Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2007 o 14:18, hunter22 napisał:

Tenco strzeże jaskinię i kobieta to należą do zadania z porwaniem... pamiętasz na początku
gry jeden czubek się na nas rzucił...

Pamiętam tego NPCa , ale nie wiem , czy na to zadanie ma wpływ fakt , że on już nie żyje.Ustrzeliłem gościa z łuku , bo na 1 poziomie nawet z nim miałem niewielkie szanse.
Dzęki za porady z zadaniem od przemytników.Zaraz sprawdzę co z moich działań wyniknie i może zobaczę , co uzyskujemy w przypadku dokonania innych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

więc chciałbym wiedzić czy opłaca się go ściągać i moglibyście

Dnia 02.04.2007 o 14:52, Dodo1345 napisał:

mi streścić fabułę?

Bardzo się opłaca , chyba że strasznie drogo płacisz za każdy MB.:-)
MT wprowadzają nowe gildie , dużo nowych questów ,nowe lokacje.Pojawia się sporo nowych postaci.Całość jest poprzeplatana z oryginalnym Gothickiem , podobnie jak Noc Kruka , ale nawet ciekawiej.Spojlerować nie będę , po prostu trzeba zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do jasnej cholery niewiem czy nie widać tutaj moich postów czy nikt niezna na nie odpowiedzi! Sześć razy zadawałem jakieś pytania i odpowiedzie nie uzyskałem! Wiec zadam jeszcze raz pytanie które zadałem wcześniej.... Gdzie znajdę Ordina, strażnika ,który dostarczał kopaczą pożywienia w Obozie koło kopalni??

Łaskawie proszę o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 14:18, hunter22 napisał:

1. Idziesz do Przemytników i zostajesz jednym z nich (zbroje da), ten sposób wybrałem.
2. Mówisz o wszystkim Ianowi (nie wiem co dalej z tego wyniknie)
3. Idziesz do Cronosa (nie wiem jaka nagroda)

>
Z powiadamiania Iana można zrezygnować.Dostajemy tylko 1000 rudy i bimber , czyli żadnych rewelacji.Trudniejszy jest wybór między pozostałymi opcjami.Cronos daje nam Starożytną Zbroję o parametrach obronnych(przeciw bron/strzały/ogień/magia)70/40/30/20.Całkiem niezły pancerzyk , a poza tym pierścień obronny 25/25/20/20 , czyli wyjątkowo wartościową biżuterię.Zamiennie można otrzymać zbroję przemytnika o słabszych parametrach.Pozostają zadania dla przemytników.I mam związane z tym pytanie.Dużo jeszcze będzie tych questów? Przedmioty oferowane przez Cronosa są całkiem dobre , ale jeżeli mam stracić kilka ciekawych questów , to chyba z nich zrezygnuję.No i pozostaje sprawa łuku , który możemy dostać za miecz wykradziony strażnikom.Co to ma być za cudo , skoro jednym z komponentów jest Łuk Śmierci(gdzie można kupić takie coś?).Warto poświęcić zbroję i pierścień od Cronosa za ten łuk?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 16:15, KrzychW napisał:

(...)I mam związane z tym pytanie.Dużo
jeszcze będzie tych questów?


Nie wiem ile do tej pory wykonałeś zadań dla nich... istnieje możliwość, że po wyborze Cronosa, przywódca Przemytników może dalej nas lubić i dać zbroję... choć tego nie próbowałem

Dnia 02.04.2007 o 16:15, KrzychW napisał:

Przedmioty oferowane przez Cronosa są całkiem dobre , ale jeżeli
mam stracić kilka ciekawych questów , to chyba z nich zrezygnuję.


Wybór należy do ciebie...

Dnia 02.04.2007 o 16:15, KrzychW napisał:

No i pozostaje sprawa łuku
, który możemy dostać za miecz wykradziony strażnikom.Co to ma być za cudo , skoro jednym z
komponentów jest Łuk Śmierci(gdzie można kupić takie coś?).Warto poświęcić zbroję i pierścień
od Cronosa za ten łuk?


Łuk podobno jest najlepszy w całej grze... nie dostałem łuku, bo nie wiem co zrobiłem z tym mieczem co trzeba wykraść :P może go sprzedałem... tylko, że nie pamiętam komu... xP
Rób jak chcesz, jak ja grałem w momencie wykonania zadania z rudą miałem na sobie ciężką zbroję straży... to mi tak nie zależało na zbrojach wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 16:27, hunter22 napisał:

Rób jak chcesz, jak ja grałem w momencie wykonania zadania z rudą miałem na sobie ciężką zbroję
straży... to mi tak nie zależało na zbrojach wtedy...

No i w końcu po długich wahaniach zwyciężyła ciekawość.Zrezygnowałem z uzbrojenia od Cronosa na rzecz kolejnych zadań od przemytników.Zakończenie questu przekazaniem dostawy Magom Wody skutkuje atakiem przywódcy przemytników i nie ma możliwości dalej dla nich pracować.To moje pierwsze podejście do MT , więc zdecydowałem , że nowe questy są najważniejsze.A co tam , w dalszych rozdziałach będą kolejne , coraz lepsze zbroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 17:30, KrzychW napisał:

(...) A co tam , w
dalszych rozdziałach będą kolejne , coraz lepsze zbroje.


Oj będą będą, lepsze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 15:53, Dominik Jurczak napisał:

A mam takie pytanie. Czy ktoś już przeszedł Mroczne Tajemnice?


Ja przeszedłem. Wybrałem Drogę Innosa, teraz czas na Drogę Beliara! Buahaha! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zaczynam grać i mimo poziomu trudności podoba mi się. Naprawdę musiałem się wytężyć szare komórki aby pokonać tego kopacza na początku :P Wiadomo może kiedy będzie dubbing?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 18:01, Pablo Querte napisał:

Wiadomo może kiedy będzie dubbing?


Na razie chętni dają swoje próbki głosowe, później trzeba wybrać odpowiednie osoby, te osoby muszą nagrać tekst (tekst zależy od postaci, którą będą dubbingować), następnie trzeba to złożyć w całość.... itd.

Już wiesz kiedy będzie dubbing? Za jakiś czas xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 18:19, WIelbiciel DSII napisał:

Na odpowiem ci na twoje pytanie bo sam szukam tego strażnika:P

Napisałem to żebyś wiedział, że widać twoje posty:D


Chociaż Ty mnie widzisz ,reszta jakoś ślepa jest ;/

ps: Miały być nowe mapy, sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 18:22, Unreal11 napisał:

Chociaż Ty mnie widzisz ,reszta jakoś ślepa jest ;/


A może poprostu nie zna odpowiedzi na twoje pytanie? :D

Aha - właśnie zobaczyłem właśnie to In Extremo w MT :D Śmieszny bajer, ale jestem ciekaw, czy to się kiedyś skończy? XD

20070402183228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 18:30, Probos napisał:

Zadam trochę głupie pytanie, czy to mod do Gothica I czy II ??


Bez obrazy, ale rozwalacie mnie ludzie... przecież wszystko macie na pierwszej stronie tematu, więc po co się co 2 strony pytać? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem na pierwszej stronie, specjalnie zobaczyłem właśnie tam. Teraz mam małą prośbę, może mi ktoś powiedzieć którego mirrora ściągnąć i jak zainstalować, bo co jak co, ale Gothic I jest najlepszy ;) Ze wszystkich dotychczas wydanych oczywiście ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2007 o 18:22, Unreal11 napisał:

ps: Miały być nowe mapy, sa?



Wychodzi na to że są 4 ..

Komnaty Pradawnych
Podziema pod nimi
Królestwo robali
i komnata przed robalami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować