Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2007 o 10:03, Word up napisał:

Dzięki za oddane głosy...z których ja się niestety nie wywiązałem:P.


Tak jak szerszeniowi radzę tobie zrobić to jak najszybciej, bo potem się zapomina i może się właśnie nie oddać, a może, że masz usprawiedliwienie jakieś dobre.

Dnia 06.07.2007 o 10:03, Word up napisał:

Szkoda że bombel1981 nie było na podium:/.


Jak miał być jeżeli nie dostał tylu głosów - heh.

PS Ładnie wyglądasz z Bumelantem - przypominasz mi In The End''a - heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 09:57, Piotrek K. napisał:

Zastanawialem sie na poczatku nad tym, ale wydaje mi sie, ze cala tabelka mogla by sie spie...
''spsuc'' znaczy sie ;). Dlatego tez wole to zrobic w taki sposob. Bardziej przejrzyste moim
zdaniem, bo mozna dodac krawedzie miedzy poszczegolnymi wynikami np. :)

Niby tak, ale jeśli za pół roku ktoś będzie chciał znaleźć za pomocą wyszukiwarki swoje dotychczasowe wyniki, to za cholerę mu się nie uda. Tak wrzucimy listę na forum, i dodatkowo w formie screena. Każdy będzie zadowolony. :)
A ja mam niezawodny sposób jak wrzucić tekst z arkusza tak, aby sie nie spsuł. :) Skopiuj tekst z arkusza do notatnika, z niego przekopiuj do Worda i kliknij takie "cóś" (screen1). Zamień strzałki na spacje i gotowe! :)

Dnia 06.07.2007 o 09:57, Piotrek K. napisał:

> Szerszenia nie ma od 6 dni na forum, więc to pewnie siła wyższa
No to by troche wyjasnialo :/. Szkoda, podium fajna rzecz. Choc Daimon_Frey pewnie sie ucieszy ;)...

Łączę się z nim w bólu - też kiedyś straciłem podium :)

@stiffyone

Dnia 06.07.2007 o 09:57, Piotrek K. napisał:

PS Ładnie wyglądasz z Bumelantem /.../

Ty wyglądałeś jeszcze ładniej... :>

20070706102404

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 10:09, stiffyone napisał:

Tak jak szerszeniowi radzę tobie zr...

Oh zapomniałeś poradzi jeszcze kilku innym osobą co nie oddały głosu...pewnie zrobisz to przy najbliższej okazji gdyż pisanie wciąż tego samego musi sprawiać ci przyjemność.
Nie oddałem głosów gdyż nie chciałem tego zrobić. Miałem znacznie ciekawsze zajęcia niż zajmowanie się sprawami z forum...choćby wypady na paintball(wychodzę o 9.30 wracam 17.40 )

Dnia 06.07.2007 o 10:09, stiffyone napisał:

Jak miał być jeżeli nie dostał tylu głosów - heh.

Oo odkrywczy jesteś...

Dnia 06.07.2007 o 10:09, stiffyone napisał:

PS Ładnie wyglądasz z Bumelantem

Hmm ładniej niż ty. Przynajmniej nie głoszę niestworzonych historii na temat modów, nie zaczepiam ich na gg i gs-ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 10:33, Word up napisał:

Miałem znacznie ciekawsze zajęcia niż zajmowanie się sprawami z forum...choćby wypady na paintball(wychodzę o 9.30 wracam 17.40 )

Aha o myślisz, że to kogoś interesuje, a ja powiem Tobie, że pracuję w godzinach od 6:00 do 18:00 i nie muszę się tym usprawiedliwiać.

Dnia 06.07.2007 o 10:33, Word up napisał:

Oo odkrywczy jesteś...

Widocznie ty nie, bo według ciebie bombel mimo to powinien mieć 1.

Dnia 06.07.2007 o 10:33, Word up napisał:

Hmm ładniej niż ty. Przynajmniej nie głoszę niestworzonych historii na temat modów, nie zaczepiam ich na gg i gs-ach.

No pewnie, że ładnie - może zostaniesz dłużej na nim.
Ja kogoś zaczepiam na gg lub gs''ach? - jak już to formularz, a jak już to na gg mam do załatwienia inne sprawy i nawet nie wspominam o forum zazwyczaj - chociaż czasem się zdarzy.

Tak na temat teraz bardziej: To co z tym pomysłem z wizytówkami - jest możliwość jego zrealizowania? - to pytanie do kierującego konkursem.

To moja ostatnia wypowiedź, bo nie zamierzam znów dyskutować jak ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ****! gościu ty chyba nie do końca zdajesz sobie sprawę z tego co wyprawiasz na forum.
Sam zaczynasz prowokować innych - najlepszy przykład -> hito_kun
Mam głęboko w ***** twoje zdanie, kłamstwa...i wszystko co z tobą związane. Szkoda że nie można ustawić forum abym nie widział twoich postów(czytać spamu) bo patrzenie na twoją mordę(czytać awatar + ksywka)...aż żal mi **** ściska:P.
/.../
Pozdrawiam moich znajomych.
Buziaczki;*

ps: powodzenia w rozdawaniu ulotek

[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, co za brak uszanowania dla mej osoby, ja nie jestem Obi-wan kenobio ;)
Hmm....Widzę żę rob006 ocenił mego gs bardzo wysoko...Przynajmniej jeden mądry się znalazł :pp

Wielkie gratki dla zwyciężców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zająłem 10 miejsce, to miło. :)
Dziękuję tym, którzy dali mi punkty. Gratuluję tym, którzy zajęli wysokie miejsca, a dla tych, co są na ostatnich miejscach, życzę szczęścia za miesiąc. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, jestem zaskoczony. Oczywiście pozytywnie ;) Pierwszy raz biorę udział, a tu od razu wpada miejsce numer 6. I do tego jeszcze jeden punkt do sferisa ! Dzięki wszystkim, którzy na mnie głosowali, choć wypadło to trochę głupio, gdyż się nie odwdzięczyłem :) Pozdrawiam i gratuluję pierwszej trójce tak wysokich miejsc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla Stiffyone''a za bycie upierdliwym znowu nic? Trochę to IMO niesprawiedliwe.

Co do konkursu to nie sądziłem, że mój GS zajmie tak wysokie miejsce. Wysiłek włożony w jego stworzenie był właściwie zerowy, a jego najmocniejszym atutem były tylko Teletubisie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 13:06, hito_kun napisał:

Co do konkursu to nie sądziłem, że mój GS zajmie tak wysokie miejsce. Wysiłek włożony w jego
stworzenie był właściwie zerowy, a jego najmocniejszym atutem były tylko Teletubisie:D


Powiem tak: trzeba mieć jaja, żeby wstawić sobie fioletowego pluszaka w awatarze, ale żeby zrobić takiego gramsajta trzeba być szalonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...ostatnie miejsce-jak zwykle.No cóż,moje kilka minut nie wystarczyło na wyższe miejsce:(Cóż,może następnym razem bardziej się postaram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 13:46, pan m. napisał:

Hmm...ostatnie miejsce-jak zwykle.No cóż,moje kilka minut nie wystarczyło na wyższe miejsce:(Cóż,może
następnym razem bardziej się postaram.

No widzisz...Ja sam troszkę przy lay''u posiedziałem z 11 miejsce dopiero :/ Aby wygrać należy coś orginalnego stworzyć :pp

hito_kun---->bo teletubisie przyciągają uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2007 o 09:16, Piotrek K. napisał:

Na 1-szym miejscu znalazl sie Gramsajt uzytkownika: rob006!!!
Na 2-gim miejscu znalazl sie Gramsajt uzytkownika: Mr.M!!!
Na 3-cim miejscu znanalzl sie Gramsajt uzytkownika: Daimon_Frey!!!


Heh, 2-gie miejsce, źle nie jest ^^ I tak lepiej niż ostatnio, wcześniej było 3 (powinno być 4, ale ktoś głosów nie oddał ^^ )

:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;)
Ucieszyłem się dopóki nie zobaczyłem tabelki :)
Fajnie być na podium, ale nie kosztem kogoś innego. Z drugiej strony nie wiadomo jak by wyglądała kolejność po oddaniu głosów przez Szerszenia :)

Dzięki wszystkim za głosy a nawet za ich brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2007 o 14:54, Mr.M napisał:

Heh, 2-gie miejsce, źle nie jest ^^ I tak lepiej niż ostatnio, wcześniej było 3 (powinno być
4, ale ktoś głosów nie oddał ^^ )

:>


A tak, dzięki wszystkim, którzy na mnie głosowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczesliwe 7 miejsce ? Fajno :D Ciesze sie, bo gramsajt to w zasadzie byla wersja probna, wystawiona juz chyba ponad miesiac temu i jakos nie mialem czasu sie nia bardziej zajac, dopiero przed samym konkursem zalatalem jeden mankament, choc i tak nie wyglada to najlepiej :>
Dzieki wszystkim za glosy :)

hito_kun
Nie boj zaby, niektorzy nie sa slepi i widza co sie dzieje. A jak sie zbierze wszystkiego, to bedzie wielkie BUM i koniec forumowej kariery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LifaR

Zastanawiam się jaka miałaby być pełna wersja, a najlepiej rozszerzona - heh.

Dnia 06.07.2007 o 15:48, LifaR napisał:

Nie boj zaby, niektorzy nie sa slepi i widza co sie dzieje. A jak sie zbierze wszystkiego, to bedzie wielkie BUM i koniec forumowej kariery ;)


I potem są pretensje, że ja zaczynam, albo się czegoś czepiam.

hito_kun

Jak chcesz czegoś to zgłaszaj regulaminowo i wysyłaj formularzy ile wlezie, a nie tylko krytykujesz.
Co do teletubisiów to już jak wcześniej wspomniałem mają to coś - hehe - ale to tak co do wyglądu GS''a

PS Chciałbym przypomnieć, że kolejne posty na ten temat miały być karane i tak się stało i bardzo dobrze.

pan m.

Mam dla ciebie świetną propozycję - może spróbowałbyś w końcu zrobić coś większego, a to znaczy się coś bardziej wymagającego, a może poświęć następnym razem z pół godziny to może i w pierwszej dziesiątce będziesz, a po godzinie już na skrzynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym coś wyjaśnić i oczywiście wszystkich przeprosić.
Otóż w trakcie trwania konkursu mój komp wreszcie umarł (no zdechł mi po prostu ze starości...), zatem byłem bez dostępu do Neta i kompa zarazem. Jak to wytrzymałem - nie wiem. :) Teraz mam nowego kompa i jestem happy. ;D
Z tego co widzę zdobyłbym trzecią pozycję, ale niestety to nie moja wina. ;)
W każdym razie dzięki za głosy, przepraszam za nieobecność i gratuluję zwycięscy.

:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować