Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2007 o 16:03, hito_kun napisał:

Żesz w mordę, musisz tyle spamować? Strach zaglądać do tego wątku, jak co drugi post jest twój:/

Przygadał kocioł garnkowi.

Dnia 01.07.2007 o 16:03, hito_kun napisał:

Sam nie liczę na wysoką pozycję, bo poza Teletubisiami niczego wyróżniającego na moim GS nie ma:)

To po co się zgłaszałeś - ja zawsze liczę na jak najlepsze miejsce nawet jakbym miał zielonego gluta ;)

PS Na pewno znajdzie się ktoś kto przepada za Teletubisiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 19:45, stiffyone napisał:

Przygadał kocioł garnkowi.


Masz coś na poparcie tych słów, czy po prostu skopiowałeś to powiedzenie z jakiejś stronki?

Dnia 01.07.2007 o 19:45, stiffyone napisał:

To po co się zgłaszałeś


Hmm, myślałem, że powód mojego zgłoszenia się do konkursu będzie zrozumiały nawet dla średnio rozgarniętego nastolatka. Chyba jednak jestem zbyt wielkim optymistą. Następnym razem napiszę dlaczego startuję dużymi literami, pogrubioną czcionką i postaram się nie używać wyrazów dłuższych niż trzysylabowe. Pasuje?:>

Dnia 01.07.2007 o 19:45, stiffyone napisał:

ja zawsze liczę na jak najlepsze miejsce


A ja nie, bo potrafię obiektywnie porównać moja pracę z pracą innych.

Na tym proponuję skończyć ,,dyskusję".


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2007 o 15:51, rob006 napisał:

A tak w ogóle to ciekawi mnie ile osób biorących udział w konkursie korzysta z IE6. Na tej
przeglądarce mój GS wygląda jak 7 nieszczęść... :)


Chyba każdy kto ma oryginalnego windowsa ,zaktualizował mu się IE6 na IE7 tak jak np. mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 20:41, Illidan Shando napisał:

witam kiedy nowa edycja konkursu sie zaczyna


Gdzieś w środku lub pod koniec lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także zagłosowałem, choć nie biorę udziału w bieżącej edycji, może kiedyś ... :P.
Nie mogłem przepuścić okazji do głosowania, gdyż parę GS-ów, bardzo mi się spodobało ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlugo mnie nie bylo, ale coz... zdarza sie i tak. Dopiero TERAZ (znaczy za jakas godzine. Okazalo sie, ze mam troche wiecej ''sytuacji kryzysowych, ktorymi musze sie zajac) bede odpisywal na e-maile, wiec jesli ktos sie martwi, ze do tej pory nie dostal to bez paniki. Nie mialem dostepu do kompa - to raz. I dwa - nie mialem pradu dzis do 11:20 ;)


Vuko Drakkainen
Niestety, nie mozesz wziac udzialu w tej Edycji :/ - Regulamin to Regulamin. Mozesz jedynie zaglosowac na inne GSy. Zapraszam na nastepna Edycje! :)


dawiddawiddawid
Sytuacja pdobna. Nie, nie jestes na liscie, gdyz nie zadeklarowales swojego udzialu tutaj: http://ja.gram.pl/gramsajty/10 . Prosze nastepnym razem przeczytac REGULAMIN...


sith66
> Można głosować na siebie ?
Oczywiscie... ze nie.


pan m.
> Wysłałem głosy,ale proszę,by sprawdzono,czy doszło
Spokojnie. Zaraz bede wysylal informacje o glosach ;)...


hito kun oraz stiffyone - poki jestescie u mnie (jak to brzmi ;) ) to prosze o troche o spokoju. W innym wypadku bede zmuszony skorzystac z formularza. Buahaha ;D... ;-)


Illidan Shando
> witam kiedy nowa edycja konkursu sie zaczyna
Standardowo dwa tygodnie z hakiem po zakonczeniu obecnej Edycji. Liczmy wiec okolice 21/22...


Iroks
> toż napisałem tutaj zgłoszenie
A to blad, bo zgloszenia do Konkursu wpisuje sie na gramsajcie dot. Konkursu. Tutaj podaje sie tylko screeny ze skonczona praca. Regulamin: http://ja.gram.pl/gramsajty/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej potrzeby, przecież przypięty post wyraźnie mówi:
"Jesli jestes pierwszy raz w tym temacie ZALECANE jest przeczytanie regulaminu, ktory znajduje sie ponizej: http://ja.gram.pl/gramsajty/1 - pozwoli to uniknac problemow i niedogodnosci."
Jest link do regulaminu, w którym dokładnie pisze co i jak :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 12:02, milten6 napisał:

Nie ma takiej potrzeby, przecież przypięty post wyraźnie mówi:
"Jesli jestes pierwszy raz w tym temacie ZALECANE jest przeczytanie regulaminu, ktory znajduje
sie ponizej: http://ja.gram.pl/gramsajty/1 - pozwoli to uniknac problemow i niedogodnosci."

Jest link do regulaminu, w którym dokładnie pisze co i jak :P.

no ale tym sposobem nabijam komu odwiedziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nie nabijasz bo to NIE jest Gramsajt jakiegos usera. Sluzy on jedynie celom informacyjnym i by latwo mozna bylo dodawac/zmieniac informacje. CALY 1 post zostal napisany. I to i tak przez pomylke ;)...


**********************
Ci co wyslali woje glosy do dzisiaj do 12:00 niech sprawdza skrzynki. Wyslalem potwierdzenia glosow. ''Dziekuje'' tym, ktorzy nawet nie potrafia sprawdzic KTO bierze, a kto NIE bierze udzialu w konkursie. Nie chcecie nawet tego sprawdzic to moze sobie dajcie spokoj z Konkursem, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, mi skrzynka na WP coś padła, więc nie wiem czy dotarły do Ciebie moje głosy. Wysyłałem je w nocy, po ogłoszeniu listy. A co do Stiffyego... Jak chcesz to zgłaszaj, ja się zmiany statusu nie boję, a ktoś mu musi w końcu wygarnąć za ten cały spam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 13:50, Piotrek K. napisał:

''Dziekuje'' tym, ktorzy nawet nie potrafia sprawdzic KTO bierze, a kto NIE bierze
udzialu w konkursie. Nie chcecie nawet tego sprawdzic to moze sobie dajcie spokoj z Konkursem, co?


Wiesz, z tym to akurat może być dziwnie. Kiedy ja otwierałem kilka GSów naraz, otwierały mi się też gramsajty osób zdyskwalifikowanych! Chyba po skasowanych linkach pozostały jakieś ślady, bo nawet teraz, gdy próbowałem otworzyć jednocześnie 5 ostatnich GSów otwierał mi sie też GS tykusa, który przecież był zdyskwalifikowany i teoretycznie nie ma żadnego linka prowadzącego do jego gramsajta. Ktoś mógł paść ofiarą spisku swojej przeglądarki i nieistniejących linków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 16:17, Sith66 napisał:

Mam nadzieję że tym razem zdobędę więcej niż 3 pkt. Hehe


heh, życzę szczęścia :)
A sorka, że tutaj piszę, ale skąd wziąłeś to tło pod stroną? ^^ Jakieś takie znajome ;>

Pozdrawiam,
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować