Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

***************** OGŁOSZENIE WYNIKÓW *******************

Podium:

1 miejsce zajął Joorg zdobywając 30pkt

2 miejsce zajął cedricek zdobywając 28pkt
3 miejsce zajęli Idz_sobie_pograc i xD_ominik


*******************************************************


Nie pozostaje nic innego jak pogratulować Joorgowi :) Szkoda, że frekwencja dalej jest tak niska...

Wraz z wynikami oznajmiam, że postanowiłem nieco odpocząć od prowadzenia konkursu. Kto będzie nowym prowadzącym? Przekonacie się o tym za miesiąc, podczas rozpoczęcia kolejnej edycji. Potrzymamy Was w niepewności ;P

Z góry zaznaczam, że nie jest to jeszcze całkowita rezygnacja. Będę być może prowadził jeszcze kilka edycji, o ile nowy prowadzący mnie dopuści i znajdę troszkę czasu ;) Przerwa powinna dobrze mi zrobić.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za rok wspólnej zabawy :) Mam nadzieję, że stosunkowo dobrze się spisywałem w swojej roli ;)

*******************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o, nawet u wszystkich maxa miałem xD
Szkoda, że taka niska frekwencja jest ostatnio. Chyba ludziom się w wiosnę siedzieć przed komputerem i wymyślać nowe "cuda" na gramsajty nie chce... ;] Mam nadzieję, że w przyszłym miesiącu więcej osób będzie brało udział. (I kiedy te medale dla winnera będą? :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za miwsiąc wystartuję z nowym layem, będzie białe tło i jakaś laska w fajniej pozie. Taka będzie cała ciemna, jakby zdjęcie było robione pod słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 19:59, Idz_sobie_pograc napisał:

> Chao i Dominik razem :*
Weź mi w ogóle nic o tym nie mów... Porażka po całości. ;/


Jak to porażka... przecież na podium stoisz :)

Dnia 08.05.2009 o 19:59, Idz_sobie_pograc napisał:

Gratzz Joorg.


Dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 19:59, Idz_sobie_pograc napisał:

> Chao i Dominik razem :*
Weź mi w ogóle nic o tym nie mów... Porażka po całości. ;/


Gratzz Joorg.

To ty z takom layem pierwszego miejsca się spodziewałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 11:39, xD_ominik napisał:

> > Chao i Dominik razem :*
> Weź mi w ogóle nic o tym nie mów... Porażka po całości. ;/
>
>
> Gratzz Joorg.
To ty z takom layem pierwszego miejsca się spodziewałeś?

hahahahahah rozwaliłeś mnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 11:44, xD_ominik napisał:


O kurczę, rzeczywiście masz się z czego śmiać. Takie pytanie zadałem że ho ho. Chętnie
bym się z tobą pośmiał.

Jesteś po prostu śmieszny ,,moim zdaniem" lay Chaotizza powinien wygrać no może być na pierwszym miejscu wraz z Joorg(iem). Śmiej się ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 11:50, LittleBigLegend napisał:

>
> O kurczę, rzeczywiście masz się z czego śmiać. Takie pytanie zadałem że ho ho.
Chętnie
> bym się z tobą pośmiał.
Jesteś po prostu śmieszny ,,moim zdaniem" lay Chaotizza powinien wygrać no może być na
pierwszym miejscu wraz z Joorg(iem). Śmiej się ze mną.

No widzisz to jest twoje zdanie. Zresztą po to ty o tym wspominasz, przecież nie rozmawiamy o layach joorga i chao? Tego to nie rozumiem. Poza tym gdybym był na twoim poziomie też mógłbym napisać że się z ciebie śmieje bo uważam że się z tobą nie zgadzam. A wiesz dlaczego się nie będę śmiać, bo ja rozumiem w porównaniu do ciebie że każdy może mieć swoją opinię niekoniecznie zgadzającą się z opinią kogoś innego i to nie jest powód aby się z kogoś śmiacz. Czy jak z kimś rozmawiasz i ta osoba powie " A ja wolę somsy 2 niż PoPa 1" I co z takich ludzi też się będziesz śmał bo się z tobą nie zgadza?


Idz_sobie_pograc
Robię lepsze, tylko ja robię akurat tak laye że nie pasują do niektórych ekranów. Mój problem tkwi w tapecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem tyko :,, hahahahahah rozwaliłeś mnie ;p "
Po prostu jego lay jest dobry każdy ci to powie (oprócz ciebie). Wiem każdy ma swą opinie a ty pokazałeś sarkazm i brak wychowania, stara się robi jedne z lepszych wyglądów gramsajtów na gram.pl a ty najzwyklej w świecie szydzisz. Tak tak ale nie wiem czemu uważasz ze on robi słabe skoro twoje prawie nikomu nie podchodzą (nie obrażam cię) rób co chcesz i się staraj może osiągniesz taki poziom jak Chao ale wątpię (nie szydzę).

Dnia 09.05.2009 o 12:07, xD_ominik napisał:

Idz_sobie_pograc
Robię lepsze, tylko ja robię akurat tak laye że nie pasują do niektórych ekranów. Mój
problem tkwi w tapecie.

Lol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ty mi to piszesz? Co to ma wspólnego z naszą rozmową? Przeciez ja nigdzie nie powiedziałem że on ma słaby layaut lub że jest gorszy od mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosowali na Ciebie, bo nie było innego wyboru. Punkty trzeba było przyznać, proste. Chociaż, szczerze mówiąc, dziwię się, że Joorg przyznał Ci aż 9 punktów...
Popatrz na swojego layouta, to wygląda jak różowa kupa z Painta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 12:07, xD_ominik napisał:

Robię lepsze, tylko ja robię akurat tak laye że nie pasują do niektórych ekranów. Mój
problem tkwi w tapecie.

Hahahahaha ha ha ha haha ha ... ha haha xD
Niech mnie ktoś podniesie z podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 13:42, Rodzyn napisał:

> Robię lepsze, tylko ja robię akurat tak laye że nie pasują do niektórych ekranów.
Mój
> problem tkwi w tapecie.
Hahahahaha ha ha ha haha ha ... ha haha xD
Niech mnie ktoś podniesie z podłogi.

Wstawaj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ludzie. ;-D Kłócicie (?) się o laye Dominika? No wiecie co? ;-P Już chyba naprawdę tematów do rozmowy nie macie. Każdy choć trochę zorientowany w temacie wie jakie "laye" robi xD ominik i to już od dawien dawna, jakością nie porażają [ choć na dobrą sprawę to porażają ... ale czym innym :-D ]. On zawsze będzie miał pretensje i swoje "teorie spiskowe" etc etc. Nawet nie jak to się zabawnie czyta. :-P

A teraz ludzie, do roboty, robić laye i zgłaszać się za miesiąc bo konkurs umiera.

+1 a co ;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować