Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 19:36, szerszeń45 napisał:

[zalecam oglądać w możliwe dość wysokiej rozdzielczości np. 1280x960 lub 1280x1024, no i
nie polecam oglądać GSa na IE]


Sorka, że się wtrącam, ale to głupie, takie zalecenia :P Np. wg mnie to pójście na łatwiznę ^^ Logiczne, na swoim sajcie (gdzie ok. 90% to grafika bez szablonu) też mogłem tak napisać, chociaż wiedziałem, że np. na 1280x1024 będzie się sypać :P Popracuj, żeby było dobrze wszędzie, chociaż i tak pojedynczy user tego nie zauważy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/cut
Swoją drogą (sorka za podwójnego posta) sajt jest extra ale znowu, u mnie (1024x768) wygląda on miernie, o wiele gorzej niż na screenshocie :) A wątpie, żeby ktoś, kto będzie oceniał sajta specjalnie przekręcał rozdzielczości :)
I np. można ocenić go słabo właśnie za ten mankament, chciaż widać, że włożyłęś w niego sporo pracy ;)
Pozdro,
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie na niższych rozdziałkach też widać ładnie tyle, że wtedy postacie mogą być ucięte. To co napisałem to tylko zalecenie - nikt, kto nie chce, wcale korzystać nie musi. :P
Równie dobrze ktoś może używać IE - choć to samobójstwo. ;)

eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Ja też mam takie zalecenie!

Po pierwsze - większość forumowiczów używa chyba takiej rozdzielczości (jeśli nie, to polecam!).
Po drugie - gdy wykonujesz tło w niskiej rozdzielczości, na wyższych rozdzielczościach widać nieładne paski wokół niego, co z kolei wpływa na ich ocenę.

I to tyle z mojej strony.


Pozdrawiam
Lesz3yk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować