Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2007 o 15:37, DanielRA napisał:

> a ta wersia jest z dubingiem w całej grze


Mod nie posiada dubbingu jeszcze, dialogi które wprowadza mod nie są mówione, reszta jest tak jak zawsze.

P.S.

Nie dawaj znaczka ">" przed swoim tekstem, bo staje się nie czytelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 15:52, WIelbiciel DSII napisał:

mogę otworzyc jajo smoka czy bedzie mi do czegos potrzebne


Lepiej zostaw ... przyda się gdy spotkasz jego mamusię ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 16:45, Łukasz.G napisał:

Lepiej zostaw ... przyda się gdy spotkasz jego mamusię ..


Skąd wiesz, że mamusia... może tatuś... :P

A już spotkałeś tego smoka? Próbowałeś z nim walczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 03.04.2007 o 16:49, hunter22 napisał:

A już spotkałeś tego smoka? Próbowałeś z nim walczyć?


Spitkałem :) Pilnował dworu Uriziela ..
nie próbowałem walczyć ale walczyłem z czymś smoko podbnym w podziemiach świata pradawnych .. mocne to było jak nie wiem ( tak na oko 5 x mocniejsze od lodowego smoka w G2NK) Więc ten czarny smok też musi być dość mocny .. jak będę przechodził 2 raz to sprubuję powalczyć i zobaczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 15:37, Boskii napisał:

no ale ja przy młynie żadnych zwłok nie znalazłem :/

Jeżeli myślimy o tym samym miejscu na styku trzech odnóg rzeki z kilkoma aligatorami do kompletu i nie ma tam zwłok Nexa(albo podobnie) , to masz problem.Ja do tej pory nie miałem sytuacji rodem z Gothic 3 , że NPCe znikali.Facet powinien leżeć na piasku , bliziutko wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 17:30, Łukasz.G napisał:

Więc ten
czarny smok też musi być dość mocny .. jak będę przechodził 2 raz to sprubuję powalczyć i zobaczę


Jaki mocny by on nie był będę musiał go pokonać... miałem jajo, "otworzyłem", zabiłem smoczątko, zapisałem stan gry... i grałem dalej xD Dopiero później dowiedziałem się, że jajo będzie potrzebne... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra , przyszedł czas popytać troszkę , a nie tylko biegać po Górniczej Dolinie.
1.Trafiłem na orka pilnującego portalu.Czy rozmowa z nim a następnie zabicie tego orka rozwiązuje quest o inwazji? Przez błąd w grze ork zabił się sam własnym zaklęciem , ale nie dało to żadnych wpisów w dzienniku.Na którym poziomie udało sę Wam zatłuc tego straznika , bo mam z tym problemy.Czy w ten portal da się wejść?
2.W kamiennym kręgu w okolicach zatopionej wieży Xardasa znajduje się wbity w kamień miecz.Jak wyciągnąć , o ile się da , to diabelstwo z kamienia?
3.Pozostając w temacie mieczy.W ruinach , również niedaleko zatopionej wieży , w otoczeniu zombich , znalazłem Dziwny Miecz.Co mogę z nim zrobić , oprócz oczywiście ponoszenia w ekwipunku?
4.Czy w Mrocznych Tajemnicach znajdę nauczyciela siły powyżej 100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak zdobyć ten pierścień przyspieszenia? Wykonałem zadanie dla gościa na K.. Dałem mu jego pierścień z wieży mgieł, ale on nauczył mnie tylko siły... Komu mam pomóc, aby otrzymać ten pierścień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 18:23, KrzychW napisał:

(...)
2.W kamiennym kręgu w okolicach zatopionej wieży Xardasa znajduje się wbity w kamień miecz.Jak
wyciągnąć , o ile się da , to diabelstwo z kamienia?


Jeszcze nie udało mi się go wyciągnąć...

Dnia 03.04.2007 o 18:23, KrzychW napisał:

3.Pozostając w temacie mieczy.W ruinach , również niedaleko zatopionej wieży , w otoczeniu
zombich , znalazłem Dziwny Miecz.Co mogę z nim zrobić , oprócz oczywiście ponoszenia w ekwipunku?


Heh, tez go nosze w ekwipunku... dziwna sprawa z tymi mieczami... jest ich kilka i żadnego nie można mieć, może one są tylko do ozdoby?

Dnia 03.04.2007 o 18:23, KrzychW napisał:

4.Czy w Mrocznych Tajemnicach znajdę nauczyciela siły powyżej 100?


Do Siekacza zagadaj... uczy podobno do 180...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 18:31, hunter22 napisał:

Jeszcze nie udało mi się go wyciągnąć...

Czy to oznacza sytuację podobną jak w Fable , że do wyciągnięcia miecza potrzebna jest odpowiednia siła?Szkoda , że nia ma żadnej wskazówki dotyczącej tej broni.

A walczyłeś już ze strażnikiem teleportu? Jestem na 20 poziomie , a ork ma mnie na dwa ciosy.Co gorsze pomimo kilku podejść , ani razu nawet nie zdążyłem wyciągnąć broni.Ciach , ciach i po walce.Robienie za bohatera bywa czasami bardzo frustrujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby były nowe misje w Obozie Koło Kopalni, trzeba czekać na coś? Jestem w 2 rozdziale, wątek z Pradawnymi zrobiony, ale jak narazie nie mam żadnych nowych misji w Obozie... one są razem z nowymi rozdziałami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 18:41, KrzychW napisał:

Czy to oznacza sytuację podobną jak w Fable , że do wyciągnięcia miecza potrzebna jest odpowiednia
siła? Szkoda , że nia ma żadnej wskazówki dotyczącej tej broni.


Gothic to nie Fable... raczej. Myślałem, że będzie jakieś zadanko związane z tym jak i innymi mieczami, ale jednak dochodze do wniosku, że te miecze to "atrapy"... i nie można ich ruszyć... choć ten miecz co go zombiaki broniły można wziąść, tylko że pożytku z niego dużego nie ma.

Dnia 03.04.2007 o 18:41, KrzychW napisał:

A walczyłeś już ze strażnikiem teleportu? Jestem na 20 poziomie , a ork ma mnie na dwa ciosy.Co
gorsze pomimo kilku podejść , ani razu nawet nie zdążyłem wyciągnąć broni.Ciach , ciach i po
walce.Robienie za bohatera bywa czasami bardzo frustrujące.


Jak miałem około 30 poziomu brał mnie na 3 machnięcia xD Teraz mam 42 poziom i niedługo się do niego wybiorę i powinienem go zadziobać bez problemu... oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 18:46, hunter22 napisał:

Jak miałem około 30 poziomu brał mnie na 3 machnięcia xD Teraz mam 42 poziom i niedługo się
do niego wybiorę i powinienem go zadziobać bez problemu... oby...

Chyba odpuszczę sobie , na razie , tego strażnika i pójdę na spacer zbierać punkty doświadczenia.Dużo punktów doświadczenia.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować