza i będzia najlepsza od DS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2007 o 20:37, PharauhnMizzrym napisał:

Co do jednego z wyzszych postów, że D to szmira... cóż można tej gry nie lubić ale za sam fakt,
co wniosła do gatunku należy się jej chociaż szacunek.


Nawet nie chodzi o to co wniosla do gatunku, ale ze stworzyla nowy gatunek i to na niej wzorowali sie tworcy Dungeo Siege i setek innych gier. Diablo, tak pierwsze jak i drugie wytyczaly i robia to po dzis dzien, kierunek rozwoju h''n''s. Producenci innych gier staraja sie wciaz dorownac chociazby temu tytulowi, ktory idealnie wrecz laczy wszystko co najlepsze w tym gatunku.

P.S. Nie jestem przeciwnikiem DS, wrecz przeciwnie, posiadam obie czesci i spedzilem sporo czasu przy nim, jednak chcac zachowac obiektywizm, wciaz jest to jedynie rozwiniecie i wzbogacenie gry Blizzarda i na zawsze tym nasladowca pozostanie pomimo lepszej grafiki i tysiaca bajerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to nie grałem w Diablo i nie mam zamiaru. Ale miałem kontakt z nim kiedyś prawie codziennie bo wszyscy grali. Ja nie lubie takich płytkich RPG. Albo jak to nazywają ActionRPG, DS II kupiłem tylko ze względu na filmiki i grafikę.. no i tak żałuję wyboru ale przeszedłem do końca. Nie wybieram nic i nie rozumiem co wy w tym widzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Dungeon Siege ma ładniejszą grafikę, jest tam jeden świat bez żadnych doładowań, ale za cholerę nie dorównuje Diablo klimatem...zresztą jeszcze nie spotkałem się z hack''n''slashem, który by dorównywał klimatem temu klasykowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwa tego tematu aż szczypie w oczy...

A co do samej treści

Cóż, Diablo, szczególnie 2 - to gra wiecznie żywa, do tej pory gra w nią setki tysięcy graczy. A DS? Tu jest chyba trochę gorzej, ale trudno mi się o niej wypowiedziec, bo grałem tylko w demo xD Ale ostatnio znalazłem na jakimś cd je ostatnio i chyba się skuszę na pełną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak w Diablo2 grałem, ale mnie jakoś nie wzięło, może po postu przejadła mi już przed jej spróbowaniem ;p DS przeszedłem, ale fakt faktem ze gra strasznie liniowa, jedynym fajnym jej elementem była grafika 3D w tamtym czasie i sposób rozwijania umiejętności. DS2 za to mimo że może mniej liniowy to jakoś nie przypadł mi do gustu.. nie wiem ale odniosłem wrażenie ze pisana jest tam kompletnie nowa historia DS, z czym się jakoś pogodzić nie mogłem grając, przechodząc jedynkę i dodatek do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować