Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

>więc powinien zostac zdyskfalifikowany

Dnia 05.08.2010 o 00:12, benq20 napisał:

sorka ale tak byc powinno:)

?

W regulaminie jest tylko zapis że danego laya można wystawiać dwa razy - L33T w ostatniej edycji miał taki sam jak i teraz więc nie widzę powodu by go dyskwalifikować. No chyba że coś przeoczyłem ale wątpię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra nie czytałem regulaminu poprostu tak mi się wydawało.

BTW Tak sobie myślę zauważyłem że jest wielu userów na gramie którzy mają naprawdę ładne gs''y i nigdy nie brali udziału w konkursie może by tak wysłać im wiadomość albo co wiesz jakaś reklama żeby rozruszać towarzystwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 00:37, benq20 napisał:

BTW Tak sobie myślę zauważyłem że jest wielu userów na gramie którzy mają naprawdę ładne
gs''y i nigdy nie brali udziału w konkursie może by tak wysłać im wiadomość albo co wiesz
jakaś reklama żeby rozruszać towarzystwo:)

To już jest nieco natrętne. A sposobów reklamowania tego tematu było już tyle, co gwiazd na niebie albo i więcej. Zwyczajnie i po prostu ludzie którzy kiedyś tym żyli co miesiąc, uważając to za możliwość wypróbowania swoich umiejętności i sposób na zdrową rywalizacje przeplataną z zabawą podorastali i poszli w świat. Innym słowem mówiąc, nie mają czasu. A nowe pokolenie? Ma to w rzyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 00:37, benq20 napisał:

No dobra nie czytałem regulaminu poprostu tak mi się wydawało.


A szkoda.

BTW Tak sobie myślę że coś twojego gs-a nie idzie czytać i ma to związek z tłem i kolorem czcionki sorka ale to taki detal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*****************************

Edycja XXXXIII (78) - sierpień 2010

Zakończenie i wyniki.

1. L33T - 20 pkt

Albii - dyskwalifikacja za nieoddanie głosów.

PS. Sorry za takie opóźnienie - wtedy najwyraźniej miałem lekki zapie...prz i na śmierć o tym zapomniałem. No ale formalności mamy już za sobą. Nowa edycja czeka - zapraszam do udziału.

******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*****************************

Edycja XXXXIV (79) - wrzesień 2010

Lista uczestników:

LESZ3u -> http://forum.gram.pl/upl/forum/2010_35/20100901130920.jpg

AssaxoN -> http://forum.gram.pl/upl/forum/2010_35/20100901140231.jpg

L33T -> http://forum.gram.pl/upl/forum/2010_35/20100901151659.jpg

Głosowanie trwa do 7 września do północy.

******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 13:10, Burczyn_1 napisał:

> ;(

Cascad, co Cię złapało ostatnio na takie, hm, żartowanie?

:))



bo mi nie chcą dziady własnej rangi dać to muszę posty pisać - dostosowuje się do poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 19:34, Cascad napisał:

bo mi nie chcą dziady własnej rangi dać to muszę posty pisać - dostosowuje się do poziomu.


Aha. Man no to powodzenia w biciu tych leveli, miłego, ehkehm, postowania!

Pozdrowienia z Paryża. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L333T dał łudząco podobny gramsajt do tego co poprzednio dwa razy wystawiał w konkursie proponuje dyskwalifikację za oszukiwanie i brak znaczących zmian na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - regulamin - dyskwalifikacja jest możliwa tyko wtedy jeżeli ktoś kto się zgłosił nie oddał głosów w wyznaczonym terminie lub zmienił w czasie trwania edycji layout. No i w sumie ostatnia możliwość - wystawienie po raz kolejny tego samego laya [ konkretniej to za trzecim razem z kolei, wtedy zgłoszenie jest nieważne ]. Nie ma ani słowa o podobieństwie do poprzednich jego prac a i zdrowa logika nakazuje dopuszczać takową pracę do konkursu. Po drugie - miast narzekać [ to przecież ty twierdziłeś że pewne tematy na forum świecą pustkami, nikt tu nie zagląda, nic się nie dzieje etc etc ] może sam zgłosiłbyś się do tego czy innego konkursu? A już po trzecie - zupełnie na koniec - jeszcze mógłbym zrozumieć [ od biedy ] twoje narzekanie gdyby L33Tu miał podobnego laya do ciebie lub kogoś innego [ możliwość plagiatu ] lub byłaby duża konkurencja ale przy trzech uczestnikach jest to nieco nie na miejscu zwłaszcza patrząc na to co mówiłeś o umierających śmiercią naturalną "kreatywnych" tematach pokroju tegoż właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować